Pokus o sebevraždu

DÍVKA SE POKUSILA O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

V neděli ráno přijali strážníci z obvodního ředitelství městské policie Praha 15 oznámení o vyhlášení pátrání po mladé dívce, která zanechala dopis na rozloučenou s tím, že chce spáchat sebevraždu. Strážníci se spojili s hlídkou Policie ČR a rozdělili si prostor pátrání. Pohřešovaná se mimo jiné měla zmínit o rybníku Podlesek. Právě tam strážníci po několika desítkách minut pátrání dívku schovanou ve křoví nalezli.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

V LESE HLEDALI SEBEVRAHA

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO   Dne 28. června  přibližně v 15.15 přijal operační důstojník Krajského ředitelství policie Libereckého kraje prostřednictvím linky 158 hovor od 46letého muže, který mu sdělil, že má v úmyslu spáchat sebevraždu. Potom zavěsil. Následné prověrky ukázaly, že se volající nachází na Semilsku, a to přibližně v okolí obce Smrčí. Zdejší terén zahrnuje lom a rozsáhlé lesy.smyčka Pátrací skupinu, která prošla křížem krážem těžko přístupný lom v obci Smrčí a rozsáhlé okolní lesní porosty, tvořilo 40 příslušníků integrovaného záchranného systému.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAPODOBOVAL SMRT SAMURAJE

Zdroj foto: 
archiv

HOLÝŠOV    Dne 11. června 2017 v 21:49 hodin zavolal muž na tísňovou linku, že potřebuje spojit s policejním psychiatrem, neboť má sebevražedné sklony. Po muži ihned začali pátrat holýšovští policisté, zjištěn byl v bývalých kasárnách v Holýšově. Jednalo se o čtyřiadvacetiletého muže, který měl u sebe nůž, držel jej proti svému hrudníku a chtěl si ublížit. Na místo byl proto povolán i policejní vyjednavač. Krátce před druhou hodinou ranní se mladý muž nechal po intenzivním vyjednávání přesvědčit ke spolupráci a nechal se dobrovolně ošetřit záchranáři.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENY VYHROŽOVALY SEBEVRAŽDOU

Zdroj foto: 
archiv

Dva případy žen, které vyhrožovaly sebevraždou, zaznamenali strážníci pražské městské policie. Obě osoby si převzala záchranná služba a převezla je na psychiatrii. První případ řešili strážníci v pátek ráno v Řipské ulici. Hlídka byla přivolána do bytu, kde mělo docházet k roztržce partnerů. Strážníci na místě situaci uklidnili a poté, co oznamovatelka hlídce sdělila, že je už vše v pořádku, z místa odjeli. Asi o půl hodiny později přijali strážníci oznámení od sousedů, že chování rozrušené ženy obtěžuje sousedy. Na místě byla i hlídka Policie ČR.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

POKUS O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO: Dne 16. května zasahovali policisté v Polné v bytě, kde svůj život a zdraví ohrožovala mladá žena. Oznámení přijali po deváté hodině dopoledne od její blízké příbuzné, která měla o dvacetiletou ženu obavu. Na místo policisté okamžitě vyjeli. Mladá žena se nacházela uvnitř bytu, byla při vědomí ale značně opilá a vzniklo podezření, že zkonzumovala větší množství léků. Uváděla, že chce svůj život ukončit. Policisté mladé ženě zabránili pokračovat v jejím jednání a přivolali zdravotnickou záchrannou službu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PO HÁDCE S PARTNERKOU SKOČIL

Zdroj foto: 
archiv

KOJETÍNSKO  Velké štěstí měl  v nočních hodinách 27letý muž, který po hádce s partnerkou skočil do šestimetrového zámeckého příkopu v Tovačově. Posádka záchranné služby muže na místě ošetřila a naštěstí zjistila, že je v pořádku a bez zranění, nicméně muž odmítl převoz do nemocnice, kde by mu bylo provedeno další vyšetření. Muž se nenacházel ve stavu střízlivosti, ale právě naopak byl pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou mu policisté naměřili hladinu alkoholu v dechu 2, 82 promile.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pokus o sebevraždu