Pokus o sebevraždu

POKUS O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO    Silniční most překlenující železniční koridor v Chocni se nachází několik desítek metrů nad kolejemi, výška mostu láká nejen turisty, kteří se kochají pohledem na údolí lemující železniční trať, ale bohužel i osoby, které se dostaly do tíživé životní situace a mají v úmyslu svůj život ukončit. Druhý případ řešila choceňská policejní hlídka dne 14. listopadu ve večerních hodinách.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CHTĚL SKOČIT Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

OPAVA Dne 24. 10. 2017 v odpoledních hodinách přijali policisté oznámením, že na ulici Bílovecká v Opavě v sedmém patře domu sedí muž na okenní římse a vyhrožuje sebevraždou. Prvosledová hlídka opavských policistů okamžitě vyjela na místo události a navázala prvotní důležitou krizovou komunikaci s poškozeným. Přivolali také zdravotníky a hasiče a zajistili okolí domu. Na místo události se po krátké době dostavili policejní vyjednavači, kteří si přebrali osobní komunikaci s poškozeným.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DÍVKA SE POKUSILA O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

V neděli ráno přijali strážníci z obvodního ředitelství městské policie Praha 15 oznámení o vyhlášení pátrání po mladé dívce, která zanechala dopis na rozloučenou s tím, že chce spáchat sebevraždu. Strážníci se spojili s hlídkou Policie ČR a rozdělili si prostor pátrání. Pohřešovaná se mimo jiné měla zmínit o rybníku Podlesek. Právě tam strážníci po několika desítkách minut pátrání dívku schovanou ve křoví nalezli.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

V LESE HLEDALI SEBEVRAHA

Zdroj foto: 
archiv

SEMILSKO   Dne 28. června  přibližně v 15.15 přijal operační důstojník Krajského ředitelství policie Libereckého kraje prostřednictvím linky 158 hovor od 46letého muže, který mu sdělil, že má v úmyslu spáchat sebevraždu. Potom zavěsil. Následné prověrky ukázaly, že se volající nachází na Semilsku, a to přibližně v okolí obce Smrčí. Zdejší terén zahrnuje lom a rozsáhlé lesy.smyčka Pátrací skupinu, která prošla křížem krážem těžko přístupný lom v obci Smrčí a rozsáhlé okolní lesní porosty, tvořilo 40 příslušníků integrovaného záchranného systému.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NAPODOBOVAL SMRT SAMURAJE

Zdroj foto: 
archiv

HOLÝŠOV    Dne 11. června 2017 v 21:49 hodin zavolal muž na tísňovou linku, že potřebuje spojit s policejním psychiatrem, neboť má sebevražedné sklony. Po muži ihned začali pátrat holýšovští policisté, zjištěn byl v bývalých kasárnách v Holýšově. Jednalo se o čtyřiadvacetiletého muže, který měl u sebe nůž, držel jej proti svému hrudníku a chtěl si ublížit. Na místo byl proto povolán i policejní vyjednavač. Krátce před druhou hodinou ranní se mladý muž nechal po intenzivním vyjednávání přesvědčit ke spolupráci a nechal se dobrovolně ošetřit záchranáři.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENY VYHROŽOVALY SEBEVRAŽDOU

Zdroj foto: 
archiv

Dva případy žen, které vyhrožovaly sebevraždou, zaznamenali strážníci pražské městské policie. Obě osoby si převzala záchranná služba a převezla je na psychiatrii. První případ řešili strážníci v pátek ráno v Řipské ulici. Hlídka byla přivolána do bytu, kde mělo docházet k roztržce partnerů. Strážníci na místě situaci uklidnili a poté, co oznamovatelka hlídce sdělila, že je už vše v pořádku, z místa odjeli. Asi o půl hodiny později přijali strážníci oznámení od sousedů, že chování rozrušené ženy obtěžuje sousedy. Na místě byla i hlídka Policie ČR.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pokus o sebevraždu