Poškození cizí věci

V BAZÉNU SE NEVYKOUPOU

Zdroj foto: 
archiv

Písek – Kovářov Sedmitisícovou škodu za sebou nechal vandal, který ve středu v noci či nad ránem znečistil bazén v rekreačním zařízení v katastru obce Kovářov. Škodič do bazénu nalil černou mastnou tekutinu. Na místo události vjížděli kromě policistů také hasiči, kteří z hladiny skvrny odstranili. Kriminalistický technik zajistil několik stop a po horké stopě šel také policejní psovod se služebním psem. Milevští policisté případ dále prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKOZENÉ STANY V KEMPU

Zdroj foto: 
archiv

Kopřivničtí policisté pátrají po doposud neznámém vandalovi, který v uplynulých dnech poškodil sedm stanů. Těmto stanům prořezal plátěné zastřešení a způsobil tím škodu ve výši téměř 16 tisíc korun. Věc je řešena jako přečin poškození cizí věci, za který může pachatel v případě dopadení strávit až jeden rok za mřížemi. Nový Jičín 

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NECHTĚLA MU DÁT

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů šestadvacetiletému muži z Telčska, který v obci nedaleko Jihlavy fyzicky napadl svoji bývalou přítelkyni a zničil vybavení jejího bytu. K činu došlo v druhé polovině dubna. Muž byl kolem jedenácté hodiny dopoledne na návštěvě v bytě své bývalé přítelkyně, kde mezi nimi došlo k hádce. Po slovní rozepři muž o rok mladší ženu fyzicky napadl, udeřil ji do oblasti hlavy, až upadla a zranila se. Poté muž začal demolovat vybavení bytu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAÚTOČIL GOLFOVOU HOLÍ

Zdroj foto: 
Policie

CHEBSKO  Policisté na Obvodním oddělení v Chebu sdělili 41 letému místnímu muži podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci. Trestných činů se měl podezřelý muž dopustit na konci měsíce ledna ve večerních hodinách v Chebu. Zde měl přinesenou golfovou holí poškodit vozidlo, které vyjíždělo ze dvora domu. Opakovanými údery do vozidla měl rozbít zadní skleněnou výplň okna, fólii a část karoserie vozidla. Svým jednáním měl způsobit poškozenému majiteli vozidla škodu dle odborného vyjádření v celkové výši přes 23 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKODIL PRACOVNÍ STROJE

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC  Škodu přesahující 100 000 korun způsobil zatím neznámý pachatel, který někdy v rozmezí od 29. 4 do 2. 5. poškodil tři pracovní vozidla, která byla zaparkovaná v prostoru výstavby rodinných domů v Olomouci, části Holice. Na vozidle Tatra rozbil sklo bočního okna a na obou vnějších zpětných zrcátcích, na pracovním stroji zn.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA SILNICI SE POTKALI DVA SOBCI

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO  Sdělení podezření z trestného činu poškození cizí věci si vyslechl třiatřicetiletý muž z Ostravy, který při své cestě mezi Brumovem-Bylnicí a Návojnou úmyslně čelně narazil do vozidla Audi A6 nákladním vozidlem Iveco. Nikomu z řidičů se nic nestalo. Škoda na obou vozidlech se vyšplhala na více než tři sta dvacet tisíc korun. Začátkem března projížděl muž z Ostravy pracovně různými městy, posledním z nich byla obec Brumov-Bylnice. Těsně před obcí ho předjela dvě vozidla, Honda a Audi, která se vzápětí zařadila před něj.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Poškození cizí věci