SENIORKA DALA BEZDOMOVCI 95 TISÍC KORUN

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO Karlovarští kriminalisté dne 14. února zahájili trestní stíhání pětačtyřicetiletého muže, kterého obvinili z přečinu Podvod. Jestli si mají na něco dávat senioři pozor, tak je to kromě jejich zdravotního stavu také zacházení s penězi anebo důvěra v cizí osoby. Právě důvěru šestaosmdesátileté ženy zklamal a využil pětačtyřicetiletý muž, který prohraboval popelnice. V tu chvíli, kdy žena venčila svého psa, se jí uvedený muž měl zeptat, zda by mu nepůjčila 70 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEPOSÍLAJÍ DCERU DO ŠKOLY

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  Ze spáchání přečinu ohrožení výchovy dítěte je podezřelý manželský pár z Kopřivnice. Jednačtyřicetiletý muž a o pět let mladší žena nedbali na řádnou školní docházku své třináctileté dcery, která má za první pololetí letošního školního roku zameškaných více jak 350 hodin. Oba rodiče může stát jejich nezodpovědný přístup k výchově dcery draho, jelikož jim nyní hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZOUFALÁ MATKA SLEDOVALA BOJ O DÍTĚ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   V sobotu odpoledne v parku Stromovka si strážníci na koních, kteří zde prováděli kontrolní činnost, všimli dítěte po prsa zapadlého ve vodě u břehu Malé říčky. Jeden ze strážníků okamžitě seskočil z koně, zapřel se za strom a za ruku ho z vody vytáhl. Na místě byla také rozrušená žena, která uvedla, že je jeho matkou. Dvanáctiletý chlapec nebyl naštěstí zraněn, sám uvedl, že ho nic nebolí. Řekl, že po bahnitém břehu uklouzl, propadl se ledem do vody a nemohl se z ní dostat ven.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

UHOŘELA VE SVÉM BYTĚ

Zdroj foto: 
HZS

Dne 12. února byl v 1.19 hodin oznámen na tísňovou linku HZS Středočeského kraje požár v bytovém domě v západní části Berouna. Krajské operační a informační středisko k události vyslalo berounské profesionální hasiče se dvěma cisternami, výškovou technikou a velitelským vozidlem. Další dva cisternové automobily zároveň vyjely ze zbrojnic dobrovolných jednotek obcí Králův Dvůr a Chyňava. Požárem byla zasažena část obývacího pokoje v přízemí čtyřpodlažního objektu.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ŽÁRLIVÁ SENIORKA POŠKODILA MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

JABLONEC NAD NISOU   V uplynulých dnech vrchní inspektor z Oddělení hospodářské kriminality v Jablonci nad Nisou zahájil trestní stíhání 63leté ženy jako obviněné ze spáchání trestného činu křivé obvinění, kterého se dopustila v lednu letošního roku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

KAMERA ZACHYTILA DOMÁCÍ NÁSILÍ

Zdroj foto: 
archiv

V sobotu 17. února krátce po deváté hodině večerní vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o napadení ženy mužem ve vnitrobloku ulice V. Volfa. Strážníci na místě nalezli muže a ženu s krvácejícím zraněním v obličeji. Na místo okamžitě přivolali zdravotnickou záchrannou službu a hlídku Policie ČR. Zraněná sedmadvacetiletá žena z Českých Budějovic strážníkům potvrdila, že byla napadena svým přítomným partnerem. Šestadvacetiletý muž se však bránil a napadení ženy zásadně popíral. V tu chvíli ještě netušil, že jeho jednání mělo několik svědků.

Zdroj článku: 
Městská policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru Katastrofy RSS