Napadení

POPRALI SE NA PARKOVIŠTI

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Policisté v Kynšperku nad Ohří sdělili 19 letému mladíkovi ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Trestných činů se měl dopustit dne 24. září 2017 v brzkých ranních hodinách v Kynšperku nad Ohří. Zde měl na místě veřejnosti přístupném na parkovišti fyzicky napadnout 24 letého muže, a to několika údery pěstí do hlavy. Napadenému muži způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici. V případě prokázání viny hrozí podezřelému muži trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SOUSED NAPADL SOUSEDA

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Dvaapadesátiletý muž si vyslechl od sokolovských kriminalistů obvinění ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a ublížení na zdraví. Muž měl mít dlouhodobé neshody se svým sousedem, které měli v prosinci 2016 vyvrcholit napadením. Obviněný měl přeskočit oplocení mezi pozemky a několika údery sevřenou rukou v pěst napadnout poškozeného do oblasti hlavy a žeber. Zranění si vyžádalo lékařské ošetření s delší dobu pracovní neschopnosti. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži až tříletý trest odnětí svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZÁKAZNICE POKOUSALA PRODAVAČE

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVY Osmadvacetiletá žena si dne 22. září od vyšetřovatele vyslechla podezření ve zkráceném přípravném řízení z přečinu výtržnictví. Toho se měla dopustit jednoho srpnového večera ve Svitavách, když musela čekat na své objednané jídlo. Žena své chování asi velmi neovládala, když vstoupila za výdejní pult, kde si sama dochutila již vydané hranolky kečupem. Další nalezenou ingrediencí bylo sušené chili, které plivala směrem k osmnáctiletému obsluhujícímu muži. Své vystoupení měla ještě doplnit jadrnou mluvou a fyzickým útokem směrem k obsluze.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HOSTÉ NAPADLI OBSLUHU

Zdroj foto: 
archiv

ROKYCANY  Kriminalisté z oddělení obecné kriminality se od minulé neděle zabývají fyzickým napadením, které přijali na lince tísňového volání v ranních hodinách. K fyzickému útoků došlo v inkriminovanou dobu v jednom z rokycanských barů. Z dosavadního šetření je zřejmé, že muži ve věku 30 a 35 let měli fyzicky napadnout obsluhu v době, kdy tato požadovala, aby prostory provozovny opustili, jelikož zde usnuli. Napadený muž, který od útočníků obdržel několik útoků ranami pěstí do obličeje, stihl na místo přivolat pomoc.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BYL BIT NA ZASTÁVCE MHD

Zdroj foto: 
archiv

České Budějovice  První červnové dny ve večerních hodinách na českobudějovické zastávce MHD pravděpodobně napadl 27 letý mladík o pár let staršího vrstevníka, kdy ho strhl ze schůdků a na chodníku ho ještě několikrát údery a kopy zranil na částech těla. Poté naskočil do autobusu a odjel do jiné obce na severu Českobudějovicka. Díky pomoci svědkům incidentu se podařilo po pár týdnech uvedeného agresora identifikovat a při výslechu na služebně se k činu doznal.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TYČÍ NAPADAL KOLEMJDOUCÍ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 6. září  večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že ve Vltavské ulici se pohybuje agresivní zjevně opilý muž s kovovou tyčí v ruce a napadá kolemjdoucí. Hlídka se na místě spojila s oznamovatelkou, která ještě uvedla, že muž před malou chvílí vešel do domu a v suterénu demoluje sklepní kóje. Strážníci zde dotyčného skutečně nalezli a vyzvali ho, aby ihned odhodil tyč na zem. Ten však výzvy neuposlechl, naopak se začal přibližovat k hlídce a hrozilo, že ji napadne.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení