Dopravní nehoda

ZEMŘEL VE VOZE AUDI

Zdroj foto: 
HZS

Tragická nehoda se stala dne 31. ledna na silnici I. třídy č. 20 v katastru obce Sedlec. Nehoda byla na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje minutu před půl sedmou ranní. Z obou směrů silnice byli k nehodě vysláni profesionální hasiči ze stanic České Budějovice a Vodňany. Průzkum na místě události ukázal, že se jedná o střet nákladního auta s osobním vozem značky Audi. V Audi zůstal zaklíněný řidič. Jeho zranění však byla neslučitelná se životem, lékař ZZS u něj konstatoval smrt. Hasiči pak jeho tělo ze zničeného auta vyprostili.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NAVIGACE DOVEDLA RODINU DO KATASTROFY

Zdroj foto: 
HZS

(18.2.2018) V pravé poledne měli vyhlášený poplach profesionální hasiči ze stanice Zlín a dobrovolní hasiči z Vizovic. Obě jednotky byly vyslány do Vizovic na Zlínsku, kde havarovalo osobní vozidlo. Navigace navedla řidiče na v zimě neudržovanou komunikaci. Zde na zledovatělé cestě auto sjelo ze srázu a několikrát se přetočilo přes střechu. Ve vozidle cestovali manželé s dítětem. Všichni následně skončili v péči záchranářů, kteří je ošetřili v sanitním voze. I přes děsivě vyhlížející nehodu nikdo z vozidla neutrpěl vážné zranění.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

AUTO ZŮSTALO VISET NAD KOLEJIŠTĚM

Zdroj foto: 
HZS

K automobilu, jenž prorazil zábradlí na mostě v Sušické ul. a zůstal částečně viset nad železniční tratí, vyjely jednotky SŽDC a PS Střed. Nehoda se obešla bez zranění. Vozidlo bylo uvolněno jednotkou SŽDC.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

POSBÍRALI JEN STŘEPY

Zdroj foto: 
HZS

Vyhlášený poplach pro jednotku hasičů byl dne 10. února ve 4:41 hodin. Hasiči s jedním zásahovým vozidlem byli vysláni do obce Branky na Vsetínsku. Po příjezdu na místo zjistili, že zde havaroval řidič osobního vozidla, jehož auto se převrátilo na střechu a narazilo do stromu. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a zajistili auto proti úniku provozních kapalin. Následně na to vozidlo převrátili zpět na kola a provedli úklid vozovky od střepů a úlomků z vozidla. Posádka vozidla skončila v péči záchranářů.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NEUDRŽEL SE NA SILNICI

Zdroj foto: 
HZS

V 15,19 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Kamenné Lhoty na Havlíčkobrodsku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Ledeč nad Sázavou. Vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla. Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice. Ve vozidle cestoval sám.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

AUTO OTOČIL NA BOK

Zdroj foto: 
HZS

V 08,43 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Jeclova. Na místo události vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů ze stanice Jihlava s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou. Vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranili dva lidé a skončili v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opaření a místo události technicky zabezpečili.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Dopravní nehoda