Domácí násilí

ŽENA NAPADLA MUŽE MOTOROVOU PILOU

Zdroj foto: 
archiv

J.Hradec –Třeboň   Podezřelá žena (r.1993) dne 5.září v podvečerních hodinách měla na dvoře rodinného domu v obci na Třeboňsku opakovaně vyhrožovat svému druhovi zabitím. Měla se jej snažit dostihnout a své výhružky umocňovala tím, že měla mít v rukou motorovou pilu. Když tuto se jí pilu nepodařilo nastartovat, měla po druhovi hodit krumpáč i vidle. Následovala sekera, kterou měla vytáhnout ze špalku a s ní se měla proti druhovi opět rozběhnout, čímž v muži vzbudila důvodnou obavu o jeho zdraví a život a donutila jej vyběhnout z domu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BIJE SVOJÍ MANŽELKU

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO   Dne 7. září přijali policisté po deváté hodině dopoledne oznámení od ženy, kterou v obci na Jemnicku fyzicky napadl její manžel. Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka. Policisté ihned po příjezdu učinili opatření, aby již nemohlo docházet k dalšímu násilnému jednání. V rodinném domě se kromě muže a ženy nacházely ještě dvě malé děti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŠKRTIL SVOJÍ PŘÍTELKYNI

Zdroj foto: 
archiv

MOST   Chování v rozporu s dobrými mravy předvedl v jednom panelovém domě 25letý muž z Mostu. Ten v centru města přišel do bydliště své bývalé přítelkyně a domáhal se vstupu do bytu. Na dveře bouchal a kopal do nich, a když byl poškozenou vykázán, nereagoval a do dveří bouchal dál, až je poškodil. Když poškozená vyšla ven a s bývalým přítelem hovořila, vytrhl jí z ruky klíče, o které se následně přetahovali. Při tom ji muž chytil za řetízky a sevřel je v ruce tak, že ženu začal škrtit, až se řetízky utrhly.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OTEC SE POPRAL SE SYNEM

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO    Kriminalisté obvinili sedmašedesátiletého muže z obce poblíž Luhačovic ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Začátkem srpna po přechozí hádce bodl svého syna kuchyňským nožem s dvanácticentimetrovou čepelí do břicha. V nemocnici se musel podrobit okamžité operaci. Seniorovi hrozí v případě prokázání viny a odsouzení až desetiletý trest odnětí svobody. Příběh se původně odvíjel úplně jinak. Senior zavolal na linku tísňového volání policie s tím, že ho fyzicky napadl jeho sedmačtyřicetiletý syn.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TCHYNĚ BILA SNACHU

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO    Velmi nepříjemný incident mezi manžely vyšetřují policisté na Semilsku. Kuriózní je, že konflikt měla vyprovokovat matka 38letého podezřelého a svou snachu slovně i fyzicky napadnout. Podle výpovědi oznamovatelky ji nejprve starší žena urážela a potom jí začala fackovat. Důvodem je fakt, že se oznamovatelka od svého muže nedávno odstěhovala a jejich manželství spěje k rozvodu. Navíc spolu mají dvě nezletilé děti, které rozchod rodičů snášejí špatně. V inkriminovanou dobu si oznamovatelka přijela autem k manželovi pro jejich děti, které u něj byly na návštěvě.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VLOUPAL SE DO SVÉHO BYTU

Zdroj foto: 
archiv

Prachatice – Netolice    Netoličtí policisté sdělili podezření 18letému muži z Prachaticka z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podezřelý totiž opakovaně, v březnu 2017 a dále na přelomu června až července 2017, porušil předběžné soudní opatření spočívající mimo jiné v opuštění společného obydlí panelového bytu v obci Netolice, i jeho bezprostředního okolí, a nevstupování do něj.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí násilí