Cizinec

BYLO VYHOŠTĚNO 10 CIZINCŮ

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ VYSOČINA   Policisté z odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina uplynulý čtvrtek 22. února v dopoledních hodinách provedli v jedné z výrobních firem na Žďársku pobytovou kontrolu se zaměřením na oprávněnost pobytu cizinců na území České republiky. Hlídky cizinecké policie na místě zkontrolovaly několik osob – jednalo se o státní příslušníky Slovenska. Dále policisté zkontrolovali státní příslušníky Ukrajiny, kteří ve firmě pracovali prostřednictvím pracovní agentury.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAJIŠTĚNO 15 CIZINCŮ

Zdroj foto: 
Policie

Při jedné z plánovaných kontrol policisté na Pardubicku a Českotřebovsku zajistili 15 cizinců z Ukrajiny a Moldavska, kteří byli zaměstnáni ve výrobních podnicích bez potřebných povolení. Ještě téhož dne s nimi policisté zahájili správní řízení ve věci správního vyhoštění. Ke vstupu na území České republiky využili občané Ukrajiny polská národní víza, Moldavané dohodu o tříměsíčním bezvízovém styku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CIZINEC NEUPOSLECHL A DOSTAL POUTA

Zdroj foto: 
archiv

DOBŘANY  Hlídka ho za použití donucovacích prostředků zajistila. Policisté z obvodního oddělení policie Dobřany se dne 11. února 2016 zabývali případem, kdy 24 letý muž z Moldavska neuposlechl jejich výzvy. Tohoto jednání se měl dopustit v obci Dobřany, když ho policisté před místním barem kontrolovali. Hlídka muže vyzvala k předložení dokladu totožnosti, přičemž nejprve doklad totožnosti vzal do ruky a naznačil jeho předložení, avšak následně jej s úsměvem odtrhl zpět a pokusil se z místa odejít.

Zdroj článku: 
undefined
Autor: 
redakce
Prihlásit se k odběru RSS - Cizinec