Napadení

ROZBIL PIVNÍ LÁHEV O HLAVU

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  Během nedělního večera se měli dva muži dopustit v Příboře trestného činu výtržnictví. Před jednou z místních restaurací napadli třiadvacetiletého muže, kterého nejprve ve chvíli, kdy k nim stál zády, několikrát udeřili pěstí. V tomto napadení pokračovali až do chvíle, kdy jeden z útočníků poškozeného udeřil do zátylku skleněnou pivní láhví. Úder byl natolik silný, že se při něm skleněná láhev roztříštila. Poškozený během útoku utrpěl tržnou ránu, která si vyžádala lékařské ošetření. Oběma pachatelům nyní hrozí až dva roky za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYŘIZOVÁNÍ ÚČTŮ

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO Pravděpodobné vyřizování účtů proběhlo ve Svitavách 26. července kolem půlnoci, mezi pětadvacetiletým a třiadvacetiletým mladíkem. Starší z mužů začal konflikt vylitým nápojem na svého mladšího protivníka. Vzápětí směřoval své pěsti do jeho obličeje. Slovní přestřelku, která po útoku pokračovala, i nadále utvrzoval pěstmi. Když si agresor vybil zlost podpořenou alkoholem, konflikt ukončil. Mladší z mužů byl nucen po tomto incidentu vyhledat lékařské ošetření, které vyústilo v téměř jednoměsíční pracovní neschopnost.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V NEMOCNICI SE POPRALI PACIENTI

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO Dne 6. srpna v odpoledních hodinách, na interním oddělení v jedné z nemocnic na Svitavsku, se nemohli shodnout dva pacienti ve věku 64 a 67 let na společném televizním programu. Mělo dojít k tomu, že starší z mužů již nějakou dobu sledoval televizní dokument a mladší mu jej při vstupu do pokoje svévolně přepnul na svoji oblíbenou „kriminálku“. Nesoulad ve výběru obou pacientů měl následně vygradovat k vulgárním urážkám ze strany mladšího muže. Protože televize byla jádrem sporu, starší z nich ji vypnul ze sítě.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

RVAČKA S CIZINCI NA ULICI

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO Narušení veřejného pořádku a občanského soužití večer 12. července 2017 ve Vysokém Mýtě. Dva muži cizí státní příslušnosti ve věku dvaadvacet a dvacet let měli nejprve slovně urážet muže mladšího osmnácti let, který šel po ulici 17. listopadu ve Vysokém Mýtě a poté se za ním rozběhnout s cílem jej fyzicky napadnout. Pronásledovaný muž před nimi utekl. Incident agresorů pokračoval s hosty jedné z provozoven s občerstvením, kteří se muže zastali. Cizince jejich ochranářský postoj zřejmě rozlítil natolik, že se začali agresivně chovat i vůči nim.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA ZBILA PARTNERSKOU DVOJICI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   V rámci běžné hlídkové činnosti kolem druhé hodiny ranní zastavila strážníky v ulici Československé Armády dvojice. Muž hlídce sdělil, že šel s přítelkyní po ulici, když je doběhla neznámá žena, která něco křičela a poté je fyzicky napadla. Přítelkyni i jeho samotného udeřila do obličeje. Muž byl viditelně zraněn na levém obočí, z rány mu tekla krev. Třicetiletá žena, která měla dvojici napadnout, se nacházela na místě a odmítla cokoli k incidentu uvést. Navíc se v přítomnosti strážníků chovala velmi hlučně a vulgárně.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

ŘIDIČ MHD NAPADEN AGRESIVNÍMI CIZINCI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Ve čtvrtek večer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v Breitcetlově ulici došlo k napadení řidiče autobusu. Hlídka na místě zjistila dvojici cizinců, kteří seděli na lavičce u zastávky autobusu a řidiče, u kterého stály dvě svědkyně. Řidič, kterého měl pár cizinců napadnout údery do hlavy uvedl, že dvojici upozornil na zákaz konzumace potravin ve vozidle. Nato cizinci začali hlasitě křičet a poté ho napadli údery pěstí. Strážníci muže i ženu omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení