Motorkář

MOTORKÁŘ TREFIL STROM

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO: V pátek 16. června přijali policisté operačního odboru chvíli po půl sedmé večer oznámení o havárii motocyklisty, ke které došlo za obcí Přibyslavice ve směru na obec Radonín. Na místo dopravní nehody ihned vyjela zdravotnická záchranná služba, policisté a hasiči. Osmnáctiletý motocyklista utrpěl při havárii velmi těžká zranění, kterým přes veškerou snahu zdravotníků na místě podlehl. Policisté místo tragické dopravní nehody ohledali a zadokumentovali.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘ ZRANIL SPOLUJEZDKYNI

Zdroj foto: 
Policie

KARLOVARSKO Krásné Údolí Dne 9. června 2017 v odpoledních hodinách došlo k vážné dopravní nehodě na pozemní komunikaci I/20 za obcí Krásné Údolí. K dopravní nehodě mělo dojít tak, že 52 letý muž ze Sokolovska, který řídil motocykl značky Yamaha, zřejmě nedodržel dostatečnou vzdálenost od před ním jedoucího nákladního vozidla. Ve snaze zabránit střetu s nákladním vozidlem, vyjel s motocyklem mimo pozemní komunikaci. Poté skončil v travnatém silničním příkopu. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění 52 leté spolujezdkyně na motocyklu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HOLKY SPADLY Z MOTORKY

Zdroj foto: 
Policie

DOMAŽLICE    Dne 9. června 2017 v 13:25 hodin došlo na křižovatce ulic 28. října a Petrovická v Domažlicích k dopravní nehodě. Sedmnáctiletá řidička motocyklu tovární značky KTM nedodržela dostatečnou bezpečnostní vzdálenost na osobním vozidlem tovární značky Fiat Panda, které jelo před ní a jehož pětapadesátiletá řidička zastavovala před přechodem pro chodce, a zezadu do něj narazila. Při dopravní nehodě upadly motocyklistka a její osmnáctiletá spolujedoucí na zem. Spolujezdkyně utrpěla lehké zranění.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEZVLÁDAL SVOJÍ YAMAHU

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO    Čtyřiačtyřicetiletý řidič motocyklu Yamaha během předjíždění kolony vozidel začal náhle prudce brzdit a dostal smyk. V dané chvíli nezvládl řízení a vjel do příkopu, ve kterém ujel přes sto metrů, než zavadil jednou ze stupaček o břeh příkopu, což jej vymrštilo na pozemní komunikaci, kde i s motocyklem upadl na vozovku. Těžce zraněný motocyklista musel být z místa události převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice. Přesná příčina dopravní nehody je v šetření policie.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOTORKÁŘ ZEMŘEL V RYBNÍKU

Zdroj foto: 
archiv

VSETÍNSKO Dne 3. června o půl desáté dopoledne vyjížděli dopravní policisté k nehodě, ke které došlo na silnici vedoucí od Pusteven směrem na Prostřední Bečvu. Řidič motocyklu Honda zřejmě vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a při průjezdu levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo komunikaci do rybníka. Čtyřiadvacetiletý mladík svým zraněním podlehl, o tři roky mladší muž utrpěl při nehodě těžké zranění, se kterým byl vrtulníkem transportován do nemocnice v Ostravě. V době vyšetřování byla doprava řízena kyvadlově. Policisté nehodu i nadále vyšetřují.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HONIČKA NA MOTORKÁŘE

Zdroj foto: 
archiv

Bruntál  Muž na motorce ujížděl policejní hlídce, jel na neregistrované stroji, neměl oprávnění řídit motocykl a byl u něj pozitivní test na přítomnost drog. V peněžence měl sáček s krystalickou látkou a v batohu registrační značku na jinou motorku, která je v zániku. Před půl dvanáctou v noci dne 1. 6. 2017 bruntálští policisté při dohledu nad plynulostí a bezpečností silničního provozu zaznamenali jízdu motocyklisty, který nedal v křižovatce přednost vozidlu, které jelo po hlavní silnici.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Motorkář