Dopravní nehoda

VÁŽNÉ ZRANĚNÍ NA KOLOBĚŽCE

Zdroj foto: 
HZS

K nehodě motorové koloběžky do Krouny vyjížděli v sobotu 17. června v 14.42 hodin profesionální hasiči z Hlinska. Muž utrpěl zranění, se kterým byl transportován vrtulníkem Letecké záchranné služby do nemocnice. Hasiči dále odstranili následky nehody a vrátili se zpět na stanici.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

VČELA VČERA ZPŮSOBILA VÁŽNOU NEHODU

Zdroj foto: 
Policie

Ohnala se po hmyzu VSETÍNSKO: Žena převrátila dne 15.6.2017 u Vsetína vozidlo na střechu. Důvod byl jediný, chvíle nepozornosti z důvodu ohnání po hmyzu ve vozidle. Řidička utrpěla lehké zranění, škoda na vozidle činí tři sta padesát tisíc korun. Včerejší výjezd ze Vsetína na silnici I/57 byl v ranních hodinách omezen kvůli vyšetřování dopravní nehody. Třicetiletá řidička z Valašského Meziříčí přijížděla po silnici I/57 od Jablůnky a před sjezdem nad čerpací stanicí Shell ve Vsetíně se ohnala po hmyzu nacházejícím se uvnitř vozu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FOTO: ZRANĚNÉHO ŘIDIČE TAHALI Z AUTA

Zdroj foto: 
HZS

V neděli 18. června šestnáct minut po desáté hodině byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena nehoda osobního vozidla na silnici mezi Ondřejovem a Mnichovicemi s vyproštěním osoby. K události vyslal operační důstojník profesionální hasiče ze stanice Říčany a jednotku SDH Senohraby.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

VIDEO: AUTO VISELO Z MOSTU

Zdroj foto: 
HZS

Dvě jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů vyjížděly dne 10.6.2017 po poledni k nehodě tří vozidel na komunikaci z Dubu nad Moravou dále na Brodek u Přerova. Ke střetu vozidel došlo v blízkosti mostu, jedno z havarovaných automobilů zůstalo částečně viset z mostu a v něm se nacházel zaklíněný řidič. Další z havarovaných vozidel sjelo ze srázu a převrátilo se na bok, třetí ze zmiňovaných havarovaných vozidel přesněji dodávka s přívěsem zůstala s deformovaným přívěsem na komunikaci.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

U NEHODY NAŠLI ČTYŘI ZRANĚNÉ

Zdroj foto: 
HZS

Zprávu o čelní srážce dvou osobních aut a jedné zraněné osobě v Bohuslavicích u Zlína přijali hasiči dne 4. června v 16:41 hodin. Operační důstojník hasičů vyslal k nehodě jednotku profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín s jedním zásahovým vozem. V době příjezdu hasičů byli na místě dva sanitní vozy zdravotnické záchranné služby a Policie České republiky. Vozy značky Ford a Škoda blokovaly silnici č. 490, těsně pod horizontem. Čtyři zraněné osoby již byly v péči zdravotníků. Hasiči provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbenty.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NEVĚNOVAL SE ŘÍZENÍ

Zdroj foto: 
Policie

KROMĚŘÍŽSKO:   Dne 1. června ráno krátce před osmou hodinou byli kroměřížští dopravní policisté vysláni do obce Zborovice k nehodě, ke které došlo na ulici Hlavní v místě, kde probíhají stavební práce. Třiačtyřicetiletý řidič nákladního automobilu se zřejmě plně nevěnoval řízení a přehlédl pracovní stroj, který stál u pravého okraje vozovky a pravou částí vozidla narazil do jeho levé strany. Uvnitř stroje se lehce zranil jednačtyřicetiletý pracovník. Řidič náklaďáku vyvázl bez zranění. Dechová zkouška byla u obou účastníků negativní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Dopravní nehoda