Letecká katastrofa

VIDEO: LETADLO ATR-72 SE ZŘÍTILO DO HOR

Zdroj foto: 
www.youtube.com

Letadlo typu ATR-72 letecká společnosti Aseman Airlines Avions de Transport Regional s označením EP-ATS se zřítilo při letu z Tehranu do Yasuju (obě města jsou v Iránu)- Letoun se 60 cestujícími a 6 členy posádkami zmizel z radaru v oblasti hor Zagroz v neděli ráno.Trosky byly později nalezeny v blízkosti vesnice Semirom (Írán). Dle svědků nikdo z 66ti lidí na palubě nepřežil. Terén je v místě katastrofy těžko přístupný. Katastrofy se zřejmě stala při chybném navedení letadla na přistání v horském údolí.

Letadla typu ATR-72 létají i ve společnosti České aerolinie.

Zdroj článku: 
www.avherald.com
Autor: 
redakce

VIDEO: ZÁBĚRY Z HOŘÍCÍHO RUSKÉHO LETADLA

Zdroj foto: 
www.youtube.com

RUSKO   Z letiště Domoděvovo u Moskvy v neděli dopoledne odstartoval letoun AN148 s 65 cestujícími a 6ti členy posádky. Dle agentury Interfax se stroj krátce po startu zřítil. Letedlo bylo sedm let staré a letělo na lince s označením 6W703.

Jen pár minut po vzlétnutí však zmizelo z radarů. Podle zdroje zprávy se už našly trosky letadla, příčina pádu však zatím není známa. Spekuluje se o nepříznivém počasí či chybě pilota. 

Sledujte letadla živě na http://www.sledujto.cz

Zdroj článku: 
Avherald.com
Autor: 
redakce

NA LOUKU SPADLO LETADLO

Zdroj foto: 
archiv

ŽĎÁRSKO   Pád sportovního letadla, ke kterému došlo v úterý 24. října na Žďársku, policisté nadále prověřují. Letadlo, ve kterém cestovali dva muži, dopadlo na louku u obce Nížkov krátce před jednou hodinou odpoledne. Na místo ihned vyjeli policisté, zdravotnická záchranná služba a hasiči. Oba cizinci, kteří v letadle cestovali, byli s podezřením na těžká zranění převezeni do nemocnice v Brně. Na místo byli přivoláni také inspektoři Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. Příčinu a okolnosti pádu sportovního letadla policisté prověřují.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZÁZNAM LETU ZŘÍCENÉHO LETADLA

Zdroj foto: 
sledujto.cz

Dne 26. září 2017 v ráno v 7:40 hodin byl na operační středisko Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje nahlášen pád letadla v blízkosti podniku Diamo ve Stráži pod Ralskem. Řízení letového provozu později upřesnilo, že se jedná o lehký dopravní letoun CESSNA 421. V jeho troskách hasiči objevili dvě ohořelá lidská těla. 

Zdroj článku: 
pozary.cz
Autor: 
redakce

VIDEO: KATASTROFA NA LETECKÉM DNI

Zdroj foto: 
www.youtube.com

RUSKO   Letadlo AN-2 se zřítilo při ukázce pilotáže na leteckém dni 2. září u města Moskva. Při katastrofě v letadle zemřeli dva lidé.

Sledujte pohyb letadel on line na webu http://sledujto.cz/

Zdroj článku: 
www.youtube.com
Autor: 
redakce

VIDEO: TRAGICKÝ UKÁZKOVÝ LET HISTORICKÉHO LETADLA

Zdroj foto: 
www.youtube.com

AUSTRÁLIE   PERTH   Historické letadlo Grumman G-73 z roku 1948 se zřítilo 26. ledna 2017 při ukázkovém letu do řeky Swan. V letounu zahznul pilot se vojí manželkou. Video ukazuje záběry z pádu letadla.

Sledovat letadla on-line můžete na webu http://www.sledujto.cz

Zdroj článku: 
www.baaa-acro.com
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Letecká katastrofa