Cyklista

MADLA SPADLA Z KOLA

Zdroj foto: 
Policie

PELECHY  Dne 5. srpna 2017 v 19:53 hodin došlo na silnici III. třídy č. 1905 mezi obcemi Pelechy a Tlumačov k dopravní nehodě. Dvaačtyřicetiletá cyklistka jedoucí na jízdním kole tovární značky Author od Pelechů na Tlumačov na přímém úseku po najetí na nerovnost na pozemní komunikaci nezvládla řízení, vjela přes pravý okraj komunikaci do pravého silničního příkopu, kde havarovala. Utrpěla zranění, se kterým byla převezena do domažlické nemocnice. Policisté ženu vyzvali k dechové zkoušce, která byla s výsledkem negativním.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HLEDÁ SE ŘIDIČ

Zdroj foto: 
HZS

Dne 3. 7. 2017 v 8,25 hodin na Krajské operační a informační středisko v Pardubicích byla nahlášena dopravní nehoda ve Vysokém Mýtě – sražený cyklista. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vysoké Mýto. Hasiči pomohli posádce Zdravotnické záchranné službě a ta ho odvezla sanitkou do nemocnice. Řidič vozidla od dopravní nehody ujel.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

CYKLISTA SRAZIL SENIORKU

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOV Dne 14. června 2017 v době od 13:30 do 13:45 hodin došlo na cyklostezce v Rejskově ulici v Prostějově k dopravní nehodě cyklisty a chodce. Osmasedmdesátiletá žena cyklostezku přecházela u křižovatky s ulicí Vápenice. Z dosud přesně nezjištěných příčin došlo k jejímu střetu s cyklistou jedoucím ve směru k centru města. Po střetu žena upadla na komunikaci. Cyklista zastavil a ženě pomohl vstát. Poté však z místa dopravní nehody odjel, aniž by došlo k jejímu oznámení policistům.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT CYKLISTKY

Zdroj foto: 
archiv

PLZEŇ   Dne 3. června v 18 hodin a 15 minut 43letá cyklistka při jízdě Jateční ulicí v Plzni pravděpodobně nezvládla řízení kola a upadla na komunikaci pod jedoucí vozidlo Škoda Fabia. Při nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Policisté nyní zjišťují průběh i příčinu této tragické události.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEZNÁMÁ CYKLISTKA SKONČILA V NEMOCNICI

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICKO   Dne 2. června 2017 v 10:50 hod. došlo, na pozemní komunikaci druhé třídy č. 333 mezi obcemi Libišany a Hradec Králové u hřbitova, k dopravní nehodě, kdy dosud neztotožněná cyklistka najela řidičce osobního vozidla do jízdní dráhy. Při dopravní nehodě utrpěla žena jedoucí na kole těžké zranění, se kterým byla převezena do nemocnice, kde zůstala hospitalizována na neurochirurgické klinice.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POKUTA 50.000 PRO CYKLISTU

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO   Ve středu se kolem půl šesté v podvečer neudržel na svém jízdním kole 49letý cyklista, který projížděl Turnovem ve směru od Přepeřské do Nudvojovické ulice. Při pádu na silnici se zranil, a když ho později policisté podrobili dechové zkoušce, naměřili mu 1,61 promile alkoholu. Ten byl nejspíš příčinou toho, proč ztratil nad svým jízdním kolem kontrolu . Nyní mu za řízení pod vlivem alkoholu hrozí ve správním řízení až padesátitisícová pokuta.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Cyklista