Letecká doprava

NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ NA LETIŠTI V PRAZE

Zdroj foto: 
www.youtube.com

PRAHA   Dne 24. ledna po 18. hodině nouzově přistál v Praze na letišti Václava Havla německý letoun Beechcraft C90GTi King Air.Důvodem byl kouř na palubě letadla. Letadlo se podařilo zachránit, čtyřem lidem, kteří s letadlem cestovali byla poskytnuta pomoc. 

On line provoz letadel vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

 

Zdroj článku: 
AVHERALD
Autor: 
redakce

TRAGÉDIE PŘI VYSTUPOVÁNÍ Z LETADLA AIRBUS A321

Zdroj foto: 
www.avherald.com

RUSKO, PETROHRAD   Vážná nehoda se stala 28. 9. 2017 po přistání letadla  Airbus A321-200 společnosti Ural Airlines  letu U6-91 z Moskvy Domodedovo v Petrohradu (Rusko). Po najetí na stojánku a přistavení schodů vystoupilo na 90 cestujících. Poté co na schody vstoupila matka s ročním dítětem se zhroutila konstrukce schodů a matka a dítě se propadly na betonovou plochu. Dítě se těžce zranilo s traumatickým poraněním mozku.  Matka utrpěla vážná zranění (zlomeniny nohou). Dítě dne 15. října zemřelo. 

Zdroj článku: 
www.avherald.com
Autor: 
redakce

AIRBUS A319 ČSA V PROBLÉMECH

Zdroj foto: 
sledujto.cz

PRAHA   Letadlo Airbus A319 společnosti ČSA, které bylo na cestě z Prahy do Bukurešti (linka OK802) se v pondělí dopoledne po hodině letu vrátilo zpět na letiště v Praze. Letoun provedl v okolí Brna vyčkávací otočku a následně zamířil do Prahy. Podrobnosti zatím nejsou známy.

Sledujte letedla a počasí on-line na webu http://www.sledujto.cz/

Aktualizováno: Po dvou hodinách odstartovalo ve 14:30 s cestujícími směr Bukurešť stejné letadlo.

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ LETADLA ČSA

Zdroj foto: 
sledujto.cz

BRATISLAVA   Letadlo typu ATR42 společnosti ČSA na lince OK960 Bratislava - Košice muselo v pondělí 19. června v 8:15 hodin nouzově přistát. Dle hlášení pilota se krátce po startu rozsvítila kontrolka " kouř ". Letadlo se bezpečně vrátilo na letiště Bratislava a cestující byli přepraveni se zpožděním.

Letový provoz sledujte on-line na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sme.sk
Autor: 
redakce

VIDEO: NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ LETADLA EASY JET AIRBUS A319

Zdroj foto: 
www.youtube.com

NĚMECKO   Letadlo Airbus A319 společnosti EasyJet letící na trase Ljublaň - Londýn muselo v sobotu večer nouzově přistát v německém Kolíně nad Rýnem. Pasažéři upozornili posádku na skupinu cestujících, která se bavila o výbušninách. Kapitán zareagoval nouzovým přistáním a evakuací letadla. Bezpečnostní jednotka pak cestující zadržela a prohledala. Na letišti byl na dvě hodiny zastaven provoz.

Aktuální lety letadel vidíte na webu http://sledujto.cz

Zdroj článku: 
www.youtube.com
Autor: 
redakce

AIRBUS A320 NA LINCE OSTRAVA-KORFU V PROBLÉMECH

Zdroj foto: 
flightradar24

OSTRAVA   Letadlo Airbus A-320 společnosti Travel Service letící na lince QS1316 Ostrava-Korfu se ve čtvrtek večer po startu v 19:30 muselo z technických důvodů vrátit na letiště. Kapitán ohlásil po půl hodině letu poruchu na hydraulice. Přistání proběhlo normálně a cestující čekají na odstranění závady.

Stejný letoun (označení YL-LCS) měl problém již včera v Bratislavě.

Sledujte letadla on-line na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
flightradar24
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Letecká doprava