Motorkář

SMRT PŘEKVAPILA MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
HZS

Jednotky hasičů z Poličky a Svitav vyjížděly 20. října v 17.55 hodin do Sebranic, kde havaroval motocyklista. Ten na místě svému zranění podlehl. Hasiči nasvěcovali místo nehody pro policisty, kteří museli zajistit veškeré stopy k vyšetření této tragické nehody.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

OPILÝ SENIOR SRAZIL MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
Policie

ZLÍNSKO  Dne 18. října v poledne vyjížděl dvaasedmdesátiletý řidič z místa ležícího mimo vozovku na hlavní silnici ve Vizovicích. Nedal přitom přednost v jízdě čtyřicetiletému řidiči motocyklu a srazil ho. Motocyklista utrpěl lehké zranění. Řidič vozidla byl pod vlivem alkoholu. Senior za volantem vozidla Suzuki vyjížděl z nádvoří rodinného domu na hlavní silnici, po níž jel právě čtyřicetiletý muž na motocyklu Suzuki. Starší muž motocyklistu srazil. S lehkým zraněním ho záchranáři převezli k ošetření do nemocnice.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘ UTRPĚL ZRANĚNÍ

Zdroj foto: 
HZS

Přesně v poledne dne 18. října se v samotném centru Vizovic stala dopravní nehoda osobního vozidla Suzuki Samurai a motocyklu Suzuki V-Storm. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zlína se zásahovým vozidlem a dobrovolní hasiči z Vizovic. Dále na místo nehody přijeli policisté a záchranáři. Ti si do své péče převzali zraněného motocyklistu, kterého poté převezli do krajské nemocnice k dalšímu ošetření. Na pokyn velitele zásahu provedli hasiči protipožární opatření havarovaných vozidel. Poté zasypali uniklé provozní náplně z vozidel sorbentem.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NA SMRT PŘEKVAPENÝ MOTORKÁŘ

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO  Dne 15. října v 16:45 hodin došlo na silnici u obce Holany část Hostíkovice, k dopravní nehodě motocyklisty a traktoru. Příčinou dopravní nehody byla zřejmě nepřiměřená rychlost motocyklisty, který již nedokázal zabránit střetu svého stroje Yamaha s traktorem odbočujícím na polní cestu. I přes včasnou pomoc a vrtulník letecké záchranné služby přivolaný na místo události, zasahující lékař po neúspěšných pokusech o resuscitaci, konstatoval smrt řidiče motocyklu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT DOSTIHLA MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
archiv

Zdravotnická záchranná služba zasahovala dne 12. října, u vážné dopravní nehody na Karvinsku. Před půl druhou odpoledne přijali operátoři ZZS informaci o nárazu motocyklisty do vozidla s vážným zraněním v Orlové. Na místo okamžitě vyjela posádka rychlé lékařské pomoci a vzlétl vrtulník LZS. Pětapadesátiletý muž byl po střetu v bezvědomí, došlo rovněž k selhání jeho krevního oběhu. První pomoc se mu pokoušeli poskytnout ještě před příjezdem záchranářů svědkové události, kteří zahájili srdeční masáž.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

ZEMŘEL SPORTOVEC

Zdroj foto: 
Policie

TRUTNOVSKO Dne 30. 9. 2017 došlo z dosud nevyjasněných příčin k pádu dvou jezdců na motokrosové dráze v Trutnově. Jednoho z jezdců záchranáři odvezli do nemocnice na ošetření a k hospitalzaci, druhy jezdec utrpěl zraneni, kterému na místě podlehl. Událost se stala v odpoledních hodinách na trati motokrosového areálu při tréninku. Z jakých příčin k události došlo, co pádu předcházelo, zda se oba jezdci předtím střetli, a veškeré další okolnosti jsou předmětem dalšího šetření policejních orgánů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Motorkář