Cyklista

CYKLISTA SRAZIL SENIORKU

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOV Dne 14. června 2017 v době od 13:30 do 13:45 hodin došlo na cyklostezce v Rejskově ulici v Prostějově k dopravní nehodě cyklisty a chodce. Osmasedmdesátiletá žena cyklostezku přecházela u křižovatky s ulicí Vápenice. Z dosud přesně nezjištěných příčin došlo k jejímu střetu s cyklistou jedoucím ve směru k centru města. Po střetu žena upadla na komunikaci. Cyklista zastavil a ženě pomohl vstát. Poté však z místa dopravní nehody odjel, aniž by došlo k jejímu oznámení policistům.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT CYKLISTKY

Zdroj foto: 
archiv

PLZEŇ   Dne 3. června v 18 hodin a 15 minut 43letá cyklistka při jízdě Jateční ulicí v Plzni pravděpodobně nezvládla řízení kola a upadla na komunikaci pod jedoucí vozidlo Škoda Fabia. Při nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Policisté nyní zjišťují průběh i příčinu této tragické události.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEZNÁMÁ CYKLISTKA SKONČILA V NEMOCNICI

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICKO   Dne 2. června 2017 v 10:50 hod. došlo, na pozemní komunikaci druhé třídy č. 333 mezi obcemi Libišany a Hradec Králové u hřbitova, k dopravní nehodě, kdy dosud neztotožněná cyklistka najela řidičce osobního vozidla do jízdní dráhy. Při dopravní nehodě utrpěla žena jedoucí na kole těžké zranění, se kterým byla převezena do nemocnice, kde zůstala hospitalizována na neurochirurgické klinice.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POKUTA 50.000 PRO CYKLISTU

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO   Ve středu se kolem půl šesté v podvečer neudržel na svém jízdním kole 49letý cyklista, který projížděl Turnovem ve směru od Přepeřské do Nudvojovické ulice. Při pádu na silnici se zranil, a když ho později policisté podrobili dechové zkoušce, naměřili mu 1,61 promile alkoholu. Ten byl nejspíš příčinou toho, proč ztratil nad svým jízdním kolem kontrolu . Nyní mu za řízení pod vlivem alkoholu hrozí ve správním řízení až padesátitisícová pokuta.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CYKLISTU UŽ NEOŽIVILI

Zdroj foto: 
HZS

(28.1.2017) Na místě tragické nehody u Slušovic na Zlínsku zasahovaly dvě jednotky hasičů. Událost byla na tísňovou linku oznámena v 12:24 hodin. Na hlavní komunikaci mezi Lípou a Slušovicemi, u odbočky na obec Veselá, došlo ke střetu cyklisty s osobním vozidlem. Svědci nehody a následně i policisti, profesionální hasiči z centrální stanice Zlín a záchranáři se pokoušeli několik desítek minut cyklistu oživit. Ten ale zraněním na místě podlehl. Zlínští hasiči zabezpečili místo události a asistovali záchranářům a policistům.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NOČNÍ JÍZDA CYKLISTY SKONČILA V NEMOCNICI

Zdroj foto: 
archiv

CHRUDIMSKO   Zhruba tři hodiny po půlnoci dne 22. ledna došlo mezi obcemi Heřmanův Městec a Bylany k havárii cyklisty. Dvaašedesátiletý muž usedl na kolo pod vlivem alkoholu a vyrazil. Svoji jízdu však zdárně nedokončil. Nejprve najel na pravý okraj komunikace a následně sjel s kolem do silničního příkopu, kde se zranil. Tohoto si všiml náhodně projíždějící řidič, který zastavil a šel muži pomoc. Když si všiml zranění, ihned zavolal záchranku i policii. Za to mu samozřejmě patří velké poděkování.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Cyklista