Pokus o sebevraždu

CO UDĚLAL MLADÍK KDYŽ MU DALA KOŠEM

Zdroj foto: 
Policie

PRAHA   Nedlouho po půl osmé večer přijali operátoři linky tísňového volání oznámení o mladíkovi, který stojí na Čechově mostu za zábradlím nad řekou. Jelikož tam mladík postával již nějakou dobu, napadlo oznamovatele, že by mladík mohl chtít skoncovat se životem. Proto vše oznámil na tísňovou linku 158. Na místo okamžitě vyrazili policisté, ke kterým se posléze připojil i policejní vyjednavač. Mladík totiž odmítal vylézt zpoza zábradlí zpět. Jako důvod svého jednání uváděl nešťastnou lásku, respektive to, že mu prý jeho dívka dala košem.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VIDEO: MUŽ SKÁČE POD VLAK METRA

Zdroj foto: 
MP Praha

PRAHA   Zmatený muž, který vyhrožoval sebevraždou, skočil do kolejiště metra. Strážníci ho vyvedli na nástupiště a předali ho záchranné službě. Muž skončil na psychiatrii. Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Hlídkového útvaru oznámení, že v soupravě metra jedoucí ze stanice Zličín do stanice Anděl jede neznámý muž, který vyhrožuje sebevraždou. Strážníci ve stanici metra Lužiny nalezli osobu odpovídajícího popisu. Muž se před hlídkou dal na útěk a vystoupil z metra. Na strážníky poté začal zmateně pokřikovat.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NEŠŤASTNÁ LÁSKA

Zdroj foto: 
archiv

KROMĚŘÍŽSKO   V péči lékařů skončila jednatřicetiletá žena z Kroměříže. Mladou ženu, která přelezla zábradlí na mostě Karla Rajnocha v Kroměříži a chystala se skočit do řeky Moravy, spatřila projíždějící prvosledová hlídka okolo tři čtvrtě na sedm. Policisté ani na vteřinu nezaváhali a pohotově ji strhli zpět na chodník. Žena, jenž se před svým nerozvážným činem posilnila alkoholem, uvedla, že se na Vánoce rozešla se svým přítelem a svou nešťastnou lásku chtěla řešit skokem do řeky. Nadýchala 2,49 promile.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V TEPLICÍCH CHTĚLA SKOČIT Z MOSTU

Zdroj foto: 
archiv

TEPLICE   Tři policisté z teplického oddělení hlídkové služby zachránili život 28leté ženě, která chtěla v úterý dopoledne ukončit svůj život skokem z mostu. Před půl dvanáctou přijal operační důstojník oznámení od svědkyně, která na přemostění ulice U Keramiky uviděla na zábradlí stát ženu, která chtěla skočit dolů, protože ji měl opustit přítel. Oznamovatelka se ženu snažila přesvědčit, aby neskákala a zavolala na tísňovou linku. Policisté byli během dvou minut na místě a zaparkovali auto tak, aby nebylo vidět.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽIVOTNÍ TÍSEŇ ŘEŠIL TRAGICKY

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE - Policisté zabránili nešťastnému řešení situace mladého muže. Dne 7. prosince kolem čtvrté hodiny odpoledne přijali na operačním středisku hned 4 oznámení podobného charakteru. Všechna volání se týkala zvláštního chování muže na mostu poblíž pardubické nemocnice. Ten se měl nebezpečně pohybovat za zábradlím a hrozilo, že spadne nebo skočí dolů. Na místo ihned vyrazila hlídka našeho pohotovostního a eskortního oddělení. Muž s policisty nejprve nechtěl komunikovat a podle jeho slov měl v úmyslu skočit. Hlídka se snažila situaci uklidnit.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POKUS O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO    Silniční most překlenující železniční koridor v Chocni se nachází několik desítek metrů nad kolejemi, výška mostu láká nejen turisty, kteří se kochají pohledem na údolí lemující železniční trať, ale bohužel i osoby, které se dostaly do tíživé životní situace a mají v úmyslu svůj život ukončit. Druhý případ řešila choceňská policejní hlídka dne 14. listopadu ve večerních hodinách.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pokus o sebevraždu