Napadení úřední osoby

POLICISTKA DOSTALA NA HOKEJI PĚSTÍ

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO   V pátek krátce před dvacátou hodinou po skončení hokejového zápasu v centru Zlína doprovázeli policisté z antikonfliktního týmu fanoušky z obou týmů na trolejbusovou zastávku. V okamžiku, kdy se domácí a hostující fanoušci začali mezi sebou postrkovat, snažila se policistka zabránit jejich vzájemnému konfliktu. Čtyřiadvacetiletý fanoušek hostujícího týmu zareagoval tím, že policistku napadl pěstí. V tom okamžiku jí přiběhl na pomoc kolega a útočníka svedl na zem. Přitom ho fanoušek několikrát napadl pěstmi do obličeje.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

REVIZOR BYL NAPADEN KOLEMJEDOUCÍM MUŽEM

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO Dne 7. prosince 2017 policisté z Obvodního oddělení Karlovy Vary - město sdělili podezření devatenáctiletému muži z Karlovarska pro podezření ze spáchání přečinu Výtržnictví a přečinu Ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Trestných činů se měl muž dopustit tím, že dne 9. listopadu 2017 v dopoledních hodinách fyzicky napadl pracovníky přepravní kontroly Dopravního podniku Karlovy Vary na autobusové zastávce u Karlovarské arény.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PISTOLE PROTI MEČI

Zdroj foto: 
Policie

Minulou sobotu krátce před 17. hodinou kontrolovali policisté PMJ v blízkosti křižovatky ulic Milady Horákové a Svatovítská osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia, které procházelo v policejních evidencích jako odcizené. Řidič kontrolovaného vozu odmítl s hlídkou spolupracovat, nechtěl pokynů policistů uposlechnout a místo toho sahal po speciálním meči KATANA s cca 40cm dlouhou čepelí. Policisté proto vůči řidiči použili donucovací prostředky včetně hrozby namířenou střelnou zbraní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Z BARU ODEŠEL S POUTY NA RUKOU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 26. října v noci prováděli strážníci z Prahy 13 kontrolní činnost v Nevanově ulici se zaměřením na rušení nočního klidu. Před místním barem se hlasitěji bavila skupinka osob. Hlídka je upozornila, aby se trochu ztišily. Skupinka uposlechla a odcházela zpět do provozovny. V té chvíli z baru vyběhl další muž a hlasitě křičel. Strážníci ho upozornili, aby se také ztišil a nerušil noční klid. Na to muž reagoval sprostými nadávkami. Poté se rozeběhl a napadl jednoho ze strážníků úderem do hlavy.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POLICISTKA ZAŽILA NADÁVKY A OHROŽENÍ

Zdroj foto: 
archiv

Prachatice – Volary –  Volarští policisté sdělili podezření 39letému muži z Prachaticka z přečinu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Podezřelý koncem srpna 2017, v ulici Nová ve Volarech, slovně vyhrožoval ublížením na zdraví policistce, která právě směřovala do práce. Podezřelého, o kterém policistka věděla, že má být předvolán na Obvodní oddělení ve Volarech k výslechu, tak učinila slovně. Na to jí sdělil, že mu je to jedno, že nikam nepůjde. Poté poodešel pár metrů směrem ke svému bydlišti, načež se otočil a vrátil se k policistce zpět.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SVOJI ZLOST SI VYBIL NA POLICISTOVI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 3. října kolem poledního předvedli péjáci na policejní služebnu na Smíchově pětačtyřicetiletého muže. Tomu z nějakého důvodu „nehrály“ jeho osobní doklady, a proto bylo na místě ověřit jeho totožnost v policejní databázi. Po provedení tohoto úkonu, tedy ověření totožnosti, byl muž ze služebny propuštěn. Nicméně se pětačtyřicetiletého muže tento policejní úkon zjevně dotkl a potřeboval si na někom takzvaně schladit žáhu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Napadení úřední osoby