Pátrání po osobě

ZMATENÁ ŽENA V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

Dne 7. února v podvečer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že na autobusové zastávce Sídliště Hloubětín je neznámá zmatená žena s malým dítětem. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o cizinku a pro jazykovou bariéru nebylo možné získat bližší informace. Hlídka proto kontaktovala Policii ČR. Následně vyšlo najevo, že žena i s malou holčičkou jsou pohřešované a je po nich vyhlášeno pátrání. Na místo se poté dostavil otec holčičky, který uvedl, že starší žena je jeho matka. Celou věc si k dořešení převzala Policie ČR.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

POZNÁTE TOHOTO MUŽE?

Zdroj foto: 
Policie

PRAHA   Policisté z místního oddělení Karlín prošetřují případ neoprávněného výběru peněz bankomatu. Zatím neznámý pachatel použil odcizenou platební kartu, o kterou poškozený přišel při krádeži v tramvaji mezi zastávkami Hradčanská a Strossmayerovo náměstí. Následně došlo ke zmiňovanému výběru peněz se škodou 12 tisíc korun. Podezřelého muže u bankomatu zachytila kamera a nyní známe jeho podobu. Jestliže ho poznáváte, kontaktujte linku 158.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FANTOM PRAŽSKÝCH STŘECH VYFOCEN

Zdroj foto: 
Policie

PRAHA   Od konce prosince 2017 prošetřují kriminalisté prvního policejního obvodu případ, který kvalifikovali jako podezření z trestného činu krádež ve stadiu pokusu a poškození cizí věci. Při události se zatím neznámý mladík dostal po střechách přilehlých budov až k oknu domu ve Valdštejnské ulici. U okna rozbil jeho vnější část, kdy ta vnitřní tomuto útoku odolala. To zřejmě bylo také důvodem, proč hledaný od dalšího pokusu vloupat se do objektu upustil a z místa události odešel s nepořízenou pryč.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FOTO: POZNÁTE TOHOTO MUŽE?

Zdroj foto: 
Policie

KROMĚŘÍŽSKO Žádáme veřejnost o pomoc při ztotožnění osoby na snímcích pořízených z kamerových záznamů bankomatu v Děčíně. Tento muž je podezřelý z výběru desetitisícové částky z odcizené platební karty. K výběru došlo dne 16. října 2017 v 18:47 hodin. Informace vedoucí ke zjištění jeho identity mohou občané sdělit kroměřížským kriminalistům na telefonním čísle 725 074 416 nebo na bezplatné lince Policie ČR 158.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V LÁZNÍCH HLEDALI ZAVALENÉHO ČLOVĚKA

Zdroj foto: 
HZS

V sutinách částečně zříceného a následně kompletně strženého zadního objektu bývalého nepoužívaného hotelu v Mariánských Lázních hasiči nikoho nenalezli. Nenaplnila se tak obava, že v době zřícení stropů v zadním traktu hotelu byly uvnitř nějaké osoby. Po počátečním průzkumu, kdy se zjistilo, že porušená budova se stále sesouvá, posoudil statik stav objektu jako nebezpečný a zcela zakázal vstup dovnitř. Místo zřícení prohledali speciálně vycvičení psy, kteří označili místo, kde by se pod závalem mohly nacházet nějaké osoby.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

FOTO: KDO JE TO?

Zdroj foto: 
Policie

CHEBSKO – Volejte na linku 158. Policisté z Obvodního oddělení Mariánské Lázně šetří případ, ke kterému došlo dne 7. prosince 2017 mezi 12:30 až 13:30 hodin v Mariánských Lázních, části Úšovice v ulici Havlíčkova. Zde dva neznámí muži zazvonili u seniorky a přesvědčili jí o nutnosti provedení výměny vchodových dveří u bytu za nové. Po výměně za obyčejné dveře v hodnotě 1 000 korun požadovali po seniorce zaplacení finanční hotovosti ve výši 10 000 korun. Policisté pátrají po mužích z fotografií pořízených z kamerového záznamu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pátrání po osobě