Nález

V GARÁŽI NAŠEL GRANÁT F1

Zdroj foto: 
archiv

KROMĚŘÍŽSKO   Dne 7. června k večeru v sedm hodin zavolal na linku 158 osmatřicetiletý muž z Kroměříže, který operačnímu důstojníkovi oznámil, že nalezl v garáži granát. Muž garáž v řadové zástavbě na ulici Zborovská v Kroměříži koupil nedávno a včera ji přijel uklidit. Na skříňce při úklidu nalezl vojenskou munici. Zachoval se velmi zodpovědně, s granátem nijak nemanipuloval a zavolal na policii. Na místo bezprostředně po oznámení vyrazili policisté z kroměřížského obvodního oddělení, kteří místo zajistili do příjezdu pyrotechnika z Frýdku Místku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAŠEL 35.000 KORUN

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA V pátek odpoledne se dostavil na obvodní ředitelství Městské policie Praha 15 mladý muž s obálkou plnou peněz. Poctivý nálezce dozorčímu strážníkovi předal obálku, ve které bylo pětatřicet tisíc korun. Muž dále uvedl, že ji nalezl na parkovišti v Rabakovské ulici. Strážnici nález zaevidovali a předali ho na Ztráty a nálezy Magistrátu hl. m. Prahy.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

POCTIVÁ NÁLEZKYNĚ VRÁTILA TISÍCE

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 19.2.2016   Nevídaný nález přijali 19. února odpoledne strážníci z Prahy 2 v rámci běžné hlídkové činnosti od starší ženy. Ta jim sdělila, že jí před malou chvilkou oslovila stará paní s tím, že našla v Lublaňské ulici koženou brašnu, a protože nevěděla co s ní, zavazadlo jí předala. Žena následně zjistila, že se v tašce nachází velká finanční hotovost. Z tohoto důvodu oslovila kolemjdoucí hlídku strážníků. Hlídka následně při přesné evidenci a zapisování čísel bankovek zjistila, že je v tašce sto čtyřicet šest tisíc korun.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

V BANKOMATU ZŮSTALY PENÍZE

Zdroj foto: 
archiv

V pátek dopoledne byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 7 do Jankovcovi ulice, kde se nacházel muž, který nalezl u bankomatu pět tisíc. Muž strážníkům řekl, že si šel vybrat peníze do bankomatu a nalezl v terminálu nevybraných pět tisíc. Proto ihned na místo přivolal městskou policii. Strážníci o celé věci informovali Policii ČR a peníze předali do ztrát a nálezů.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NÁLEZ RADIOAKTIVNÍHO MATERIÁLU

Zdroj foto: 
HZS

Dvě jednotky hasičů byly dnes v 11:11 hodin povolány do Rynoltic, kde došlo v areálu tamních firem k nálezu několika nádob s varovným symbolem radioaktivity. Hasiči vytyčili nebezpečnou zónu a svou průzkumnou skupinu vybavili speciálními obleky a přístroji na měření radioaktivity. V prostoru nenaměřili životu nebezpečné záření. K události byli povoláni odborníci ze Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, kteří nalezený materiál zajistí. Do jejich příjezdu na místě vyčká družstvo hasičů s protiplynovým a chemickým kontejnerem.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

DEMOLICE ODHALILA ZBRAŇ

Zdroj foto: 
Policie archiv

Nález revolveru při demolici domu na ulici Slezské v obci Oldřišov. Dne 28.03.2013 v 17:00 hod. telefonicky oznámil na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 muž ročníku narození 1984 z Hněvošic, že před chvíli při demolici rodinného domu na ulici Slezské v obci Oldřišov nalezl nějakou zbraň. Na místo byla ihned vyslána policejní hlídka z Obvodního oddělení PČR v Kravařích, která zajistila revolver modelu 1873 Chamelot Delvige, jenž byl vyroben v rozmezí let 1873 až 1887.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Nález