Pád letadla

FOTO: NA PILOTA VYSTARTOVAL HLÍDACÍ PES

Zdroj foto: 
HZS

Dne 25. 5. 2014 v 16:13 hodin byla na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena letecká nehoda v Mladé Boleslavi. Krajským operačním a informačním střediskem byly na místo vyslány jednotky Hasičského záchranného sboru ze stanice Mladá Boleslav s technikou VEA JEEP 2,5TD a CAS 27 SCANIA. Průzkumem na místě události bylo zjištěno, že došlo k pádu jednomístného bezmotorového kluzáku tovární značky VSO 10, označení OK 3514, majitele Aeroklubu Česká Lípa o.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

FOTO: PÁD LETADLA VYŘADIL VESNICI

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICKO   V sobotu, krátce před polednem se u obce Chvojenec na Pardubicku zřítilo malé ultralehké letadlo. Na místo letěl vrtulník, ale k překvapení všech do nemocnice nebyl nikdo transportován. Devětačtyřicetiletý pilot s jeho o 10 let starším kamarádem se ze zříceného letadla dostali téměř bez zranění ven. Pilot údajně kvůli silným slunečním paprskům přehlédl dráty elektrického vedení, které se strojem přetrhl a o několik metrů dál se zřítil na zem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

LETADLO CESNA HAVAROVALO PŘI NOUZOVÉM PŘISTÁNÍ

Zdroj foto: 
archiv

Dne 3.ledna v 18:06 byl na krajské operační a informační středisko policie ČR oznámen pád ultralightu do kruhového objezdu u Grobiana u obce Dušníky, okres litoměřice. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem. Jednalo se o sportovní letadlo Cesna. Při jeho havárii byli dva lidé zraněni. Podle prvních zprávy jeden těžce a jeden lehce. Hasiči asistovali Zdravotnické záchranné službě, která zraněné odvezla, a zachycovali unikající palivo..

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Práškovací letadlo se zřítilo k zemi

Zdroj foto: 
Policie České republiky

Dnes v 10 hodin dopoledne přijalo operační středisko jičínské policie oznámení o pádu letadla u obce Žlunice na Jičínsku.

Zdroj článku: 
Policie České republiky

Ve zříceném letadle byla nalezena dvě mrtvá těla

Zdroj foto: 
HZS Moravskoslezský kraj

DOLNÍ BENEŠOV: Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek 16.8.2012 odpoledne v Dolním Benešově, místní části Zábřeh (okres Opava) u tragické nehody čtyřmístného jednoplošníku Socata Rallye.

Zdroj článku: 
HZS Moravskoslezský kraj

Dvě britské stíhačky havarovaly nedaleko pobřeží Skotska

stíhačka, pád, skotsko
Zdroj foto: 
Guardian.co.uk

SKOTSKO: Dvě britské vojenské stíhačky Tornado havarovaly v úterý odpoledne na východním pobřeží Skotska.

Zdroj článku: 
Guardian.co.uk
Autor: 
Katastrofy.com

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pád letadla