Drogy

PĚSTOVALI KONOPÍ A BUDOU SOUZENI

Zdroj foto: 
archiv

LOUNY - Lounští kriminalisté na linii toxi uzavírají tři závažné případy. Policisté zjistili, že na okrese Louny probíhá distribuce pervitinu, kterou by měli mít na svědomí dva muži ve věku 42 a 23 let. Kriminalisté shromažďovali důkazy několik měsíců, vyslýchali svědky a prováděli domovní prohlídky. Zjistili podstatné okolnosti a zajistili například elektroniku či materiál, který byl určen pro výrobu a distribuci omamných a psychotropních látek.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

LÉČIL DCERU ODVAREM Z DROGY

Zdroj foto: 
archiv

HOLÝŠOVSKO   Dne 2. ledna 2018 v 13:03 hodin přijali policisté Obvodního oddělení Holýšov oznámení od dispečinku zdravotnické záchranné služby, že se zdravotníci nacházejí u ženy, která užívá antibiotika a zapila je odvarem z marihuany. Zdravotníci požadovali asistenci policistů. Na místě se nacházel její dvaašedesátiletý otec, který uvedl, že je jeho dcera nemocná a užívá předepsaná antibiotika.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVAKRÁT SE POTKAL S POLICIÍ

Zdroj foto: 
archiv

JIČÍNSKO  Jičínským policistům se podařilo zadržet ujíždějícího řidiče, který měl řídit v zákazu řízení osobní automobil Audi A6. V tu dobu policisté netušili, že se s pětadvacetiletým mužem v krátkém časovém rozmezí setkají ještě několikrát. Delikvent si s dodržováním zákonů zřejmě nelámal hlavu a ve své trestné činnosti měl nadále pokračovat. A to hned  následující pondělí krátce před druhou hodinou ranní v Trutnově, kdy ho při řízení osobního automobilu kontrolovala policejní hlídka.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HADI UKRÝVALY DROGY

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ - Krajský TOXI tým má za sebou další úspěšně objasněný případ. Díky spolupráci kolegů z Polska odhalili a zadrželi bratry, kteří odjeli pěstovat marihuanu z Polska do Čech. Zřejmě se spoléhali na větší anonymitu. Oboustranná spolupráce a výměna poznatků a informací odhalila nelegální pěstírnu konopí na Českolipsku Krajský TOXI tým zasahoval v jednom z rodinných domů na Českolipsku. Dva muži z Polska se zde pečlivě “starali“ o rostliny konopí, které pěstovali v jedné z části domů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ROMANTIKA SUNDAVALI ZE STŘECHY

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO Dne 28.9. v 7 hodin ráno policie přijala na tísňové lince oznámení, že na střeše předměřické základní školy sedí muž s kapucí na hlavě. Oznamovatel uvedl, že si zprvu myslel, že se jedná o nějakého řemeslníka, ale když ho na samém místě o hodinu později uviděl znova, tak zavolal na linku 158. Na místo vyrazilo hned několik hlídek, včetně zásahové jednotky s vyjednavačem, záchranná zdravotnická služba i hasiči s požárním vozidlem a se žebříkem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZASADIL ALE NESKLÍZEL

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO  Šestatřicetiletý muž ze Svitavska měl svůj zahradnický um v období od května do srpna zneužít k vypěstování marihuany. Sklizeň už prováděl za přítomnosti policistů. Těm rostliny dobrovolně vydal ke zkoumání, zda obsahují účinnou látku tetrahydrocannabinol. Ze zkoumání vyplynulo, že se nejedná o přestupkové jednání, ale o trestný čin. Svitavští kriminalisté se nadále zabývají i otázkou zda rostliny pěstoval pouze pro sebe nebo i za účelem zisku. Prozatím si za své pěstitelské výkony 19.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Drogy