Otrava

POŽIL HOUBY A VYVÁDĚL PSÍ KUSY

Zdroj foto: 
archiv

RYCHNOVSKO Dopoledne dne 10. listopadu bylo Náměstí F. L. Věka v Dobrušce svědkem kuriózní události. Devětadvacetiletý muž, který zde páchal protiprávní jednání, se odmítnul podrobit opakovaným výzvám policistů, mával kolem sebe nepříčetně rukama a pokusil se dokonce i utéci. Policisté ho pomocí hmatů a chvatů museli svést na zem a přiložit mu služební pouta. Muž se aktivně bránil natolik, že se vzpouzel a odmítal převoz policejním vozem na dobrušskou policejní služebnu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PŘI PRÁCI MÁLEM ZEMŘELI

Zdroj foto: 
archiv

Posádky zdravotnické záchranné služby vyjížděly dnes, ve středu 29.10., k události na Frýdecko-Místecku, při které došlo k otravě oxidem uhelnatým. Situace byla nahlášena operačnímu středisku záchranářů ve čtvrt na deset dopoledne z obce Bukovec s tím, že postižená osoba se nalézá ve studni. Na místo vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z Jablunkova a vzlétl vrtulník LZS z Ostravy. O spolupráci byly požádány i ostatní složky integrovaného záchranného systému.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

CHLAPEC ZEMŘEL PO EXPERIMENTU S LÉKY

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO  Policisté služby kriminální policie a vyšetřování zlínského krajského ředitelství vyšetřují otřesný a naprosto ojedinělý případ. Při nesoudných a absurdních hrátkách s léky přišel o život teprve osmnáctiletý chlapec. Policie ví naprosto přesně, jak k tomu došlo, protože mladí lidé se při tomto experimentu vzájemně nahrávali na mobil. Tragédie se stala před měsícem, přesněji – 28. března 2014 ve večerních hodinách.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TĚHOTNÁ SE OTRÁVILA PLYNEM

Zdroj foto: 
archiv

Dne 5. dubna, po 17. hodině byla volána zdravotnická záchranná služba k intoxikovaným osobám plynem v Kostelci nad Labem. Během hovoru na tísňovou linku záchranáři dostali informace o jedné osobě, která se dostala ven z domu a další neznámý počet lidí měl být stále uvnitř. Na místo vyrazily všechny složky IZS. Ze záchranné služby na místě zasahovaly dva sanitní vozy z Neratovic a Brandýsa nad Labem a dispečink vyslal i malý vůz s lékařem. Hasiči na místě provedli kontrolu a v domě naměřili vysokou koncentraci oxidu uhelnatého.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

SMRTELNÁ OTRAVA METYLALKOHOLEM V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

Pražští policisté ve středu, kolem půl desáté dopoledne vyjížděli k úmrtí muže v zahrádkářské kolonii na Praze 6. Do ulice K Drsnici vyjeli nejen policisté z nejbližšího okolí, ale i záchranáři a kriminalisté z výjezdové skupiny. Bohužel, v osadě nalezli ležícího jednačtyřicetiletého muže bez známek života, kterému už nebylo pomoci. Podle přivolaného lékaře totiž muž zemřel během ranních hodin. Detektivové pečlivě ohledali místo činu a koroner následně nevyloučil jako příčinu úmrtí otravu metylalkoholem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MUŽ SE OTRÁVIL FRIDEXEM

Zdroj foto: 
archiv

POBĚŽOVICE Poběžovičtí policisté svým jednáním zřejmě zachránili lidský život. V sobotu v podvečerních hodinách přijali policisté obvodního oddělení v Poběžovicích vcelku běžné oznámení na tísňovou linku 158 o opilém muži, který usnul na ulici. Po příjezdu na místo se však situace zdramatizovala. Poté, co se policistům podařilo pětačtyřicetiletého muže probudit, tak jim sdělili, že popíjel nemrznoucí směs Fridex.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Otrava