Pokus o sebevraždu

NAPODOBOVAL SMRT SAMURAJE

Zdroj foto: 
archiv

HOLÝŠOV    Dne 11. června 2017 v 21:49 hodin zavolal muž na tísňovou linku, že potřebuje spojit s policejním psychiatrem, neboť má sebevražedné sklony. Po muži ihned začali pátrat holýšovští policisté, zjištěn byl v bývalých kasárnách v Holýšově. Jednalo se o čtyřiadvacetiletého muže, který měl u sebe nůž, držel jej proti svému hrudníku a chtěl si ublížit. Na místo byl proto povolán i policejní vyjednavač. Krátce před druhou hodinou ranní se mladý muž nechal po intenzivním vyjednávání přesvědčit ke spolupráci a nechal se dobrovolně ošetřit záchranáři.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENY VYHROŽOVALY SEBEVRAŽDOU

Zdroj foto: 
archiv

Dva případy žen, které vyhrožovaly sebevraždou, zaznamenali strážníci pražské městské policie. Obě osoby si převzala záchranná služba a převezla je na psychiatrii. První případ řešili strážníci v pátek ráno v Řipské ulici. Hlídka byla přivolána do bytu, kde mělo docházet k roztržce partnerů. Strážníci na místě situaci uklidnili a poté, co oznamovatelka hlídce sdělila, že je už vše v pořádku, z místa odjeli. Asi o půl hodiny později přijali strážníci oznámení od sousedů, že chování rozrušené ženy obtěžuje sousedy. Na místě byla i hlídka Policie ČR.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

POKUS O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO: Dne 16. května zasahovali policisté v Polné v bytě, kde svůj život a zdraví ohrožovala mladá žena. Oznámení přijali po deváté hodině dopoledne od její blízké příbuzné, která měla o dvacetiletou ženu obavu. Na místo policisté okamžitě vyjeli. Mladá žena se nacházela uvnitř bytu, byla při vědomí ale značně opilá a vzniklo podezření, že zkonzumovala větší množství léků. Uváděla, že chce svůj život ukončit. Policisté mladé ženě zabránili pokračovat v jejím jednání a přivolali zdravotnickou záchrannou službu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PO HÁDCE S PARTNERKOU SKOČIL

Zdroj foto: 
archiv

KOJETÍNSKO  Velké štěstí měl  v nočních hodinách 27letý muž, který po hádce s partnerkou skočil do šestimetrového zámeckého příkopu v Tovačově. Posádka záchranné služby muže na místě ošetřila a naštěstí zjistila, že je v pořádku a bez zranění, nicméně muž odmítl převoz do nemocnice, kde by mu bylo provedeno další vyšetření. Muž se nenacházel ve stavu střízlivosti, ale právě naopak byl pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou mu policisté naměřili hladinu alkoholu v dechu 2, 82 promile.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEVĚDĚL KUDY KAM

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Citlivým přístupem pomohli strážníci z Centrálního operačního střediska a automobilové hlídky, zajišťující linku 156, muži, který nevěděl kudy kam a chtěl si vzít život. Centrální operační středisko kontaktoval 2. března zoufalý muž prostřednictvím linky 156, kterého tíživá situace dohnala k nejčernějším myšlenkám – odejít dobrovolně ze světa. Operační důstojník s ním citlivě promlouval a navrhl mu řešení v podobě vyslání hlídky na místo, kterou už mezi tím kontaktoval. Během okamžiku se na udanou adresu dostavili strážníci z Prahy 5. S dotyčným šetrně promlouvali.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

OPAKOVANĚ SE POKOUŠÍ O SEBEVRAŽDU

Zdroj foto: 
archiv

Dne 19. ledna přibližně v devět hodin večer zazněla v radiostanicích pražských policistů výzva operačního důstojníka, že se u některého ze zličínských rybníků nachází muž, který chce spáchat sebevraždu. Na tuto výzvu ihned zareagovali policisté z tamního místního oddělení, kterým se během chvíle podařilo u rybníku Dolejšák muže nalézt. Ten již bezvládně visel na své šále přivázané k železné konstrukci posilovacího stroje a měl řezné rány na zápěstí, které masivně krvácely.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pokus o sebevraždu