Motorkář

MOTORKÁŘ NEZVLÁDL SVOJÍ HONDU

Zdroj foto: 
archiv

HORAŽĎOVICKO Dne 13. srpna tohoto roku okolo 15.05 hodin jel čtyřicetiletý cizinec na motocyklu značky Honda RC90 po silnici II. třídy číslo 186 ve směru od Horažďovic na Velký Bor. Řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy a v mírné levotočivé zatáčce vjel vpravo mimo komunikaci do silničního příkopu, kde havaroval. Při dopravní nehodě došlo ke zranění motocyklisty, který byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni. Vzhledem ke zranění muže nebyla provedena dechová zkouška a byl vyžádán odběr krve. Odhadnutá škoda činí 50 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEVIDITELNÝ MOTORKÁŘ

Zdroj foto: 
archiv

HRANICE   Minulou sobotu po deváté hodině večerní vyjížděla hlídka dopravních policistů k nahlášené nehodě v Hranicích na ulici Tř. 1. máje. Šetřením na místě se zjistilo, že 48letý řidič jel po uvedené komunikaci ve vozidle VW Passat směrem na ulici Alešova. U prodejny lahůdek měl v úmyslu vrátit se zpět ve směru jízdy k ulici Komenského. Proto si najel blíže k pravému okraji vozovky a začal se otáčet vlevo, přitom ale přehlédl 18letého motocyklistu, který ho začal předjíždět a domníval se, že auto zastavuje u pravého okraje.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
HZS

Okolo půl jedné odpoledne došlo na komunikaci spojující obec Skaštice s městem Chropyně ke střetu motorky s kolovým nakladačem. Na místo hlášené události byla v 12:36 hodin vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kroměříž. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že motorkář utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili havarovaný motocykl proti vzniku požáru a poskytli posttraumatickou pomoc řidiči nakladače.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

AUTEM SRAZIL MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
archiv

VELKÉ DVORCE – Řidič motocyklu i jeho spolujezdkyně utrpěli zranění, a tak byli z místa převezeni do nemocnice. Zraněnou ženu převážel vrtulník. Tachovští dopravní policisté přijali dnes, tj. 3. 8. 2017, kolem 14:45 hod. oznámení o nehodě, která se stala v obci Velké Dvorce. Od obce Bor směrem na Přimdu jel 46letý řidič s vozidlem Daewoo.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HONIČKA S MOTORKÁŘEM

Zdroj foto: 
Policie

České Budějovice Újezd před policejní kontrolou se nevyplatil 41 letému muži z Českobudějovicka. Dne 16. července  v noci prováděla hlídka obvodního oddělení České Budějovice – Suché Vrbné kontrolu jedoucího motorkáře na Rudolfovské třídě. Ten však na výzvy světelný červeným zastavovacím terčem nereagoval a začal před hlídkou ujíždět. Proto policisté začali řidiče, který za sebou vezl spolujezdkyni, pronásledovat, kdy řidič odbočil na silnici I/34 směrem na Lišov.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘ V NEMOCNICI

Zdroj foto: 
Policie

VSETÍNSKO   Dne 12. července odpoledne došlo ve Valašském Meziříčí ke střetu osobního auta a motorky. Řidič na motorce utrpěl těžké zranění a jeho spolujezdkyně lehké. Oba skončili v nemocnici. Dopravní policisté a kriminalisté nadále shromažďují informace o včerejší vážné dopravní nehodě, která se stala ve Valašském Meziříčí. Pět minut před půl čtvrtou odpoledne jela pětadvacetiletá řidička Škody Fabia po ulici Vsetínská od centra a odbočovala vlevo na ulici Šafaříkova. V této chvíli jel z opačného směru přímo šestačtyřicetiletý motorkář s devatenáctiletou spolujezdkyní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Motorkář