Domácí násilí

ŽENA NEUNESLA ROZCHOD

Zdroj foto: 
archiv

MOST Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu poškození cizí věci 24letou ženu z Mostu. Ta měla v nočních hodinách na sídlišti Výsluní v Mostě poškodit zaparkované motorové vozidlo tovární značky Renault. U auta poškrábala klíčem celkem šest částí karoserie. Svým jednáním způsobila poškozenému majiteli škodu ve výši 39 000 korun. Obviněná žena vůz poškodila úmyslně, neboť vozidlo patří jejímu bývalému příteli.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MÁ DŮVODNÉ PODEZŘENÍ, ŽE TO ŠPATNĚ SKONČÍ

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO: Policisté sdělili muži podezření ze spáchání trestného činu Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování třiačtyřicetiletému muži z Třebíčska. Dne 4. listopadu přijali policisté před osmou hodinou večer na tísňové lince oznámení od muže, který měl obavu o svoji známou. Ženu, která žije v Jihlavě, telefonicky kontaktoval její přítel a vyhrožoval jí usmrcením. Sdělil jí, že jí i jejím blízkým ublíží, až přijde domů. Žena měla z muže vážnou obavu. Policisté ihned po přijetí oznámení začali případ šetřit.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TAHAL MILOU ZA VLASY

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Sdělení podezření ze spáchání přečinu Výtržnictví si na Obvodním oddělení v Chodově převzal 25 letý muž z Karlových Varů. Ten měl v polovině září v Chodově, při řešení svého vztahu s poškozenou ženou, jí nejprve uchopit za vlasy a povalit na zem. Zde do ní bil údery pěstí a kopy nohou po celém těle. Poškozené způsobil zranění, se kterým byla ošetřena v nemocnici. Za Výtržnictví ve třetím odstavci tak hrozí podezřelému muž trest odnětí svobody až na tři roky, neboť se obdobného jednání dopustil opětovně.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DESET DNÍ NEPUSTÍ SVÉHO MILÉHO DOMŮ

Zdroj foto: 
archiv

KLATOVSKO  Policisté na obvodním oddělení v Železné Rudě přijali dne 25. října tohoto roku v ranních hodinách oznámení o domácím násilí. Jednatřicetiletý muž ze Železnorudska opakovaně slovně i fyzicky napadal svoji o šest let mladší přítelkyni. Policisté muže z obydlí vykázali na dobu deseti dnů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZA SEBOU VLÁČEL DRUŽKU

Zdroj foto: 
archiv

JABLONEC NAD NISOU - Muži, který v červenci fyzicky napadl svoji družku, nyní komisař sdělil podezření ze spáchání trestného činu. Komisař z Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělil 36letému muži podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, kterého se dopustil 19. července letošního roku. Tehdy odpoledne v Jablonci nad Nisou v prostoru křižovatky ulic Tovární a Široká napadl svoji družku. Nejprve ji povalil na zem, chytil za vlasy a začal s ní smýkat po chodníku i vláčet ji za sebou.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DOMA ZAŽÍVAL PEKLO

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 65 leté ženy ze Sokolovska, kterou obvinili ze spáchání přečinů Týrání osoby žijící ve společném obydlí, Vydírání, Úvěrový podvod a Podílnictví. Trestných činů se měla obviněná žena dopustit v době od října roku 2016 do března roku 2017 v malé obci na Sokolovsku. Do svého bytu si měla na konci srpna nastěhovat 69 letého muže s tím, že se mu u ní bude žít lépe. Opak byl však pravdou. Nejprve měl muž válendu v kuchyni, kde pobýval. Později ho žena přestěhovala do chodby bytu, kde spal na matraci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí násilí