Napadení

PŘED PRODEJNOU DOSTAL RÁNU PĚSTÍ

Zdroj foto: 
archiv

Dne 7. prosince 2017 policisté z Obvodního oddělení Ostrov u Karlových Varů sdělili podezření ze spáchání přečinu Výtržnictví třiašedesátiletému muži z Karlovarska. Trestného činu se měl muž dopustit na konci měsíce listopadu 2017 v Ostrově na ulici Brigádnická před jednou z prodejen. Zde na místě veřejně přístupném v dopoledních hodinách fyzicky napadl dvaapadesátiletého muže jedním úderem rukou sevřenou v pěst do oblasti tváře a nosu. Celému incidentu předcházela slovní rozepře mezi muži. Napadený muž, utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEVZPOMÍNÁ SI NA TO

Zdroj foto: 
archiv

MOST   Nemilé překvapení čekalo řidičku autobusu MHD o víkendu v ranních hodinách. U nákupního centra Kahan v Mostě dávala přednost skupině chodců, která přecházela vozovku přes přechod. Náhle z této skupiny vyběhl muž před autobus, vyskočil směrem k čelnímu sklu a svým ramenem čelní sklo poškodil. Poté z místa odešel. Na místo se dostavil pracovník poškozené společnosti, který podezřelého muže, který stál poblíž domu, oslovil. Ten pracovníka nečekaně a bezdůvodně udeřil do obličeje zavřenou pěstí a poté se dal na útěk.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POMATENOU ŽENU ZKLIDNILY POUTA

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 30.11.2017 v jednu hodinu ráno přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v Koulově ulici se nachází zmatená žena, kterou údajně někdo pronásleduje. Hlídka se na místě spojila s oznamovatelem, a ten jí sdělil, že při venčení psa potkal neznámou ženu, která se mu svěřila s obavou, že je pronásledována a někdo ji chce unést. Hlídka mladou ženu ztotožnila a snažila se zjistit, kdo jí má ohrožovat. Žena se chovala zmateně a nedokázala vysvětlit, co se děje. Hlídka pojala podezření, že trpí duševní poruchou. Přivolala proto na místo záchrannou službu.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

ŘIDIČ MHD DOSTAL PĚSTÍ

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO   Policisté z obvodního oddělení ve Zlíně od noci na 30. listopadu prověřují podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, kterého se mohl dopustit jednatřicetiletý hokejový fanoušek ze Zlína. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Nepříjemný zážitek zakončený úderem do tváře zažil po skončení hokejového utkání devětadvacetiletý řidič trolejbusu. Krátce před jedenáctou hodinou večer chtěli dva muži na náměstí Práce ve Zlíně nastoupit do trolejbusu jedoucího do Otrokovic.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZASTALA SE DRUHÉ A BYLA NAPADENA

Zdroj foto: 
archiv

CHRUDIM   Od minulého týdne se policisté zabývají případem fyzického napadení. Zprvu se případ jevil jako přestupek. V současné době jej šetří jako trestný čin výtržnictví. Co se stalo? V minulém týdnu měl v podvečerních hodinách u autobusové zastávky Borzna slovně napadat a následně i kopnout pětatřicetiletý muž svoji bývalou přítelkyni. Při tomto incidentu naštěstí nedošlo k žádnému zranění. Zraněna byla bohužel přihlížející žena, která se dívky zastala. Té nejprve podezřelý začal nadávat a přistupoval k ní. Dotyčná začala utíkat.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MLÁTIL LIDI NA CHODBĚ PANELÁKU

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO - události Hned dvou trestných činů a to trestného činu ublížení na zdraví a trestného činu výtržnictví se měl v nedělních brzkých ranních hodinách dopustit sedmadvacetiletý muž z Příboru. Ten na chodbě jednoho z kopřivnických panelových domů fyzicky napadl dva muže, kdy jednoho z nich dokonce udeřil baseballovou pálkou do oblasti hlavy. Tímto úderem mu způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Útočník byl ještě téhož dne v ranních hodinách policisty zadržen.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení