Krádež

NESTAČIL SE DIVIT

Zdroj foto: 
archiv

Nemilé překvapení čekalo na majitele vozidla BMW, které měl zaparkované na parkovišti na ulici Rumunské v Olomouci, části Neředín. Když ho ve čtvrtek ráno na parkovišti zaparkoval, mělo všechna kola. Když se k němu téhož dne odpoledne vrátil, auto bylo bez kol. Někdo je odcizil. Jednalo se o hliníková kola se zimními pneumatikami. Jednáním neznámého pachatele mu vznikla škoda za předběžně 12 000 korun. Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dva roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MĚL TO DOBŘE VYMYŠLENÉ

Zdroj foto: 
archiv

PŘEROV V úterý se v době provozu marketu na ulici Lipnická v Přerově schoval prozatím neznámý pachatel ve stropním podhledu budovy na dámských toaletách. Zde setrval až do uzavření obchodu a když prodejna byla prázdná bez přítomnosti dalších osob, tak se pustil do „práce“. Z příruční pokladny v prodejně masny odcizil 22 000 Kč v hotovosti a stravenky v hodnotě přesahující částku 15 000 Kč. Dál prohledal i provozovnu květinářství a tabáku, ale zde nic neodcizil a ani nezpůsobil žádnou škodu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ROZTRŽITÝ MAJITEL HLEDÁ PENÍZE

Zdroj foto: 
archiv

Jindřichův Hradec Případ přisvojení si cizích peněz nálezem vyšetřují jindřichohradečtí policisté. Dosud neznámý pachatel během pěti minut před 13:00 hod. koncem května, vzal z příhrádky bankomatu v jednom obchodním domě finanční hotovost v řádech tisíců korun, které zde zapomněl předchozí majitel a ponechal si je. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Zatajení věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

KRÁDEŽ MINCÍ

Zdroj foto: 
archiv

Jindřichův Hradec  Policisté z obvodního oddělení Jindřichův Hradec z víkendu vyšetřují případ krádeže drobných mincí z pokladničky u dámských toalet v budově Českých drah, místní železniční stanice. Dosud neznámý pachatel v době od 18:45 hod. dne 9. června 2017 do 07:30 hod. 10. června 2017, za použití násilí vypáčil pokladničku a odcizil pár desítek mincí.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VŠUDE MAJÍ KAMERY

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO Čtyřicetiletá žena ze Slušovic oznámila ve středu odpoledne na Obvodním oddělení policie ve Vizovicích, že jí někdo ukradl z dětského kočárku, který stál v budově tamního městského úřadu, tašku s fotoaparátem. Zlodějka se však z fotoaparátu dlouho neradovala, policisté ji zanedlouho zadrželi před policejní služebnou a sdělili jí podezření z trestného činu krádež. Okradená žena po zjištění odcizení tašky na policii oznámila, co se jí ztratilo.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OKRÁDAL ZAMĚSTNAVATELE

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOVSKO    Z přečinu zpronevěra podezírají policisté osmatřicetiletého muže z Prostějovska. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit tím, že jako zaměstnanec společnosti produkující masné výrobky při nakládce zboží ve firmě v srpnu minulého roku záměrně naložil více, než bylo uvedeno v dodacích listech. Zboží následně nevrátil ani nedotížil žádnou z obsluhovaných provozoven. Svému zaměstnavateli tímto jednáním způsobil škodu vyčíslenou na 6 356 korun. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Krádež