Dopravní nehoda

AUTO POD VODOU

Zdroj foto: 
HZS

V 14:18 hodin dne 09.08.2017 zasahovali hasiči z modřanské stanice v ulici Údolní v pražském Braníku. Ve vodní nádrži skončilo osobní vozidlo bez osob uvnitř. Potápěči pražských hasičů nejprve uvázali pod vodou vozidlo tak, aby mohlo být následně vytaženo pomocí navijáku. Hasiči také povolali na místo pracovníky Odboru životního prostředí, protože z vozidla vyteklo část provozních kapalin na vodní hladinu.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ŠEST ZRANĚNÝCH

Zdroj foto: 
HZS

V obci Čertovina se dnes 10. srpna v 11.23 hodin stala dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Na místě se nacházelo šest zraněných osob. U nehody zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hlinsko a dobrovolní hasiči z Hlinska. Jednu zraněnou osobu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického zařízení. Následně hasiči spolupracovali se zdravotnickou záchrannou službou při zajištění zraněných, jejich ošetření a transportu do sanitek. Jedna zraněná osoba musela být transportována leteckou záchrannou službou.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

SKONČILA NA STŘEŠE

Zdroj foto: 
Policie

KROMĚŘÍŽSKO   Dne 6. srpna pět minut po poledni došlo mezi obcemi Bojanovice a Zlobice k havárii osobního automobilu. Čtyřicetiletá řidička vozidla Škoda Octavia jela ve směru na Zlobice. V úseku klesání při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, na mokré cestě dostala smyk, přejela do protisměru a tam narazila do travnatého břehu. Po nárazu byl vůz odhozen zpět na komunikaci, kde se přetočil na střechu. Řidička i devětatřicetiletá spolujezdkyně, která seděla na předním sedadle, utrpěly lehká zranění.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

RYBÁŘ V ŘECE NAŠEL AUTO

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICKO  Operační středisko dne 4. srpna před šestou hodinou ráno přijalo oznámení od rybáře, že na hladině řeky pluje auto, je téměř potopené a tím pádem nevidí jeho registrační značku. Zárověď měl uvést, že v okolí auta se nenachází žádná osoba, nehodový děj nespatřil a ani netuší, jak dlouho už auto na hladině je. Na místo vyjely naši nehodáři, i kolegové z místně příslušného obvodního oddělení společně s hasiči, ale popisované oznámení se nepotvrdilo. Auto bylo v řece naštěstí jen jeho přední částí, "kufr" vozidla otevřený a zadní kola stála pevně na zemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAŠLI TŘI ZRANĚNÉ OSOBY

Zdroj foto: 
HZS

Dne 7. srpna v obci Dolní Libchavy v 8.03 hodin došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Na místo vyjížděli hasiči z Ústí nad Orlicí. Při příjezdu na místo události byly na místě tři zraněné osoby. Jednoho zraněného nemohli hasiči vytáhnout z vozidla a tak bylo nutné použít hydraulické vyprošťovací zařízení. Zraněnému podali páteřní desku. Na místě zasahovala dvě vozidla ze zdravotnické záchranné služby, která odvezla všechny zraněné osoby do nemocnice. Po uklizení vozovky se hasiči vrátili zpět na základnu v 10.02 hodin.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

SEDM ZRANĚNÝCH CIZINCŮ

Zdroj foto: 
archiv

9.30 - Při vážné dopravní nehodě na 176. km dnes zemřel jeden člověk a 6 bylo zraněno. Jedna žena byla s mnohočetnými vážnými poraněními po ošetření a zaléčení transportována LZS na urgentní příjem FN v Bohunicích. Dalších 5 pacientů utrpělo středně těžká zranění, poté, co jim byla poskytnuta přednemocniční péče, byli převezeni do brněnských fakultních nemocnic v Bohunicích a na Pekařskou. Ve všech případech šlo o pacienty s cizí státní příslušností.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Dopravní nehoda