Evakuace

EVAKUACE BUDOVY POLIKLINIKY

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   Dne 14.11.2017 v 14:44 hodin zasahovali hasiči z krčské a modřanské stanice u požáru ledničky v budově polikliniky v ulici Antala Staška. Během likvidace požáru, která probíhala v dýchací technice, hasiči evakuovali 150 osob. Jedna osoba byla zachráněna ze suterénu. Po lokalizaci požáru hasiči odvětrali prostory budovy. Přesný rozsah škod a příčina požáru je předmětem dalšího šetření.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE OBCHODNÍ AKADEMIE

Zdroj foto: 
ZZS

BRNO Dne 08.11.2017 Inspektor provozu asistoval při zásahu složek IZS v ulici Kotlářská v Brně, kde byla v budově Obchodní akademie nahlášena bomba. Na místě nebyl nikdo zraněn. Škola byla evakuovaná.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE OBCHODNÍHO CENTRA

Zdroj foto: 
HZS

Kvůli požáru jednoho osobního automobilu v podzemních garážích muselo být dne 7.9.2017 dopoledne evakuováno celé obchodní centrum Futurum v Novinářské ulici v Ostravě. Požár se obešel bez zranění, v garáži se v době zásahu profesionálních hasičů z HZS MSK nenacházela žádná osoba. Operační středisko hasičů bylo o požáru v podzemních garážích informováno ve čtvrtek po půl deváté ráno. Do obchodního centra vyjely tři jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) - ze stanic Fifejdy, Zábřeh a Přívoz.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE OBCHODNÍHO CENTRA

Zdroj foto: 
Policie

ZLÍNSKO Krátce před půl dvanáctou dopoledne 24. června jsme přijali na lince 158 oznámení od pracovníků nákupního centra Centro Zlín oznámení o nálezu podezřelého předmětu v jedné z kabinek na zkoušení oblečení v prodejně Tesco, který tam měl objevit jeden z nakupujících. Na místo neprodleně vyjelo několik policejních hlídek ze Zlína a Napajedel, dopravní policisté, strážníci zlínské městské policie a rovněž byli na místo vysláni hasiči a rychlá záchranná služba. Z důvodu bezpečnosti byla nutná evakuace osob ze všech prostor Centra Zlín.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

EVAKUOVÁN MĚSTSKÝ ÚŘAD

Zdroj foto: 
archiv

Z městského úřadu ve Svitavech bylo evakuováno čtyřicet osob. HZS Pardubického kraje, územní odbor Svitavy Před úterním polednem, přesně v 11.11 hodin, byli hasiči z Poličky přivoláni k místnímu městskému úřadu, kde měl být použít dosud neznámý sprej. Hasiči ihned provedli odběr vzorku. Prováděno bylo i měření několika přístroji. Ty ale nic neprokázaly. Celý objekt městského úřadu byl evakuován. Uvnitř bylo 40 osob. Hasiči poté odvětrali budovu městského úřadu a předali místo policistům, kteří případ vyšetřují.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Od reprosoupravy chytl byt. Evakuováno muselo být 11 osob

Zdroj foto: 
HZS Moravskoslezský kraj

OSTRAVA: Jednotka profesionálních hasičů z Ostravy-Fifejd zasahovala v pondělí 22.10.2012 odpoledne u požáru bytu v 3. patře (4. NP) bytového domu v Ostravě-Mariánských Horách (na hranici s Vítkovicemi),

Zdroj článku: 
HZS Moravskoslezský kraj

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Evakuace