Letecká doprava

PASAŽÉR LETADLA ZABRÁNIL KATASTROFĚ

Zdroj foto: 
facebook.com

NĚMECKO   Dne 21. května si pasažér při nástupu do letadla společnosti Air Berlin před odletem  linky Düsseldorf - Stuttgart všiml proraženého trupu (obrázek). Dle zveřejnění na facebooku musel spolu s dalšími cestujícími důrazně upozornit posádku a prosadit zastavení letu. Událost podrobně rozebírá například deník bild.de a přetiskuje také omluvu letecké společnosti.

Sledujte letový provoz on-line na webu http://sledujto.cz/

Zdroj článku: 
facebook.com
Autor: 
redakce

VIDEO: TVRDÉ PŘISTÁNÍ BOEINGU B-747

Zdroj foto: 
www.youtube.com

HOLANDSKO   AMSTERDAM   Na letišti Schiphol dne 22. dubna tvrdě přistálo letadlo B747 společnosti Silkway. Těsně před dosednutím nastal prudký náraz větru a letoun se propadl o několik metrů k zemi. Během události se nikdo nezranil.

Aktuální pohyb letadel vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

NOUZOVÉ PŘISTÁNÍ NA LETIŠTI PRAHA

Zdroj foto: 
idnes

PRAHA RUZYNĚ   Ve čtvrtek po 18. hodině nouzově přistál na letišti Václava Havla Praha letoun Airbus A320-214  Registrace OE-IEU společnosti Eurowings. Jednalo se o let z Hannoveru do Vídně. Pilot jako příčinu ohlásil kouř v zavazadlovém prostoru. Událost se obešla bez zranění. Během zásahu záchranných složek bylo letiště blokováno a některá letadla musela být přesměrována na jiná letiště. Hodinu po události se provoz obnovil (viz foto z kamery idnes.cz).

Aktuální provoz vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

FOTO: Z LETIŠTĚ V MOSKVĚ STOUPÁ KOUŘ

Zdroj foto: 
Александр Корольков

RUSKO   Moskva   Černý kouř stoupal z areálu letiště Vnukovo ve středu odpoledne. V tomto čase přiletěl na letiště americký ministr zahraničí. Dle zpráv zaměstnanců letiště kouř vznikal při vypalování trávy. 

Aktuální pohyb letadel a lodí vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
RT
Autor: 
redakce

BERLÍN BEZ LETADEL

Zdroj foto: 
www.youtube.com

NĚMECKO   BERLÍN   Cestující, kteří dnes chtěji letecky do Berlína dnes mají problém. Letištní personál dvou letišť Tegel Schönefeld vstoupil do stávky. Zrušeno bude přes 100 letů a problémy se dotknou tisíce návštěvníků výstavních veletrhů, které právě ve městě.probíhají.

Aktuální situaci vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
www.youtube.com
Autor: 
redakce

SNÍH KOMPLIKOVAL PROVOZ LETIŠTĚ

Zdroj foto: 
sledujto.cz

PRAHA   Leteckou dopravu komplikovalo ve středu večer sněžení: Během úklidu letiště v Praze musela letadla vyčkávat, případně některá přistála na jiném letišti. Délka dráhy na letišti Václava Havla je 3 550 m a její šířka je 75 m (včetně postranních pásů). To spolu s pojezdovými dráhy znamená uklidit během několika minut víc jak 100 kilometrů ekvivalentní okresní silnice.

Aktuální stav vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
sledujto.cz
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Letecká doprava