Napadení

PRODAVAČ NAPADEN PROTOŽE NEMĚL ZBOŽÍ

Zdroj foto: 
archiv

LOUNY   Kriminalista sdělil obvinění z trestného činu loupež 26letému muži, který si ke konci loňského roku měl chtít koupit v drogérii toluen. Prodavač se mu snažil vysvětlit, že takové zboží v obchodě nevedou. To se výtečníkovi zřejmě nelíbilo, a tak rozpor vyústil až ve fyzické napadení prodávajícího. Ten musel být dokonce krátkou dobu hospitalizován v nemocnici. Podle policistů celá situace končila, až když byl prodavač nucen vydat z pokladny finanční hotovost převyšující 5 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA ZBILA MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO    Policejní komisař zahájil trestní stíhání jednadvacetileté ženy, která v jihlavském zábavním podniku zranila o sedm let staršího muže. Obviněna byla ze spáchání dvou trestných činů, a to pokusu zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. V sobotu 23. prosince byla žena v hudebním klubu v areálu zábavního a obchodního centra na ulici Březinova. Kolem třetí hodiny v noci vznikla mezi ní a osmadvacetiletým mužem slovní rozepře.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FYZICKÉ NAPADENÍ PŘI PARKOVÁNÍ U OC

Zdroj foto: 
archiv

Během uplynulých dnů došlo na parkovišti před jedním z kopřivnických supermarketů k potyčce mezi dvěma řidiči. Jejich slovní rozepře, kvůli způsobu parkování, pak skončila až vzájemným fyzickým napadením a poškozením jednoho z vozidel. Devětatřicetiletý řidič se během konfliktu rozhořčil natolik, že udeřil pěstí do zadního blatníku vozidla Škoda Octavia patřícímu druhému muži takovou silou, až jej promáčkl a způsobil tím škodu ve výši třináct tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAPADLI OPRAVÁŘE V DOMĚ

Zdroj foto: 
archiv

CHOMUTOV   Minulý týden ve čtvrtek došlo v Kyjické ulici v Chomutově k incidentu, který vyšetřuje policie. Muži ve věku 35 a 41 let napadli dva pracovníky firmy, která v domě prováděla opravu topení. Zranění si vyžádalo ošetření u lékaře. Při zadržení byla u jednoho z nich zajištěna upravená vzduchovka. Na základě těchto skutečností provedli policisté druhý den v bytě domovní prohlídku, při které byly zajištěny další zbraně a střelivo, na které neměli povolení. Zajištěné věci budou podrobeny dalšímu zkoumání.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V BARU SE STRHLA RVAČKA

Zdroj foto: 
archiv

České Budějovice . V polovině listopadu došlo v jednom z barů v Týně nad Vltavou ke konfliktu mezi dvěma mladíky ve věku čtyřiadvacet a šestadvacet let. Muži se do sebe pustili po vzájemné slovní rozepři. Jejich potyčka pokračovala i před barem, kam je vykázala obsluha. Z potyčky si starší z mužů odnesl zlomeninu záprstní kůstky na ruce a druhý muž zlomeninu čelní kosti. Kromě bolestivých poranění jsou navíc oba muži podezřelí ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CESTUJÍCÍ NAPADL ŘIDIČE

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO   Policisté prověřují případ, při kterém opilý mladistvý hoch napadl řidiče autobusu. K fyzickému napadení došlo dne 10. ledna v Moravských Budějovicích. Před druhou hodinou odpoledne byl v prostoru autobusového nádraží patnáctiletý hoch, který byl pod vlivem alkoholu. Nekoordinovaně se pohyboval po vozovce, a když ho řidič autobusu na jeho nevhodné jednání upozornil, mladistvý hoch ho fyzicky napadl. Napadenému řidiči museli pomoci další lidé v okolí, i ty agresivní mladík fyzicky napadal. Mladistvého hocha zajistili přivolaní strážníci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení