Napadení

POZNÁTE TYTO HOLKY Z BARU?

Zdroj foto: 
Policie

Kriminalisté prvního policejního obvodu hledají svědky události, která se stala v neděli 14. května kolem páté hodiny ranní v jednom z klubů na Václavské náměstí v Praze 1. Jeden z návštěvníků tam po vzájemné rozepři fyzicky napadl poškozeného a způsobil mu krvavé zranění v obličeji. Chvíli po útoku byl sedmadvacetiletý útočník zadržen zasahujícími policisty a převezen na služebnu. Kriminalisté celý případ vyšetřují pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEMOCNÝ PACIENT SKONČIL V POUTECH

Zdroj foto: 
archiv

Na neurologickém oddělení jedné pražské nemocnice museli strážníci použít hmaty a chvaty proti zraněnému agresivnímu pacientovi. Ten personálu nemocnice vulgárně nadával a ošetřující lékařce vyhrožoval fyzickým napadením. Po ošetření byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Přestože chtěli jednačtyřicetiletému muži pomoci a ošetřit ho, ten se jim odvděčil vulgárními nadávkami a vyhrožováním ranami pěstí. Strážníci z Prahy 6 zjevně opilého muže, který cosi hlasitě nesrozumitelně vykřikoval, nalezli v nemocnici sedět na mobilním lůžku před ordinací.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

V LÁZEŇSKÉM PARKU DOSTAL NAFACKOVÁNO

Zdroj foto: 
archiv

LUHAČOVICE  Těžko uvěřitelným násilím, které se odehrálo v lázeňském městě za bílého dne, se zabývají policisté z Luhačovic. Teprve osmnáctiletý opilý mladík z Pozlovic napadl na kolonádě naprosto bezdůvodně dva lázeňské hosty a jednoho z nich zranil. Policisté jeho agresivní chování prověřují jako ublížení na zdraví a výtržnictví. Trestní zákoník v tomto případě stanoví možný trest odnětí svobody až tři roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

STARÝ MLÁTIL MLADÉHO

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu pokusu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví devětatřicetiletému muži z Telčska. K fyzickému napadení došlo na začátku dubna v Třešti. Útočník napadl dvacetiletého muže, se kterým měl z dřívější doby spor. Nejprve se potkali kolem sedmé hodiny večer na ulici před bytovým domem, kde podezřelý muž udeřil mladíka dlaní přes tvář. Přibližně o hodinu později se oba potkali ještě před autoservisem a devětatřicetiletý muž v útoku pokračoval.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVĚ ŽENY SE POPRALY NA NÁKUPECH

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů osmnáctileté ženě z Hodonínska, která v jihlavském obchodním centru fyzicky napadla o dva roky mladší dívku. Ke spáchání činu došlo ve čtvrtek 20. dubna po druhé hodině odpoledne. Na chodbě u jedné z prodejen osmnáctiletá žena napadla dívku, kterou strhla za vlasy na kolena, opakovaně jí udeřila pěstí do oblasti hlavy a kopla jí. Po útoku podezřelá žena odešla a napadená dívka se obrátila na pracovníky ostrahy, kteří přivolali policii.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SOUSED ZBIL SOUSEDA

Zdroj foto: 
archiv

J.Hradec – Nová Bystřice   Podezřelý muž (r.1997) dne 3.dubna kolem 20:00 hodin před domem a ve společných prostorách bytového domu v obci na Novobystřicku, na místě veřejnosti přístupném, před nejméně dalšími třemi osobami, měl bezdůvodně fyzicky napadnout poškozeného (r.1975). Svého souseda měl opakovaně, nejméně desetkrát udeřit kovovým teleskopickým obuškem do různých částí těla včetně hlavy, přičemž na poškozeného měl křičet, že jej zabije. Jednání agresora v poškozeném vzbudilo obavu, že své výhrůžky splní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení