Opilost

SILNĚ OPILÁ ŘIDIČKA I SPOLUJEZDEC

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO   Policistům z Moravské Třebové se včera po dvacáté hodině podařil zajímavý úlovek. V obci Dlouhá Loučka si všimli jedoucího vozidla s trojčlennou posádkou, které v zavazadlovém prostoru převáželo jízdní kolo. Policisté se rozhodli vozidlo a jeho posádku zkontrolovat. Řidič automobilu před hlídkou začal po obci ujíždět, ačkoli byl vyzýván k zastavení rozsvíceným nápisem „STOP“. Když ujíždějící vozidlo po chvíli zastavilo na účelové komunikaci u jednoho z domů, bylo pro policisty drobným překvapením, že z místa řidiče vystoupila žena a snažila se odejít.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OPIL SE VE ZKUŠEBNÍ KABINCE

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO  Dne 22.12. v 7.30 byl v jednom hradeckém obchodě na Novém Hradci Králové zadržen muž, který odcizil láhev vodky a dva energetické nápoje a přímo v tom obchodě všechno ve zkušební kabince vypil. Ostraha obchodu si ho všimla, když vrávoral mezi regály a pokřikoval na nakupující. U regálu s voňavkami se i navoněl. Muž z ostrahy ho šel zkontrolovat do zkušební kabinky, protože z ní vycházel rámus. V kabince si všiml, že muž má u sebe vypitou láhev vodky a dvě plechovky nealka.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PACIENT V NEMOCNICI ZNIČIL PŘÍSTROJ

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE   Dne 4. ledna večer ošetřovali v nemocnici zraněného 28letého muže. Vyšetření zahrnovalo i zjištění zdravotního stavu na přístroji CT. Když ho ale personál začal poutat bezpečnostními pásy, muž se měl z lůžka zvednout a strhat pásy ze sebe. Přitom měl křičet na přítomné zdravotníky a poté utekl z místnosti. Přivolaní policisté muže nalezli nedaleko tohoto oddělení a opět předali lékaři. Vzhledem k jeho nevhodnému chování, které zřejmě podpořil i vypitý alkohol, byl 28letý muž po ošetření převezen rovnou na protialkoholní záchytnou stanici.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OPILÉ DÍTĚ NAPADLO SVOJÍ MÁMU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Ve čtvrtek ve večerních hodinách přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že před domem v pražských Hodkovičkách napadá syn svou matku. Na místě se nacházela dvaačtyřicetiletá žena a její teprve patnáctiletý syn, který byl zjevně pod vlivem alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR a záchranná služba. U chlapce bylo orientační dechovou zkouškou naměřeno 1,32 ‰. Alkohol si prý zakoupil v jedné provozovně supermarketu.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

PO ALKOHOLU VYVÁDÍ BLBOSTI

Zdroj foto: 
archiv

VSETÍNSKO: Muž si převzal sdělení podezření pro trestné činy výtržnictví a poškození cizí věci. Ve dvou případech a to na druhou listopadovou středu a první prosincový den nezvládl své alkoholové opojení muž z Rožnova pod Radhoštěm. V dnešních dnech si převzal sdělení podezření pro trestné činy výtržnictví a poškození cizí věci. Již po několikáté stanul před policisty čtyřiapadesátiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm. Vyslechl si sdělení podezření z trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SLEDUJÍ VÁS VŠUDE

Zdroj foto: 
MP Praha

PRAHA   Na co určitě nebude ráda vzpomínat pětatřicetiletá žena je cesta autem z vánočního večírku. Neunikla totiž pozornosti jak operátorovi kamerového systému, tak autohlídce městské policie. Případem se nyní zabývá Policie ČR. Ve čtvrtek kolem půl druhé ráno si operátor městského kamerového systému v ulici Nad Lesním divadlem všiml nastartovaného osobního vozidla, do kterého právě nastupovala žena. Ta posléze začala s vozidlem nejistě vyjíždět. Operátor proto na nejistě jedoucí vozidlo upozornil kolegy z autohlídky, kteří jej zastavili v Novodvorské ulici.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Opilost