Motorkář

NA SMRT PŘEKVAPENÝ MOTORKÁŘ

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO  Dne 15. října v 16:45 hodin došlo na silnici u obce Holany část Hostíkovice, k dopravní nehodě motocyklisty a traktoru. Příčinou dopravní nehody byla zřejmě nepřiměřená rychlost motocyklisty, který již nedokázal zabránit střetu svého stroje Yamaha s traktorem odbočujícím na polní cestu. I přes včasnou pomoc a vrtulník letecké záchranné služby přivolaný na místo události, zasahující lékař po neúspěšných pokusech o resuscitaci, konstatoval smrt řidiče motocyklu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT DOSTIHLA MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
archiv

Zdravotnická záchranná služba zasahovala dne 12. října, u vážné dopravní nehody na Karvinsku. Před půl druhou odpoledne přijali operátoři ZZS informaci o nárazu motocyklisty do vozidla s vážným zraněním v Orlové. Na místo okamžitě vyjela posádka rychlé lékařské pomoci a vzlétl vrtulník LZS. Pětapadesátiletý muž byl po střetu v bezvědomí, došlo rovněž k selhání jeho krevního oběhu. První pomoc se mu pokoušeli poskytnout ještě před příjezdem záchranářů svědkové události, kteří zahájili srdeční masáž.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

ZEMŘEL SPORTOVEC

Zdroj foto: 
Policie

TRUTNOVSKO Dne 30. 9. 2017 došlo z dosud nevyjasněných příčin k pádu dvou jezdců na motokrosové dráze v Trutnově. Jednoho z jezdců záchranáři odvezli do nemocnice na ošetření a k hospitalzaci, druhy jezdec utrpěl zraneni, kterému na místě podlehl. Událost se stala v odpoledních hodinách na trati motokrosového areálu při tréninku. Z jakých příčin k události došlo, co pádu předcházelo, zda se oba jezdci předtím střetli, a veškeré další okolnosti jsou předmětem dalšího šetření policejních orgánů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘKA V PROBLÉMECH

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 27. září kolem poledne si strážník vykonávající kontrolní činnost ve Strakonické ulici všiml u nájezdu na Barrandovský most osoby, která ležela vedle havarovaného motocyklu. Na místě se nacházeli další zúčastněné osoby. Motorkářka měla naštěstí na hlavě ochranou přilbu. Strážník u ní zkontroloval životní funkce a žena s ním po chvíli začala komunikovat. Podle přítomných byla záchranná služba už na cestě, proto strážník vyrozuměl o události ještě Policii ČR. Zraněnou šestatřicetiletou motorkářku si posléze do své péče převzali záchranáři.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

TŘI MRTVÍ MOTORKÁŘI

Zdroj foto: 
HZS

Než začne skutečný podzim se svým typickým počasím, využilo ještě mnoho motorkářů teplé slunečné sny a vyrazilo na jihočeské silnice. Bohužel ne vždy skočily jejich cesty šťastně. Již ve středu zemřeli dva motorkáři u dopravní nehody u Semic na Písecku, další tragická nehoda motorkáře se stala v pátek 29. září u obce Přísečná na Českokrumlovsku. Ke střetu osobního auta s motorkou vyjeli v 13:40 hodin profesionální hasiči ze stanice Český Krumlov.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘ SE POTKAL SE SRNOU

Zdroj foto: 
Policie

SOKOLOVSKO   Dne 8. září kolem půl desáté večer došlo v obci Krajková na silnici 3. třídy č. 21030 k dopravní nehodě motocyklu značky Honda, který řídil 32 letý řidič, lesní zvěří (srna) a zaparkovaným vozidlem značky Ford. K dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidič jel po komunikaci ve směru od centra obce Krajková k obci Josefov, kdy mu náhle do jeho jízdní dráhy vběhla srna. Následkem toho došlo ke střetu přední části motocyklu a srny, která byla usmrcena a odražena vlevo mimo komunikaci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Motorkář