Opilost

SILNĚ OPILÁ ŘIDIČKA I SPOLUJEZDEC

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO   Policistům z Moravské Třebové se včera po dvacáté hodině podařil zajímavý úlovek. V obci Dlouhá Loučka si všimli jedoucího vozidla s trojčlennou posádkou, které v zavazadlovém prostoru převáželo jízdní kolo. Policisté se rozhodli vozidlo a jeho posádku zkontrolovat. Řidič automobilu před hlídkou začal po obci ujíždět, ačkoli byl vyzýván k zastavení rozsvíceným nápisem „STOP“. Když ujíždějící vozidlo po chvíli zastavilo na účelové komunikaci u jednoho z domů, bylo pro policisty drobným překvapením, že z místa řidiče vystoupila žena a snažila se odejít.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA A DVA MUŽI SKONČILI V POUTECH

Zdroj foto: 
archiv

Tři případy opilých osob, které nekontrolovaly své chování a narušovaly veřejný pořádek, zaznamenali pražští strážníci. Všechny skončily na protialkoholní záchytné stanici. První případ se udál ve středu odpoledne strážníci z Prahy 1 v obchodním centru ve Spálené ulici. Agresivní opilec zde napadal kolemjdoucí. Muž po příjezdu hlídky nereagoval na výzvy k prokázání totožnosti. Nekontroloval své chování a poté, co se pokusil na strážníky zaútočit, mu byla přiložena pouta.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NEROZDÝCHAL 4,5 ‰. ALKOHOLU

Zdroj foto: 
archiv

Těžko uvěřitelných skoro čtyři a půl promile nadýchal řidič vozidla na pražském Proseku. Navíc jízdou v opilosti poškodil několik zaparkovaných vozidel. Případ dále šetří dopravní policisté. Ve čtvrtek dopoledne přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že se na parkovišti v Litoměřické ulici pohybuje vozidlo, jehož řidič je zjevně opilý. Autohlídka vozidlo odpovídající popisu zahlédla, jak jede i ulicí Na Prosecké vyhlídce. Když hlídka přijela na místo, řidič zaparkoval tak, že vjel částečně na chodník a zůstal stát u lampy veřejného osvětlení.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NECHTĚL ODEJÍT A DOSTAL POUTA

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO  Opilý muž si agresivní alkoholické opojení vybíjel na prodavačce a dalších zákaznících jedné z prodejen na Žambersku. Devětačtyřicetiletý muž slovně urážel přítomné osoby a odmítal z prodejny odejít. Na místě velmi hrubě verbálně napadal i žamberské policisty. Jelikož s nimi odmítal spolupracovat, ti proti němu použili donucovací prostředky. Následně ho zajistili a eskortovali na obvodní oddělení.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BUDIL VEŘEJNÉ POHORŠENÍ

Zdroj foto: 
archiv

ŽĎÁRSKO   Dne 26. února přijali policisté z obvodního oddělení Žďár nad Sázavou oznámení o podnapilém muži, který se povaluje po zemi na ulici Revoluční ve Žďáře nad Sázavou a veřejně pohoršuje kolemjdoucí osoby. Hlídka Policie ČR provedla s podnapilým mužem orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu s pozitivním výsledkem 1,34 promile alkoholu. Po provedeném šetření policistů si muže převzala jeho přítelkyně, která se za něj zaručila. Kolem půl čtvrté hodiny odpoledne přijali policisté další oznámení o tomto muži.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA ODEŠLA Z BARU S POUTY NA RUKOU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   V jednom z barů v Praze 9 zkolabovala silně podnapilá žena. Napadla záchranáře, a proto skončila s pouty na rukou. Hlídka strážníků ji nakonec převezla na protialkoholní záchytnou stanici. Dne 23 února ve tři ráno zavolala na linku pražské městské policie barmanka, že v jejich podniku zkolabovala silně opilá žena. Hlídka nalezla na podlaze v baru ležet potlučenou ženu, zjevně pod vlivem alkoholu, která si hlasitě stěžovala, že má zraněnou nohu. Strážníci proto přivolali záchrannou službu.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Opilost