Cyklista

NÁKLAĎÁK PŘEJEL CYKLISTU

Zdroj foto: 
HZS

K nehodě nákladního automobilu a cyklistky do Tuněchod vyjížděli dne 23. listopadu v 15.33 hodin hasiči ze stanice v Chrudimi. Na místo musel přiletět i vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči pomáhali zdravotníkům s ošetřením cyklistky. Dále odstranili následky nehody i vyprostili jízdní kolo z pod kola nákladního vozu. Hasiči se v 17.45 hodin vrátili zpět na svou základnu.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ŽENA ZABILA CYKLISTU

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO   Na čtyřproudové silnici ve Slušovicích se dne 17. srpna ve 14.40 hodin odpoledne střetl cyklista s projíždějícím osobním vozidlem Škoda Felicia, které řídila osmadvacetiletá řidička. Cyklista na místě podlehl svému zranění. Řidičku převezli záchranáři s lehkým zraněním do nemocnice. Vozovka byla po dobu šetření dopravní nehody uzavřena. Dopravu řídili policisté. Cyklista chtěl s jízdním kolem zřejmě přejet přes čtyřproudovou vozovku zprava doleva na druhou stranu ve chvíli, kdy ve směru do Slušovic přijížděla v levém jízdním pruhu řidička osobního vozidla.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MADLA SPADLA Z KOLA

Zdroj foto: 
Policie

PELECHY  Dne 5. srpna 2017 v 19:53 hodin došlo na silnici III. třídy č. 1905 mezi obcemi Pelechy a Tlumačov k dopravní nehodě. Dvaačtyřicetiletá cyklistka jedoucí na jízdním kole tovární značky Author od Pelechů na Tlumačov na přímém úseku po najetí na nerovnost na pozemní komunikaci nezvládla řízení, vjela přes pravý okraj komunikaci do pravého silničního příkopu, kde havarovala. Utrpěla zranění, se kterým byla převezena do domažlické nemocnice. Policisté ženu vyzvali k dechové zkoušce, která byla s výsledkem negativním.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HLEDÁ SE ŘIDIČ

Zdroj foto: 
HZS

Dne 3. 7. 2017 v 8,25 hodin na Krajské operační a informační středisko v Pardubicích byla nahlášena dopravní nehoda ve Vysokém Mýtě – sražený cyklista. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vysoké Mýto. Hasiči pomohli posádce Zdravotnické záchranné službě a ta ho odvezla sanitkou do nemocnice. Řidič vozidla od dopravní nehody ujel.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

CYKLISTA SRAZIL SENIORKU

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOV Dne 14. června 2017 v době od 13:30 do 13:45 hodin došlo na cyklostezce v Rejskově ulici v Prostějově k dopravní nehodě cyklisty a chodce. Osmasedmdesátiletá žena cyklostezku přecházela u křižovatky s ulicí Vápenice. Z dosud přesně nezjištěných příčin došlo k jejímu střetu s cyklistou jedoucím ve směru k centru města. Po střetu žena upadla na komunikaci. Cyklista zastavil a ženě pomohl vstát. Poté však z místa dopravní nehody odjel, aniž by došlo k jejímu oznámení policistům.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT CYKLISTKY

Zdroj foto: 
archiv

PLZEŇ   Dne 3. června v 18 hodin a 15 minut 43letá cyklistka při jízdě Jateční ulicí v Plzni pravděpodobně nezvládla řízení kola a upadla na komunikaci pod jedoucí vozidlo Škoda Fabia. Při nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Policisté nyní zjišťují průběh i příčinu této tragické události.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Cyklista