Porušování domovní svobody

ZAHRADNÍ FANTOM DOPADEN A PROPUŠTĚN

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO V úterý v 10 hodin večer jsme na lince 158 přijali oznámení o muži, který přeskakuje ploty u domů na Novém Hradci Králové a nyní běží po ulici a přitom nahlíží do okolních zahrad domů. Na místo okamžitě vyrazily tři policejní hlídky a po muži začali pátrat. Ani ne za hodinu od oznámení našli muže, jak právě vyskakuje z jedné zahrad. V muži byl zjištěn 31letý místní bezdomovec, kterého policisté podrobili orientačním testu na drogy, který byl pozitivní na methamfetamin.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA ZAHRADĚ VIDĚL ZLODĚJE

Zdroj foto: 
archiv

České Budějovice Dne 11. června nad ránem se podezřelý 36 letý muž vloupal do zahrady u bytového domu v centru města. Překonal bezmála dvoumetrový plot, kde ho vyrušil majitel a proto ihned telefonoval na linku 158. Operační důstojník na místo vyslal hlídku z oddělení hlídkové služby České Budějovice, kteří muže zadrželi, když se pokoušel ze zahrady uprchnout. Následně ho eskortovali na obvodní oddělení České Budějovice – město, kde s rukou policistů převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu Porušování domovní svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PORUŠENÍ DOMOVNÍ SVOBODY

Zdroj foto: 
archiv

Prachatice – Husinec  Prachatičtí policisté sdělili podezření 25letému muži z Vimperska z přečinu porušování domovní svobody. Podezřelý vnikl ve středu po dvaadvacáté hodině na dvůr domu v obci Husinec a následně vnikl i do sklepa a kotelny, ve které poté neoprávněně setrval zhruba půl hodiny. Prachatičtí policisté ho totiž stačili zadržet ještě na místě činu, odkud putoval rovnou do policejní cely. Odborným měřením mu policisté v dechu naměřili téměř tři promile alkoholu. Další prověřování provádí prachatičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V CHATOVÉ OSADĚ ŘÁDIL PACHATEL

Zdroj foto: 
archiv

ŠUMPERK   Trestných činů porušování domovní svobody a poškozování cizí věci se dopustil neznámý pachatel, který v době od 8. 3. do 9. 3. 2014 v Šumperku v chatových koloniích U Náhonu a U Splavu vnikl za použití násilí do 31 chat. Z objektů nic neodcizil, přesto způsobil majitelům škodu, která byla předběžně odhadnuta na částku kolem 20000 Kč.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BYDLELA BEZ SOUHLASU MAJITELE

Zdroj foto: 
archiv

LITOMĚŘICE Až tříleté vězení hrozí 61leté ženě ze Štětí, která se zabydlela v cizím objektu. Od měsíce dubna 2013 užívala bez souhlasu majitele zahradní chatku v zahrádkářské kolonii u Štětí. Vyměnila zámek vstupních dveří a prostory pozemku, chatku i dílnu využívala pro své účely. Objekt nyní musela opustit a v uplynulém týdnu si převzala obvinění pro trestný čin porušování domovní svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYRYL ZNAK KOSOČTVERCE

Zdroj foto: 
archiv

V noční době od 20:00 hod. dne 25.10.2013 do 05:30 hod.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Porušování domovní svobody