Krádež

ZATAJENÍ NÁLEZU JE TRESTNÉ

Zdroj foto: 
archiv

Písek – Kdosi si nechal nalezené věci, které poškozený zapomněl u podatelny. Písečtí policisté prošetřují případ zatajení nálezu. Mladý muž z Podolí zapomněl v pátek 11. srpna okolo třinácté hodiny v budově Městského úřadu Písek u podatelny klíče od vozidla a pánskou peněženku s doklady, platební kartou i hotovostí, vše v hodnotě dosahující k 11 000 korun. Kdosi během několika minut věci odcizil. Policisté případ řeší pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽILA Z CIZÍCH PENĚZ

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO Vyšetřovatel hospodářské kriminality sdělil obvinění ze zločinu podvodu 67 leté ženě ze Svitavska, která pracovala jako obchodní zástupce nebankovních společností. Od roku 2014 do února 2016 měla nejméně ve 34 případech přemluvit 21 klientů k tomu, že si na své jméno sjednali různé nebankovní půjčky a vyplacenou hotovost jí následně předali. Takto sjednané půjčky měla dle dohody i splácet. Snažila se tímto způsobem „vybruslit“ ze své složité finanční situace.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TITO LIDÉ VYKRADLI BANKU

Zdroj foto: 
Policie

ÚSTECKÝ KRAJ - Kriminalisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachatelích. Kriminalisté pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří dne 2. srpna 2017 v odpoledních hodinách (mezi 13:30 – 13:48 hod.) vešli do pobočky banky v Petlérské ulici v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku a pod pohrůžkou použití střelné zbraně požadovali finanční hotovost. Po získání určité peněžní částky oba muži z banky odešli do ulice Královéhradecké. K žádnému zranění naštěstí nedošlo. Případ si převzali krajští policisté.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POMALU SI UKRADL 150 TISÍC

Zdroj foto: 
archiv

LIBERECKO Od září minulého roku až do konce května roku letošního docházelo v jedné z firem na Liberecku ke krádežím obráběcích nástrojů. Výdejní automat, nastavený na čipové karty, vydával pracovní nástroje 31letému zaměstnanci, avšak neoprávněně. Celkem v 94 případech využil „čipovku“ svého kolegy, na kterou odebral produkty v hodnotě téměř 156 tisíc korun. Jakmile získal vždy jen několik málo nástrojů, kartu okamžitě vrátil zpět na své místo, kde ji zanechal oprávněný držitel. Muž bral vždy jen pár kusů, zřejmě proto, aby nevzbudil podezření.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

UKRADL STROMY

Zdroj foto: 
archiv

PELHŘIMOVSKO   Policisté z obvodního oddělení v Kamenici nad Lipou prověřují případ krádeže vzrostlých stromů a po pachateli pátrají. K činu došlo v době od poloviny května letošního roku do pondělí 31. července v lesním porostu nacházejícím se v katastrální území obce Lidmaň. Dosud neznámý pachatel zde v uvedené době vytěžil a odcizil devět vzrostlých smrků. Majiteli tak svým činem způsobil škodu kolem třiceti tisíc korun. Policisté místo činu ohledali, vše zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEMOHOU DO BAZÉNU

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO Kuriózní krádež řeší nyní policisté ze Zlína, neboť během prvních dvou srpnových dní vnikl v krajském městě na ulici Fabiánka dosud neznámý pachatel na pozemek domu. V drátěném oplocení tohoto pozemku udělal velkou díru, díky které se potom dostal do zahrady. Z té odcizil schůdky od venkovního bazénu a také neuzamčené horské jízdní kolo. Vše protáhl dírou v plotu. Celková škoda odcizením se vyšplhala na osm a půl tisíce korun a další dva tisíce korun k tomu za poškození plotu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Krádež