Krádež

JE DLUŽNÍKEM A NEVÍ O TOM

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO Trestní stíhání proti pětadvacetileté ženě zahájili chebští kriminalisté. Ženu obvinili ze spáchání přečinů Poškození cizích práv a Úvěrový podvod. Žena totiž nejdříve vnikla do neuzamčeného vozidla značky Volkswagen, ze kterého odcizila občanský průkaz jiné osoby. Následně zavolala úvěrové společnosti, kde požádala o sjednání úvěru, přičemž uvedla osobní údaje z odcizeného občanského průkazu. Když ji byl úvěr schválen, dostavila se osobně na pobočku společnosti, kde tento odcizený občanský průkaz předložila.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NÁRUŽIVÍ MILENCI SE PŘIPRAVILI NA SEX

Zdroj foto: 
Policie

HRADECKO Dne 31.1. v 18.30 došlo v jednom hypermarketu v Hradci Králové ke krádeži zboží. Neznámý pár z regálu vzal celkem 139 kusů různých druhů kondomů a 21 kusů lubrikačního gelu jahodové příchuti. Vše uložil do přinesené sportovní tašky a oba prošli pokladní zónou bez zaplacení. Krádeží způsobili škodu téměř 15,5 tisíc korun. K popisu ženy můžeme uvést, že má červené vlasy a na sobě měla tmavé oblečení. Muž byl v modré mikině s výrazným lemem se žlutým proužkem a bílým nápisem na zádech a v modrých riflích.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FALEŠNÝ CESTUJÍCÍ UKRADL KUFR

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Policisté hledají muže, který je podezřelý z krádeže kufru. Policisté hledají od začátku tohoto roku muže, který na autobusovém nádraží na Florenci odcizil ze zavazadlového prostoru autobusu kufr. Podle kamerových záznamů podezřelý přišel ve směru od Žižkova, počkal, až přijede autobus a vmísil se mezi lidi, kteří čekali, až si budou moci vyzvednout svá zavazadla. Pak sebral jeden kufr a z nádraží odešel směrem do Karlína. Majiteli, který měl v kufru převážně svršky, ale také holicí strojek a další drobnosti, způsobil škodu ve výši 16 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CIZINCI OKRADENI V ČESKÝCH HORÁCH

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO  V sobotu kolem 14. hodiny dorazil do Harrachova osobním vozidlem Audi A6 mladý manželský pár s dětmi ze Spolkové republiky Německo. Cizinci zaparkovali vůz před hotelem a naposledy ho viděli téhož dne kolem 17. hodiny. Když se v neděli ráno vypravili na sjezdovku a z auta si chtěli vyzvednout dva snowboardy, už ho na parkovacím místě nenašli. Kdo nyní jejich audinu užívá, to mají zjistit policisté místního obvodního oddělení policie.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Z OBCHODU ODEŠEL V NOVÝCH BOTECH

Zdroj foto: 
archiv

Nový Jičín 8. února 2018 V úterních odpoledních hodinách měl třiatřicetiletý muž v jedné z kopřivnických prodejen odcizit pánskou pracovní obuv. Tyto boty v hodnotě 600 korun si obul na nohy a následně s nimi bez zaplacení prošel přes pokladnu. Když si myslel, že má vyhráno, zadržel jej u vstupních dveří pracovník prodejny. Muži, který byl již za trestný čin krádeže v posledních třech letech opakovaně odsouzen, nyní hrozí až tři roky za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BARMANKA MÁ RÁDA PENÍZE

Zdroj foto: 
archiv

STAŇKOV  Policisté mladé ženě sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Policisté Obvodního oddělení Holýšov dne 1. února 2018 sdělili osmadvacetileté ženě podezření ze spáchání trestného činu zpronevěra. Mladá žena se protiprávního jednání dopustila na konci června 2017, kdy jako barmanka si přisvojila finanční hotovost 12 tisíc korun, která jí byla svěřena jako provozní hotovost baru. Tyto svěřené finanční prostředky použila pro vlastní potřebu. Holýšovští policisté věc zpracují ve zkráceném přípravném řízení.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Krádež