Drogy

ROMANTIKA SUNDAVALI ZE STŘECHY

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO Dne 28.9. v 7 hodin ráno policie přijala na tísňové lince oznámení, že na střeše předměřické základní školy sedí muž s kapucí na hlavě. Oznamovatel uvedl, že si zprvu myslel, že se jedná o nějakého řemeslníka, ale když ho na samém místě o hodinu později uviděl znova, tak zavolal na linku 158. Na místo vyrazilo hned několik hlídek, včetně zásahové jednotky s vyjednavačem, záchranná zdravotnická služba i hasiči s požárním vozidlem a se žebříkem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZASADIL ALE NESKLÍZEL

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO  Šestatřicetiletý muž ze Svitavska měl svůj zahradnický um v období od května do srpna zneužít k vypěstování marihuany. Sklizeň už prováděl za přítomnosti policistů. Těm rostliny dobrovolně vydal ke zkoumání, zda obsahují účinnou látku tetrahydrocannabinol. Ze zkoumání vyplynulo, že se nejedná o přestupkové jednání, ale o trestný čin. Svitavští kriminalisté se nadále zabývají i otázkou zda rostliny pěstoval pouze pro sebe nebo i za účelem zisku. Prozatím si za své pěstitelské výkony 19.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEZASTAVIL A NARAZIL

Zdroj foto: 
archiv

VSETÍNSKO   Ve vazební věznici skončil odpoledne jedenatřicetiletý muž z Valašského Meziříčí, který opakovaně odmítal zastavit policejní hlídce, pak úmyslně narazil do vozidla policistů a ujel. Řidič má zákaz řízení. Vsetínští kriminalisté ho včera obvinili ze tří trestných činů. Valašskomeziříčtí policisté hodlali řidiče, se kterým už několikrát přišli při své práci do kontaktu, jelikož má na svědomí už několik, především majetkových deliktů, zastavit v úterý dopoledne v obci Loučka.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BĚSNÍCÍ MLADÁ DÁMA

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE   Dne 16. srpna okolo čtvrté hodiny ranní volala v Pardubicích na pomoc hlídku policie babička, která si nevěděla rady se svojí běsnící vnučkou. Šestadvacetiletá žena se okolo čtvrté hodiny ranní vrátila domů a začala rozbíjet věci. Vzhledem k tomu, že rodina nebyla schopna dívku sama spacifikovat, požádala o pomoc policisty. Po příjezdu hlídky na místo události se mladá žena nadále chovala agresivně. Policistům dále uvedla, že je uživatelkou drog, což potvrdil i policisty provedený test, který byl pozitivní na Amfetamin/Metamfetamin.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V SALÁMU BYLA MARIHUANA

Zdroj foto: 
archiv

Policie v Mostě obvinila z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a z maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 25letého muže z Mostu a 27letou Mostečanku. Žena měla po předchozí domluvě svému příteli poslat v balíčku, který mimo jiné obsahoval i šišku vakuově baleného salámu, drogu. Marihuanu vložila do salámu ve dvou kuličkách a balíček pak z Mostu poslala jinému odsouzenému spoluvězni. Droga k příteli však nedoputovala. Pracovníci věznice ji objevili a případ předali policii.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HLOUPÁ FINTA NA POLICISTY

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 22. května ne čtvrt na čtyři ráno si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli na Masarykově nábřeží tmavé Mazdy. Ta zjevně nesplňovala technické podmínky pro provoz na pozemních komunikacích. Proto se policisté rozhodli auto zastavit a zkontrolovat, včetně jeho řidiče. Nicméně ten byl jiného názoru a před policisty začal ujíždět. Prvního jednoznačného prohřešku se dopustil při odbočení na Jiráskův most. Tam totiž nerespektoval červenou na semaforech a pokračoval v poměrně razantní jízdě, jako by nic.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Drogy