Drogy

PROBLÉM SE ZNÁMOSTÍ PŘES INTERNET

Zdroj foto: 
archiv

PŘEROV  Na svoji neopatrnost při komunikaci na sociálních sítích doplatila 54letá žena z Přerova. V listopadu loňského roku se dala na síti do hovoru s neznámým mužem, který vystupoval pravděpodobně pod smyšleným jménem. V prosinci dostala do emailu od něho zprávu, že jí posílá balíček k vánocům přes přepravní společnost, ve kterém měl být fotoaparát značky Samsung, kašmírová taška, hodinky značky Christopher, pero, mobilní telefon Iphone 7, sada diamantů a hnědá zalepená obálka.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIORKA VYRÁBĚLA DROGY

Zdroj foto: 
Policie

JIČÍNSKO   Policejní komisař z oddělení obecné kriminality Územního odboru Jičín obvinil v těchto dnech 71 letou ženu z Novopacka ze spáchání přečinu nedovolené pěstování rostlin obsahující omamnou nebo psychotropní látku. Podle zjištění měla seniorka v době od května 2017 do října 2017 na pozemku v místě svého bydliště neoprávněně pěstovat nejméně 23 kusů rostlin konopí. Rostliny o výšce od 30 cm do 200 cm byly pěstovány v dřevěném truhlíku a v plastových kbelících na zahradě u domu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PĚSTOVALI KONOPÍ A BUDOU SOUZENI

Zdroj foto: 
archiv

LOUNY - Lounští kriminalisté na linii toxi uzavírají tři závažné případy. Policisté zjistili, že na okrese Louny probíhá distribuce pervitinu, kterou by měli mít na svědomí dva muži ve věku 42 a 23 let. Kriminalisté shromažďovali důkazy několik měsíců, vyslýchali svědky a prováděli domovní prohlídky. Zjistili podstatné okolnosti a zajistili například elektroniku či materiál, který byl určen pro výrobu a distribuci omamných a psychotropních látek.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

LÉČIL DCERU ODVAREM Z DROGY

Zdroj foto: 
archiv

HOLÝŠOVSKO   Dne 2. ledna 2018 v 13:03 hodin přijali policisté Obvodního oddělení Holýšov oznámení od dispečinku zdravotnické záchranné služby, že se zdravotníci nacházejí u ženy, která užívá antibiotika a zapila je odvarem z marihuany. Zdravotníci požadovali asistenci policistů. Na místě se nacházel její dvaašedesátiletý otec, který uvedl, že je jeho dcera nemocná a užívá předepsaná antibiotika.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVAKRÁT SE POTKAL S POLICIÍ

Zdroj foto: 
archiv

JIČÍNSKO  Jičínským policistům se podařilo zadržet ujíždějícího řidiče, který měl řídit v zákazu řízení osobní automobil Audi A6. V tu dobu policisté netušili, že se s pětadvacetiletým mužem v krátkém časovém rozmezí setkají ještě několikrát. Delikvent si s dodržováním zákonů zřejmě nelámal hlavu a ve své trestné činnosti měl nadále pokračovat. A to hned  následující pondělí krátce před druhou hodinou ranní v Trutnově, kdy ho při řízení osobního automobilu kontrolovala policejní hlídka.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HADI UKRÝVALY DROGY

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ - Krajský TOXI tým má za sebou další úspěšně objasněný případ. Díky spolupráci kolegů z Polska odhalili a zadrželi bratry, kteří odjeli pěstovat marihuanu z Polska do Čech. Zřejmě se spoléhali na větší anonymitu. Oboustranná spolupráce a výměna poznatků a informací odhalila nelegální pěstírnu konopí na Českolipsku Krajský TOXI tým zasahoval v jednom z rodinných domů na Českolipsku. Dva muži z Polska se zde pečlivě “starali“ o rostliny konopí, které pěstovali v jedné z části domů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Drogy