Opilost

OPILÁ STRIPTÉRKA

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO  V neděli večer krátce po půl osmé opět policisté řešili podnapilou pětapadesátiletou ženu ze Zlína. Ta na ulici Obeciny v silně podnapilém stavu, kdy se na nohou nemohla pořádně udržet, ohrožovala svůj život a zdraví. Zasahující policisté u ženy provedli orientační dechovou zkoušku. Výsledek se vyšplhal až na 2,63 promile alkoholu v dechu. Hlídka ženu zajistila a po lékařském vyšetření ji převezla do Kroměříže na záchytku, kde strávila další květnovou noc.Žena byla již v minulých dnech několikrát vyšetřována ohledně obnažování se na veřejnosti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PACIENT S POUTY NA RUKOU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Agresivní opilec napadl personál nemocnice i zakročující strážníky. S pouty na rukou skončil na protialkoholní záchytné stanici. V úterý odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 6 na akutní příjem nemocnice v pražských Střešovicích, kde se měl nacházet agresivní pacient. Strážníky na místě kontaktoval personál nemocnice a označil jim agresivního muže pod vlivem alkoholu. Protože se muž pokusil napadnout strážníky, nekontroloval své jednání a byl silně opilý, hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

OSTUDA - OPILÁ CESTUJÍCÍ VYVEDENA Z VLAKU

Zdroj foto: 
archiv

Cestu vlakem zpestřila svému okolí žena, která byla pod vlivem alkoholu. Vulgární chování se stupňovalo a přerostlo do agresivity. Zasahovat museli strážníci městské policie. Dne 10. května večer hlídka strážníků z Prahy 9 jela na základě oznámení na nádraží Vysočany, kam měl přijet vlak s cestující, která je agresivní a fyzicky napadla průvodčí. O pomoc žádal personál vlakové soupravy. Sedmapadesátiletá žena, která byla zjevně pod vlivem alkoholu, odmítala vlakovou soupravu opustit.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

VULGÁRNÍ ŽENA NA NÁMĚSTÍ

Zdroj foto: 
archiv

TŘEBÍČSKO   Dne 29. dubna byli policisté v Třebíči před osmou hodinou večer přivoláni na Karlovo náměstí, kde se nacházela značně opilá žena. Po příjezdu zjistili, že se jedná o devětatřicetiletou ženu z Třebíčska. Pokřikovala po kolemjdoucích a chovala se vulgárně. Žena s hlídkou nespolupracovala, nebyla schopna souvislé komunikace ani samostatné chůze. Policisté ji zajistili a odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Při dechové zkoušce byla ženě naměřena hodnota 2,45 promile alkoholu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

EXHIBICIONISTA V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA  Dne 2. května v odpoledních hodinách bylo přijato oznámení na linku 156, že v jedné z ulic v Krči se nachází zcela obnažená osoba. Hlídka strážníků z obvodního ředitelství Prahy 4 se vydala na místo. Pomocí městského kamerového systému se dotyčnou osobu podařilo zachytit a monitorovat její pohyb směrem k blízkému supermarketu.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

USNULA NA BARU

Zdroj foto: 
archiv

LIPNÍK NAD BEČVOU   Druhou dubnovou sobotu navštívila 24letá žena bar v Lipníku nad Bečvou. Večer byl náročný a tak si mladá žena opřela hlavu o stůl i se svými spolusedícími a sladce všichni usnuli. O to bylo horší probuzení, protože vzápětí zjistila, že ji někdo ukradl kabelku, kterou měla pověšenou na židli. Kabelka i s peněženkou se našla na ulici Bratrské, ale chyběla v ní finanční hotovost 1 100 Kč. Celkovou škodu, kterou pachatel ženě způsobil, byla vyčíslena na 1 600 Kč, protože tašku při otevírání ještě poškodil.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Opilost