Letecká nehoda

PILOT PŘISTÁL VE SMRADLAVÉM HNOJI

Zdroj foto: 
HZS

(27.5.2016) Na místo letecké nehody v obci Doubravy na Zlínsku byli před čtrnáctou hodinou vysláni profesionální hasiči ze Zlína. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v kokpitu kluzáku, který zůstal zachycen na betonové zdi silážní jámy v areálu zemědělského podniku, zůstal uvězněn jeho pilot. Jako první na místě zasahovali místní zaměstnanci, kteří se k kokpitu ultralehkého kluzáku dostali pomocí traktorového bagru, kterým také kluzák zajistili proti samovolnému pádu ze zdi.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

LETECKÁ NEHODA V PARDUBICÍCH

Zdroj foto: 
www.youtube.com

PARDUBICE  Letadlo Hawker 400A registrace OK EAS při přistání na letišti v Pardubicích vyjelo z dráhy. Jak sdělila médiím Iva Machová, mluvčí Správy letiště Pardubice. Nejde o nehodu, jde o událost, kterou prověřujeme jako incident, jedná se o vyjetí z dráhy. Nedošlo ke zranění osob, ani k poškození letounu a ani dalším škodám," Video ukazuje tento stroj na letišti v Berlíně.

Pohyb letadel, lodí a aktuální počasí vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
HZS Pardubického kraje
Autor: 
redakce

AIRBUS A321 NEZVLÁDL PŘISTÁNÍ NA ZASNĚŽENÉ DRÁZE

Zdroj foto: 
Avherald.com

RUSKO KALININGRAD   Letadlo typu Airbus A321 společnosti  Aeroflot vyjelo 4. ledna 2017 z přistávací dráhy na letišti Kaliningrad v Rusku.. Letoun letěl z Moskvy a při přistání skončil v zasněženém poli asi 150 metrů za koncem dráhy. Sedm členů posádky a 167 cestujících na palubě byli nuceni evakuovat pomocí nouzové skluzavky.

Pohyb všech letadel i lodí můžete sledovat na webu http://www.sledujto.cz

Zdroj článku: 
Avherald.com
Autor: 
redakce

LETADLO AIRBUS A330 VJELO BOEINGU B-777 DO STARTU

Zdroj foto: 
airlive.net

JIŽNÍ KOREA - SOUL   Páteční odlet letadla Boeing 777 společnosti Singapore Airlines linky SQ16 do San Francisca (USA) mohl skončit katastrofou. Letadlo muselo prudce přerušit vzlet když pilot zjistil, že na dráhu směřuje další letadlo Airbus A330 společnosti  Korean Air linky KE929 do St Petersburgu (Rusko).  Během prudkého brždění prasklo několik podvozkových pneumatik. Nehoda se vyšetřuje.

Sledujte letadla a lodě on line na webu http://www.sledujto.cz

Zdroj článku: 
airlive.net
Autor: 
redakce

RUSKÝ BOEING 777 PŘERUŠIL VZLET

Zdroj foto: 
sledujto.cz

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA   Punta Cana   Dne 11. února. v 6:45 hodin. Let číslo 2554 z Punta Cana do Moskvy. Letadlo typu Boeing 777 společnosti Orenair po vzletu z letiště přerušilo stoupání a po několika minutách letu bezpečně nouzově přistálo. Pasažéři opustili letadlo evakuačními skluzavkami. Příčina tohoto manévru zatím nebyla sdělena.

Na webu http://www.sledujto.cz můžete sledovat živě pohyb letadel.

Zdroj článku: 
bnonews.com
Autor: 
redakce

VIDEO: PO VZLETU AIRBUS A321 SE V TRUPU OBJEVILA DÍRA

Zdroj foto: 
youtube goobjooge

SOMÁLSKO   Mogadišu   Dne 2. únota 2016. Po vzletu letadla Airbus A321-100 registrace SX-BHS z letiště Mogadišo směrem na Džibuti vybuchla v prostoru pro cestující bomba. Na palubě bylo v této době 74 cestujících a 7 členů posádky. Posádka zareagovala a přistála po 20ti minutách zpět na letišti. Výbuch vytvořil v trupu letadla velký otvor. Tímto otvorem byl vysát jeden cestující, který zemřel. Několik lidí se zranilo.

Na webu http://www.sledujto.cz vidíte živě pohyb letadel ve vzduchu a na letištích.

Zdroj článku: 
Avherald.com
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Letecká nehoda