Nebezpečné vyhrožování

ROZRUCH NA NEMOCNIČNÍM POKOJI ŘEŠILA POLICIE

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO  Čtyřiadvacetiletý muž vnikl dne 28. 12. na nemocniční pokoj v Karlových Varech, kde byla hospitalizována nezletilá dívka. V pokoji se v tu dobu nacházeli také rodiče hospitalizované dívky. Čtyřiadvacetiletý muž chtěl po 26 letém otci dívky, aby s ním šel ven, se slovy, že si to s ním vyřídí. Následně došlo ke strkání mezi 24 letým mužem a matkou dívky. Oba vyšli z pokoje ven na chodbu. Čtyřiadvacetiletý muž se po chvíli vrátil zpět a začal vyhrožovat 26 letému muži, že ho píchne nožem a dokonce i smrtí.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BÁL SE O ŽIVOT

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO   Policisté z Obvodního oddělení v Toužimi sdělili podezření ze spáchání přečinu Nebezpečné vyhrožování 36 letému místnímu muži. Ten měl během července a srpna telefonicky, ale i osobně vyhrožovat poškozenému 40 letému muži a to tím, že ho zničí a zlikviduje. Podezřelý muž měl na poškozeného muže čekat i před jeho prací, kdy mu gestem ruky naznačoval podříznutí. V poškozeném tak vzbudil obavu, že své výhružky uskuteční. V případě prokázání viny mu tak za jeho jednání hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OPAKOVANÉ OZNÁMENÍ O ULOŽENÍ BOMBY

Zdroj foto: 
archiv

PLZEŇ - Necelých 60 minut po posledním telefonátu kriminalistům stačilo na její zadržení poblíž místa činu. Policisté Městského ředitelství policie Plzeň dne 7. září slavili úspěch. Necelých 60 minut po činu zadrželi podezřelou 33letou ženu, která telefonicky oznámila uložení bomby v obchodním centru v Plzni na Slovanech. A to přímo nedaleko místa činu. Bohužel se nejednalo o její první volání. Předcházelo tomu dalších pět oznámení o uložení nástražného výbušného systému na různých místech Plzně.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEUNESL ROZCHOD S BÝVALOU

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO   Policejní komisař zahájil trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže z Vyškovska, který byl obviněn ze spáchání přečinu nebezpečného pronásledování. Muž se zaměřil na svoji bývalou přítelkyni z Třebíčska, kterou dlouhodobě pronásledoval. Ženě v průběhu několika měsíců jak osobně tak telefonicky vyhrožoval, že jí ublíží. Vyhledával i přes odpor její přítomnost v lokalitě místa bydliště ženy. Při telefonních hovorech vyhrožoval také tím, že ohrozí život její blízké příbuzné.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZHRZENÝ SÁZKAŘ VYHROŽOVAL SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

LIBEREC   Během necelého půl roku obdržela sázková firma na svůj veřejný email výhružky fyzickou likvidací svých zaměstnanců. Jednalo se celkem o sedm výhružek. V obavě, aby odesílatel nerealizoval své výhružky, se firma obrátila na Policii. Co k tomu odesilatele vedlo a o koho se jedná? Kriminalistům se podařilo vypátrat pisatele, kterým je 32letý muž z Liberce. Zřejmě ve špatném psychickém rozpoložení se rozhodl firmě adresovat výhružky poté, co mu nevyšla sázenka a zpětně od firmy obdržel oznámení o tom, že nevyhrál.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAMĚSTNANEC VYHROŽOVAL ŘEDITELI SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO   Sdělení podezření ze spáchání přečinu Nebezpečné vyhrožování si na Obvodním oddělení v Karlových Varech – město převzal 33 letý místní muž. Ten měl v polovině ledna, když si přišel pro výplatu do zaměstnání, kde s ním byl ukončen pracovní poměr, nadávat vulgárními výrazy ředitelce a provoznímu hotelu ve kterém pracoval. Těm měl dále vyhrožovat zabitím a tím, že podpálí hotel. Tímto jednáním v nich vzbudil důvodnou obavu, že své výhružky uskuteční. Za nebezpečné vyhrožování mu tak v případě prokázání viny hrozí až roční trest odnětí svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Nebezpečné vyhrožování