Domácí násilí

VNUK NÁSILÍM OKRADL BABIČKU

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO  Dne 5. března 2018 kolem poledne měl 28 letý muž přijít v Sokolově do bytu své 79 leté babičky, které měl vzít ze stolu mobilní telefon a poté po ní požadovat vydání finanční hotovosti. Po sdělení ženy, že žádné peníze nemá, jí měl vulgárně nadávat a vydírat jí s tím, že pokud mu nedá peníze, vezme jí mobilní telefon. Muž měl po seniorce nadále opakovaně požadovat peníze a užít k tomu i násilí. Že žena žádné peníze nemá, se měl dokonce sám přesvědčit tím, že jí prohledal kabelku. Poté jí měl vzít alespoň platební kartu a z bytu odejít.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OPAKOVANĚ ZNÁSILŇOVAL

Zdroj foto: 
archiv

TEPLICKO   Uvalením vazby skončilo několikaleté týrání, kterého se dopouštěl padesátiletý muž vůči své družce. Začátkem loňského prosince se žena po několikaletém soužití rozešla s podezřelým, který jí dlouhodobě vulgárně nadával, opakovaně bil, vyžadoval po ní poslušnost, zakazoval chodit jinam, než do práce, kam ji i vozil, aby nebyla ani na chvíli sama, dokonce nesměla mít ani žádné kamarádky. Žena bohužel nikdy nepožádala nikoho o pomoc, proto mu jeho chování tak dlouho procházelo. Poté, co se s ním rozešla, muž začal být ještě více agresivní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TÝRAL, VYDÍRAL A VYHROŽOVAL ...MANŽELKU

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO  Sokolovští kriminalisté sdělili obvinění ze spáchání zločinu Vydírání a přečinů Týrání osoby žijící ve společném obydlí a Nebezpečné vyhrožování třiatřicetiletému muži ze Sokolovska. Muž měl totiž v období dvou měsíců opakovaně fyzicky napadat svojí družku, které měl navíc vyhrožovat zabitím a do toho jí ještě vydírat.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SVÉ BÝVALÉ VYRAZIL ZUB

Zdroj foto: 
archiv

KONICKO  Dne 18. listopadu 2017 došlo v obci na Konicku k fyzickému napadení pětadvacetileté ženy. Žena při napadení utrpěla zranění, proto na místo přivolala Zdravotnickou záchrannou službu. Zdravotníci pak na základě zjištěných skutečností věc oznámili policistům. Policisté provedeným šetřením zjistili, že ženu měl v jejím domě napadnout její bývalý třiadvacetiletý přítel. Po utržení několika ran pěstí do oblasti hlavy žena přišla o jeden zub a utrpěla zranění hlavy.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PŘÍPAD CHOROBNÍ ŽÁRLIVOSTI

Zdroj foto: 
archiv

JESENICE   Dne 22. února si převzal obvinění i 24letý muž. Ten si však vyslechl obvinění hned ze tří přečinů, a to týrání osoby žijící ve společném obydlí, nebezpečného pronásledování a ublížení na zdraví. Na konci roku 2016 začal pronásledovat svou 29letou přítelkyni, která se od něj odstěhovala. Zvonil na zvonky, dožadoval se vstupu do jejího bytu, obtěžoval ji SMS zprávy, telefonáty a z protějšího parku ji sledoval s dalekohledem. Když žena po několika měsících jeho nátlaku podlehla a vrátila se k němu zpátky, agresivita 24letého mladíka se stupňovala.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA SE NECHALA SEDM LET TÝRAT MANŽELEM

Zdroj foto: 
archiv

JESENICKO   Obvinění ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí si vyslechl 58 muž. Tohoto zločinu se měl dopouštět na své manželce minimálně posledních sedm let. Nejčastěji po přechozím požití alkoholu ženu fyzicky napadal, vyhazoval ji z domu, zastrašoval ji fyzickou likvidací a rozbíjel vybavení domácnosti. V roce 2017 začal 58letý muž útočit s větší agresivitou. I když žena během útoků utrpěla zranění, ze strachu a studu nikdy nevyhledala lékařské ošetření.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí násilí