Krádež

SILÁCI UKRADLI WC

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO Dnem 28.11. policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 řeší případ zmizení mobilního WC. Ke krádeži mělo dojít blízko Stěžer u odbočky na stavbu dálnice D11 již téměř před měsícem v období mezi 31.10. a 2.11. Toaleta, která sloužila pro pracovníky archeologického průzkumu, nebyla nijak zabezpečena, mohl ji kdokoliv odnést, ačkoliv váží okolo 75 kg. Škoda na odcizené věci je ve výši 15 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, za což pachateli hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

KRADLA NA NÁKUPECH

Zdroj foto: 
archiv

Český Krumlov - Kaplice  Kapličtí policisté sdělili podezření jednatřicetileté ženě z Českokrumlovska ze spáchání přečinu krádež. Podezřelá měla dne 3. prosince 2017 odcizit v jedné kaplické prodejně balíček sýra za bezmála 50 korun. Se sýrem prošla přes pokladnu bez placení, kde však byla přistižena. Policisté šetřením zjistili, že se podezřelá obdobného jednání dopustila v posledních třech letech, za to již byla pravomocně odsouzena Okresním soudem v Českých Budějovicích. Nyní jí znovu čeká projednání před soudem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Z BANKOMATU SI ODNESLA CIZÍ PENÍZE

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO Přečin zatajení věci se během dne 27.11.2017 podařilo objasnit policistům ze Studénky. Začátkem měsíce října vybral třiapadesátiletý muž v jednom z místních bankomatů ze svého účtu finanční hotovost ve výši osm tisíc korun. Tuto částku si však zapomněl z bankomatu vzít a z místa odešel. Když si vše uvědomil a vrátil se zpět, zjistil, že peníze jsou pryč. Ačkoliv nebyl k dispozici kamerový záznam z daného bankomatu, podařilo se policistům díky důkladné práci zjistit, kdo si peníze přisvojil. Jednalo se o sedmatřicetiletou ženu, která se následně k věci doznala.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

UKRADL BAGR

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO Během úterního dne sdělil policejní vyšetřovatel dvaačtyřicetiletému muži z Polanky nad Odrou podezření z přečinu krádeže. Tohoto trestného činu se měl obviněný dopustit začátkem října, kdy se v Příboře pomoci univerzálního klíče zmocnil minibagru, který naložil na nákladní vozidlo a z místa odjel. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. Muži nyní hrozí až pět let za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MYSLIVCI UKRADL ÚLOVEK

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO Dne 30. listopadu 2017 policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření dvaatřicetiletému muži z Chebska z přečinu Porušování domovní svobody. Trestného činu se měl muž dopustit tím, že dne 16. listopadu 2017 v nočních hodinách přelezl v Chebu oplocení zahrady a poté odřízl zvěř, kterou tam měl myslivec vyvěšenou. Muže s jeho lupem zastavila policejní hlídka, které nebyl schopen řádně vysvětlit, kde ke zvěři přišel. Policisté muži dva zajíce a jednoho jelena odebrali. Svým jednáním způsobil škodu odcizením zvěře převyšující 2 000 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OKRADEN V PRODEJNĚ ELEKTRO

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO   Dvaačtyřicetiletý muž měl dne 28. listopadu v Sokolově nabídnout 27 letému muži možnost výhodného zakoupení televize z prodejny elektra za částku 15 tisíc korun. Předmětný televizor měl však prodejní hodnotu kolem 45 tisíc korun. Podezřelý si po předchozí domluvě s poškozeným od něj přímo v prodejně elektra, převzal finanční hotovost za účelem sjednání prodeje uvedeného televizoru. Od počátku však toto neměl v úmyslu. Poškozenému po chvíli sdělil, že televizor bude připraven později. Poté se vymluvil, že musí odejít televizor naložit.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Krádež