Domácí násilí

CHTĚL ZABÍT DRUŽKU A SEBE

Zdroj foto: 
archiv

KLATOVY - První lednový den v nočních hodinách muž s nožem v ruce vyhrožoval újmou na zdraví družce i zasahujícímu strážníkovi . Od komisaře z oddělení obecné kriminality převzal v úterý 2. ledna letošního roku usnesení o zahájení trestního stíhání čtyřicetiletý muž z Klatov, který byl obviněn ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. V pondělí 1. ledna v Klatovech v bytovém domě kolem druhé hodiny v noci nejdříve slovně, a poté fyzicky napadl svoji družku, které vyhrožoval újmou na zdraví.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SVÉ BÝVALÉ RODINĚ DĚLÁ PEKLO

Zdroj foto: 
archiv

KROMĚŘÍŽSKO   Rozchod s přítelkyní velmi těžce nese jednatřicetiletý muž z Bystřicka. Ten více jak půl roku pronásledoval čtyřiatřicetiletou ženu. Vytrvale ji kontaktoval SMS zprávami, ve kterých jí a jejím dětem vyhrožoval ublížením na zdraví a usmrcením. Dále ji zastrašoval tím, že jí způsobí problémy na pracovišti nebo poničí automobil či zapálí dům. Žena od něj obdržela více jak sto textových zpráv. Několikrát ji obtěžoval také na ulici, kde jí vulgárně nadával.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA RODINNÉ NÁVŠTĚVĚ VYHROŽOVAL

Zdroj foto: 
archiv

Písek Mladá žena z Písku se ve středu 3. ledna 2018 obrátila na policisty s obavou o svůj život a zdraví, dlouhodobě se má potýkat s problémy s bývalým partnerem, který jí má opakovaně nadávat a dokonce vyhrožovat ublížením na zdraví. Popisované se má udávat během mužových návštěv u syna v bydlišti poškozené. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování a případ dále prošetřují.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PŘÍBUZNÍ SE POPRALI

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů čtyřiatřicetiletému muži z Třebíčska, který vyhrožoval a fyzicky napadl svoji blízkou příbuznou. V říjnu přišel ve večerních hodinách na dvůr domu v obci na Náměšťsku, kde šestapadesátiletá žena bydlí. Svojí příbuznou muž nejprve kopl do oblasti zad a poté ji zezadu opakovaně udeřil pěstí. Ženě navíc nadával a vyhrožoval jí usmrcením. Po přijetí oznámení začali případ prověřovat policisté.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DOMÁCÍ TEROR PŘI SLEDOVÁNÍ TELEVIZE

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO Konec minulého roku skončil smutně pro mladou ženu a její nezletilou dcerku, kterým nedopřál domácí pohodu 53letý partner oznamovatelky. Ta vypověděla, že ji při společném sledování televize začal bez zjevného důvodu urážet a potom i fyzicky napadat. Poté, co upadla na zem, do ní surově kopl a způsobil jí tím bolestivou zlomeninu holenní kosti. Tomu všemu naneštěstí přihlížela její dcera, která jí chtěla přivolat pomoc. Když ale vzala do ruky telefon, aby vytočila tísňovou linku policie, dostala od útočníka facku a mobil jí sebral.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DOMÁCÍ NÁSILÍ ŘEŠILA SKOKEM

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Dne 28. 12. po předchozím souhlasu Okresního státního zástupce zadrželi sokolovští kriminalisté 38 letého muže z Březové a obvinili ho ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody, Nebezpečné vyhrožování, Nebezpečné pronásledování a Omezování osobní svobody. Obviněný měl slovně a fyzicky napadat poškozenou 24 letou ženu. Vyhrožoval jí smrtí, fyzickou likvidací jí i její rodiny, kontroloval ji nejméně dvakrát denně v místě jejího bydliště, psal ji SMS zprávy v denní i noční hodině, denně ji telefonoval. Jednání obviněného se postupně stupňovalo. Dne 27.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí násilí