Poškození cizí věci

SESTŘELIL MU DRON

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO   Kopřivničtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který během nedělního odpoledne sestřelil ve Štramberku létající dron. Šestatřicetiletý muž měl s tímto dronem létal nad veřejnou loukou a svým pozemkem. Ve chvíli, kdy s ním chtěl přistát u svého domu, se náhle ozval výstřel a dron se zřítil k zemi. Celková škoda na poškozeném dronu byla vyčíslena na 15 tisíc korun. Pachateli, který se svým jednáním dopustil trestného činu poškození cizí věci, hrozí v případě dopadení až jeden rok za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MAJITELÉ AUT ZJISTILI ŠKODY

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO Kopřivničtí policisté pátrají po neznámém pachateli, který v noci z 12. na 13. ledna poškodil devět vozidel zaparkovaných na parkovišti na ulici Francouzské. Na vozidlech různým způsobem poškodil stěrače, čímž způsobil majitelům škodu za téměř 12 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškozování cizí věci. Za toto jednání hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKODIL MOTOROVOU LOĎ

Zdroj foto: 
archiv

JABLONEC N/NISOU - V době od poloviny letních prázdnin do 1. prosince letošního roku vnikl neznámý pachatel v ulici Janovská do uzavřené haly, kde následně poškodil motorový člun. Policisté z obvodního oddělení Jablonec - Mšeno se zabývají případem poškození sportovního motorového člunu. K poškození došlo v uzavřené hale v Jablonci nad Nisou, ulici Janovská v době od 31. července do 1. prosince 2017.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PROČ TO UDĚLAL

Zdroj foto: 
archiv

HAVLÍČKOBRODSKO: Policisté případ řeší ve zkráceném přípravném řízení Policisté z policejní stanice v Golčově Jeníkově sdělili třicetiletému muži podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu poškození cizí věci a přečinu porušování domovní svobody. Muž je podezřelý z toho, že na konci června v odpoledních hodinách v obci Habry vytrhl uzamčenou branku, kterou následně vnikl na pozemek rodinného domu, kde poškodil vstupní dveře do domu, stahovací rolety oken a skleněné výplně oken. Majiteli tak způsobil škodu kolem pětadvaceti tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BAGRISTA SE VYZNAMENAL

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  Během úterního dne se měl jednačtyřicetiletý muž dopustit přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti. Ten jakož to stavbyvedoucí nedaleko Libhoště přesně nevyměřil podzemní vedení datových sítí a přesto určil místo výkopových prací. Bagrista, který následně na určeném místě výkopové práce prováděl, zachytil lžící bagru mezinárodní optický datový kabel, při čemž došlo k jeho poškození. Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun a muži nyní hrozí trest odnětí svobody v délce trvání až jednoho roku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V BAZÉNU SE NEVYKOUPOU

Zdroj foto: 
archiv

Písek – Kovářov Sedmitisícovou škodu za sebou nechal vandal, který ve středu v noci či nad ránem znečistil bazén v rekreačním zařízení v katastru obce Kovářov. Škodič do bazénu nalil černou mastnou tekutinu. Na místo události vjížděli kromě policistů také hasiči, kteří z hladiny skvrny odstranili. Kriminalistický technik zajistil několik stop a po horké stopě šel také policejní psovod se služebním psem. Milevští policisté případ dále prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Poškození cizí věci