Letecká doprava

NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ NA LETIŠTI PRAHA

Zdroj foto: 
idnes

PRAHA RUZYNĚ   Ve čtvrtek po 18. hodině nouzově přistál na letišti Václava Havla Praha letoun Airbus A320-214  Registrace OE-IEU společnosti Eurowings. Jednalo se o let z Hannoveru do Vídně. Pilot jako příčinu ohlásil kouř v zavazadlovém prostoru. Událost se obešla bez zranění. Během zásahu záchranných složek bylo letiště blokováno a některá letadla musela být přesměrována na jiná letiště. Hodinu po události se provoz obnovil (viz foto z kamery idnes.cz).

Aktuální provoz vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

FOTO: Z LETIŠTĚ V MOSKVĚ STOUPÁ KOUŘ

Zdroj foto: 
Александр Корольков

RUSKO   Moskva   Černý kouř stoupal z areálu letiště Vnukovo ve středu odpoledne. V tomto čase přiletěl na letiště americký ministr zahraničí. Dle zpráv zaměstnanců letiště kouř vznikal při vypalování trávy. 

Aktuální pohyb letadel a lodí vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
RT
Autor: 
redakce

BERLÍN BEZ LETADEL

Zdroj foto: 
www.youtube.com

NĚMECKO   BERLÍN   Cestující, kteří dnes chtěji letecky do Berlína dnes mají problém. Letištní personál dvou letišť Tegel Schönefeld vstoupil do stávky. Zrušeno bude přes 100 letů a problémy se dotknou tisíce návštěvníků výstavních veletrhů, které právě ve městě.probíhají.

Aktuální situaci vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
www.youtube.com
Autor: 
redakce

SNÍH KOMPLIKOVAL PROVOZ LETIŠTĚ

Zdroj foto: 
sledujto.cz

PRAHA   Leteckou dopravu komplikovalo ve středu večer sněžení: Během úklidu letiště v Praze musela letadla vyčkávat, případně některá přistála na jiném letišti. Délka dráhy na letišti Václava Havla je 3 550 m a její šířka je 75 m (včetně postranních pásů). To spolu s pojezdovými dráhy znamená uklidit během několika minut víc jak 100 kilometrů ekvivalentní okresní silnice.

Aktuální stav vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

PRAHA - V LETADLE HLÁŠENA BOMBA

Zdroj foto: 
sledujto.cz

PRAHA   Letadlo Boeing 737 na lince ENT1536 s 160 lidmi na palubě nouzově přistálo v 21 hodin po nahlášení bomby na palubě. Stroj letěl z Las Palmas do Varšavy. Následně proběhla policejní akce, pachatel byl vyveden z letadla a je vyšetřován.

Sledujte letadlo on-line na webu http://sledujto.cz

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

BOEING 767 V POTÍŽÍCH

Zdroj foto: 
flightradar24

LONDÝN   Letadlo Boeing 767-300 na lince UA-880 patřící společnosti United Airlines se dostalo do silných turbulencí. Stroj letěl v ranních hodinách 31. srpna z amerického Houstonu (stát Texas) do Londýna a nečekaně vlétl do silných turbulencí. Na palubě bylo 207 cestujících a 13 členů posádky. Během otřesů se zranilo 14 cestujících a 2 členové posádky, kteří musely být převezeni do nemocnice. Letadlo svůj plánovaný let nedokončilo a v 06 hodin nouzově přistálo v Irsku na letišti Shannon.

Zdroj článku: 
eagle radio
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Letecká doprava