AIRBUS A319 ČSA V PROBLÉMECH

Zdroj foto: 
sledujto.cz

PRAHA   Letadlo Airbus A319 společnosti ČSA, které bylo na cestě z Prahy do Bukurešti (linka OK802) se v pondělí dopoledne po hodině letu vrátilo zpět na letiště v Praze. Letoun provedl v okolí Brna vyčkávací otočku a následně zamířil do Prahy. Podrobnosti zatím nejsou známy.

Sledujte letedla a počasí on-line na webu http://www.sledujto.cz/

Aktualizováno: Po dvou hodinách odstartovalo ve 14:30 s cestujícími směr Bukurešť stejné letadlo.

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

PODVEDL ÚŘEDNÍKY

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 35 letého muže jako obviněného ze spáchání přečinu Podvod. Tohoto trestného činu se měl obviněný muž dopustit tím, že při podávání žádosti o sociální dávky neuvedl své příjmy, které jsou potřebné pro posouzení nároku na dávku a její výši. Tímto jednáním mu vznikl přeplatek na dávce za čtyři měsíce v celkové výši přesahující 10 tisíc korun. Za přečin Podvod hrozí obviněnému muži v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

KOLAPSOVÉ STAVY Z HORKA

Zdroj foto: 
ZZS

Uplynulý týden znamenal pro záchranáře ZZS MSK nárůst výjezdové činnosti. Značnou měrou se na něm podílely také vysoké teploty a horké dny. Týmy záchranné služby zasahovaly od pondělí do neděle u dvou a půl tisíce událostí. Zaznamenali jsme navýšení počtu výjezdů průměrně o patnáct procent, v některých dnech však i o čtvrtinu. Vysoké venkovní teploty přinesly vyšší zátěž nejen nemocným s oběhovými obtížemi, ale také nemocným například s epilepsií.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

HOSTÉ NAPADLI OBSLUHU RESTAURACE

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Strážníci předali policistům skupinku několika mužů podezřelých z napadení majitelů restaurace a způsobení škody na vybavení podniku. V pátek odpoledne přijali strážníci z Prahy 3 oznámení, že v Husitské ulici došlo k potyčce několika osob, Strážníci na místě zjistili dva muže, kteří uvedli, že jsem majiteli místní restaurace a byli napadeni skupinkou čtyř mužů. Ti jim kromě způsobených podlitin na obličeji, poškodili mobilní telefon, náramkové hodiny a přístroj na džus. Strážníci tři muže dostihli na Tachovském náměstí.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

CHATA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Dne 21. června čtrnáct minut po čtrnácté hodině byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje ohlášen požár chaty v obci Bohuliby, která je částí Petrova v okrese Praha-západ. Operační důstojník k události vyslal profesionální hasiče ze stanic Jílové a Říčany a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Zvole, Jílové a Davle-Sloup. Asi po deseti minutách od ohlášení byla první jednotka na místě, kde zjistila, že požár zasáhl celé první patro dvoupodlažní chaty o rozměrech 10 x 15 metrů.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PŘEPADEN ŘIDIČ ROZVOZU POŠTY

Zdroj foto: 
archiv

Událost se odehrála počátkem března v pražských Čakovicích, konkrétně v ulici U Parníků. Tam kolem dvaadvacáté hodiny vykládal sedmapadesátiletý zaměstnanec soukromé společnosti zboží z nákladového prostoru dodávky. Při tom ale neuzamkl dveře kabiny řidiče a spolujezdce, přičemž na palubní desce nechal odložený mobilní telefon. Zřejmě právě ten zaujal náhodného kolemjdoucího, který se rozhodl si ho protiprávně přivlastnit. Záhadný mladík proto vlezl do kabiny na místo řidiče.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru Katastrofy RSS