Pátrání po osobě

STRATILA SE V LESE

Zdroj foto: 
archiv

ŠUMPERSKO  Další pátrací akci mají za sebou policisté ze Šumperska. O půl druhé odpoledne 2. října oznámila 36letá žena na linku 158, že postrádá svou 66letou maminku. Rodina se zastavila u motorestu Skřítek a vydala se na výlet. Protože seniorka si netroufla na delší pochod, zůstala u motorestu a šla se do okolí podívat na hříbky. V lese však zabloudila a zapadla do rašeliniště. Naštěstí měla u sebe mobilní telefon. Podle instrukcí dokázala odeslat své GPS souřadnice. Ty však policistům a členům horské služby nepomohly.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HOUBAŘI HROMADNĚ BLOUDÍ LESY

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ  Již více než deset případů ztracených houbařů, kteří se ztratili v lese nebo se nevrátili zpět domů, museli řešit v průběhu září policisté po celém Královéhradeckém kraji. Další volající se ozvali začátkem října. S pátracími akcemi, do které jsou nezřídka zapojeny desítky policistů, včetně služebních psů, městských strážníků a dalších složek IZS za součinnosti vrtulníku s termovizí, mají zkušenosti muži zákona na Hradecku, Jičínsku, Náchodsku, Rychnovsku i Trutnovsku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEBEZPEČNÝ PACIENT UTEKL Z NEMOCNICE

Zdroj foto: 
archiv

Pacienta, který utekl z nemocnice, zadrželi strážníci půl hodiny poté, co obdrželi hlášení o jeho zmizení. Sedmatřicetiletého muže následně převezli zpět do nemocničního zařízení. Autohlídka strážníků z Prahy 2 dne 28. září večer obdržela do vysílačky hlášení, že z nemocnice utekl pacient se sebevražednými sklony, který má být navíc pod vlivem alkoholu. První pátrání však nepřineslo úspěch, proto byla o události vyrozuměna Policie ČR, která po muži vyhlásila celostátní pátrání.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

ŽENA V BAŽINĚ

Zdroj foto: 
Policie

ČESKOLIPSKO Minulou neděli zhruba ve 3.20 nad ránem přijali policisté prostřednictvím tísňové linky 158 telefonát zoufalé 19leté slečny, která zabloudila v lese mezi dvěma plážemi ve Starých Splavech. Původně měla v úmyslu přejít z pláže na Borném na hlavní pláž. Vyrazila tam zhruba kolem druhé hodiny ranní. Namísto koupání ale zůstala uvězněná v mokřinách. Když se rozhodla požádat mobilním telefonem o pomoc policisty, měla posledních 12 % baterie.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HLEDÁ SE TATO ŽENA

Zdroj foto: 
Policie

TEPLICE Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po neznámé ženě, která je podezřelá z přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Dne 19. července 2017 kolem 10. hodiny dopoledne navštívila poškozená seniorka prodejnu na Benešově náměstí. Po zaplacení zboží zapomněla na prodejním pultu svou peněženku, ve které měla 1400 korun, doklady a platební kartu. Toho využila neznámá žena, která peněženku z pultu vzala a z obchodu odešla.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DCERU HLEDALI V POLÍCH

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO    Dne 11. června 2017 se na linku 158 obrátili s prosbou rodiče, kterým utekla dcera z vozidla při tankování na dálnici z Chebu do Karlových Varů a zmizela v polích. Rodiče měli o 18 letou dceru strach, jelikož ji právě vezli na léčení na psychiatrické oddělení do Ostrova. Na místo vyjely policejní hlídky, které dívku zahlédly na okraji pole poblíž přehrady Jesenice. Z tohoto důvodu byl nasazen policejní psovod, který se služebním psem, šel po pachové stopě dívky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pátrání po osobě