Pátrání po osobě

DCERU HLEDALI V POLÍCH

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO    Dne 11. června 2017 se na linku 158 obrátili s prosbou rodiče, kterým utekla dcera z vozidla při tankování na dálnici z Chebu do Karlových Varů a zmizela v polích. Rodiče měli o 18 letou dceru strach, jelikož ji právě vezli na léčení na psychiatrické oddělení do Ostrova. Na místo vyjely policejní hlídky, které dívku zahlédly na okraji pole poblíž přehrady Jesenice. Z tohoto důvodu byl nasazen policejní psovod, který se služebním psem, šel po pachové stopě dívky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEPOTKALI JSTE TOHOTO MUŽE?

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICE - Už několikátý den rodina pohřešuje mladého muže, který byl naposledy spatřen 31. března ve svém zaměstnání v pardubických Polabinách. Doma nechal dva mobilní telefony, je tedy nekontaktní, nikdo z příbuzných o něm nemá žádnou zprávu. Na sobě by mohl mít převážně tmavé oblečení, konkrétně černou softshellovou bundu do pasu, tmavé sportovní boty, šedé plátěné kalhoty, na zádech černý sportovní batoh.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FOTO: KDO POZNÁ TUTO ŽENU?

Zdroj foto: 
Policie

TEPLICKO - Policisté pátrají po totožnosti ženy. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti ženy, která 7. února 2017 kolem 10:25 hodin navštívila prodejnu v ulici Teplická v Duchcově. Žena by mohla poskytnout důležité svědectví k případu krádeže mobilního telefonu v hodnotě 15 tisíc korun, ke které toho dne v prodejně došlo. Veškeré informace k totožnosti ženy, která je zachycena na kamerovém záznamu, je možné sdělit přímo na Obvodní oddělení PČR v Duchcově, nebo na linku 158. 

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POLICEJNÍ ZÁSAH SE NEPOVEDL

Zdroj foto: 
Policie

PRAHA   Přibližně v jedenáct hodin dopoledne proběhla ze strany kriminalistů prvního policejního obvodu a pražské zásahové jednotky akce, jejímž meritem bylo zadržení dvaatřicetiletého muže, který nenastoupil výkon trestu odnětí svobody. K tomu byl odsouzen pro majetkovou trestnou činnost a za mřížemi měl na základě pravomocného rozsudku strávit od loňského podzimu dva roky. Zásahovka chtěla tohoto muže zadržet ve vozidle, kterým právě cestoval. Tím byla Škoda Octavia, která byla v policejních evidencích vedena jako odcizená, a to od noci na druhého března.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OZNÁMILA ZTRÁTU PŘÍTELE, BYL VE VĚZENÍ

Zdroj foto: 
archiv

V neděli 22. ledna 2017 ve večerních hodinách oznámila devětatřicetiletá žena z obce na Prostějovsku, že již tři dny postrádá svého partnera. Ten měl z místa bydliště odejít ve čtvrtek v ranních hodinách. Policisté po muži ihned začali pátrat. Po prověření známých muže i nemocničních zařízení v okolí se policisté s dotazem obrátili i na Generální ředitelství Vězeňské služby ČR.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

RYCHLE ZÍSKAL 290.000 KORUN

Zdroj foto: 
Policie

Policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který se vloupal do zaparkovaného vozidla u nákupního centra na Chodově. Z toho pak odcizil aktovku, ve které byly mimo jiné i platební karty. Tyto karty pak byly použity k výběru hotovosti z bankomatu a poškozený tak přišel o 290 tisíc korun. Kamery zachytily při výběru podezřelého muže, a jelikož se do této doby nepodařilo provedeným prošetřováním osobu ztotožnit a vypátrat, obracíme se na veřejnost s žádostí o spolupráci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pátrání po osobě