Napadení úřední osoby

SVOJI ZLOST SI VYBIL NA POLICISTOVI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 3. října kolem poledního předvedli péjáci na policejní služebnu na Smíchově pětačtyřicetiletého muže. Tomu z nějakého důvodu „nehrály“ jeho osobní doklady, a proto bylo na místě ověřit jeho totožnost v policejní databázi. Po provedení tohoto úkonu, tedy ověření totožnosti, byl muž ze služebny propuštěn. Nicméně se pětačtyřicetiletého muže tento policejní úkon zjevně dotkl a potřeboval si na někom takzvaně schladit žáhu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

REVIZOR SE STRKAL S CESTUJÍCÍM

Zdroj foto: 
archiv

Cestovné za jízdu tramvají „zapomněl“ uhradit 23letý muž z Meziboří. Z Mostu cestoval směrem do Litvínova a zřejmě netušil, že v Kopistech přistoupí revizoři, kteří provedli kontrolu cestujících. Muž jízdenku neměl a chtěl hned vystoupit. Doklady údajně neměl a začal být agresivní. Strčil do revizora, který mu zatarasil cestu, když hodlal tramvaj opustit a následně začal oběma revizorům vyhrožovat ublížením na zdraví. Nakonec se zklidnil a v cestě pokračoval až do Litvínova, kde byl předán policii.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OBČAN DEMOLOVAL ÚŘAD

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  Čtyřiadvacetiletý muž z Nového Jičína během  17. července požadoval po jedné ze zaměstnankyň místního úřadu vyplacení finanční částky ve výši čtyři sta korun. Když mu zaměstnankyně úřadu opakovaně sdělila, že na vyplacení této částky nemá nárok, nespokojený klient v její kanceláři začal kopat do tiskárny, kterou poškodil do té míry, že přestala fungovat. Škoda na poškozené tiskárně byla předběžně vyčíslena na šest tisíc korun, ale v případě, že ji nebude možné již opravit, se tato škoda může vyšplhat až na 50 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAPADENA HLÍDKA MĚSTSKÉ POLICIE

Zdroj foto: 
archiv

KLATOVY   Policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali oznámení o fyzickém napadení v sobotu 15. července letošního roku. Po druhé hodině v noci v Klatovech před barem na ulici Pražské pětadvacetiletý muž z Teplicka fyzicky napadl jednadvacetiletého muže z obce u Klatov a následně i dva strážníky městské policie a další mladistvou osobu. Policisté podezřelého muže ve tři hodiny zadrželi a převezli do policejní cely. Po provedení neodkladných úkonů byl podezřelý muž propuštěn.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA DALA FACKU POLICISTOVI

Zdroj foto: 
archiv

DOMAŽLICE  Dne 1. dubna 2017 zahájili domažličtí kriminalisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě. Podezřelými jsou čtyřiačtyřicetiletý muž a třiačtyřicetiletá žena, kteří dne 1. dubna 2017 krátce po třiadvacáté hodině na náměstí Míru měli nejdříve slovně a poté i fyzicky napadnout policisty při provádění služebního úkonu. Podezřelý muž se bránil zajištění, které prováděli policisté Obvodního oddělení Domažlice.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CIZINEC ŠKRTIL POLICISTU

Zdroj foto: 
archiv

DOMAŽLICE  Dne 26. března 2017 zahájili domažličtí kriminalisté trestní stíhání čtyřiatřicetiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě. Protiprávního jednání se dopustil předchozího dne ve 23 hodin v domažlické nemocnici. Byl zajištěn hlídkou policistů Obvodního oddělení Horšovský Týn po předchozím spáchání přestupku a vzhledem k jeho opilosti (dechová zkouška byla s pozitivním výsledkem 1,64 promile alkoholu v krvi) převezen k lékařskému vyšetření nezbytnému k provedení dalších služebních úkonů do nemocnice.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení úřední osoby