Poškození cizí věci

PROČ TO UDĚLAL

Zdroj foto: 
archiv

HAVLÍČKOBRODSKO: Policisté případ řeší ve zkráceném přípravném řízení Policisté z policejní stanice v Golčově Jeníkově sdělili třicetiletému muži podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu poškození cizí věci a přečinu porušování domovní svobody. Muž je podezřelý z toho, že na konci června v odpoledních hodinách v obci Habry vytrhl uzamčenou branku, kterou následně vnikl na pozemek rodinného domu, kde poškodil vstupní dveře do domu, stahovací rolety oken a skleněné výplně oken. Majiteli tak způsobil škodu kolem pětadvaceti tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BAGRISTA SE VYZNAMENAL

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  Během úterního dne se měl jednačtyřicetiletý muž dopustit přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti. Ten jakož to stavbyvedoucí nedaleko Libhoště přesně nevyměřil podzemní vedení datových sítí a přesto určil místo výkopových prací. Bagrista, který následně na určeném místě výkopové práce prováděl, zachytil lžící bagru mezinárodní optický datový kabel, při čemž došlo k jeho poškození. Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun a muži nyní hrozí trest odnětí svobody v délce trvání až jednoho roku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V BAZÉNU SE NEVYKOUPOU

Zdroj foto: 
archiv

Písek – Kovářov Sedmitisícovou škodu za sebou nechal vandal, který ve středu v noci či nad ránem znečistil bazén v rekreačním zařízení v katastru obce Kovářov. Škodič do bazénu nalil černou mastnou tekutinu. Na místo události vjížděli kromě policistů také hasiči, kteří z hladiny skvrny odstranili. Kriminalistický technik zajistil několik stop a po horké stopě šel také policejní psovod se služebním psem. Milevští policisté případ dále prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKOZENÉ STANY V KEMPU

Zdroj foto: 
archiv

Kopřivničtí policisté pátrají po doposud neznámém vandalovi, který v uplynulých dnech poškodil sedm stanů. Těmto stanům prořezal plátěné zastřešení a způsobil tím škodu ve výši téměř 16 tisíc korun. Věc je řešena jako přečin poškození cizí věci, za který může pachatel v případě dopadení strávit až jeden rok za mřížemi. Nový Jičín 

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NECHTĚLA MU DÁT

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů šestadvacetiletému muži z Telčska, který v obci nedaleko Jihlavy fyzicky napadl svoji bývalou přítelkyni a zničil vybavení jejího bytu. K činu došlo v druhé polovině dubna. Muž byl kolem jedenácté hodiny dopoledne na návštěvě v bytě své bývalé přítelkyně, kde mezi nimi došlo k hádce. Po slovní rozepři muž o rok mladší ženu fyzicky napadl, udeřil ji do oblasti hlavy, až upadla a zranila se. Poté muž začal demolovat vybavení bytu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAÚTOČIL GOLFOVOU HOLÍ

Zdroj foto: 
Policie

CHEBSKO  Policisté na Obvodním oddělení v Chebu sdělili 41 letému místnímu muži podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci. Trestných činů se měl podezřelý muž dopustit na konci měsíce ledna ve večerních hodinách v Chebu. Zde měl přinesenou golfovou holí poškodit vozidlo, které vyjíždělo ze dvora domu. Opakovanými údery do vozidla měl rozbít zadní skleněnou výplň okna, fólii a část karoserie vozidla. Svým jednáním měl způsobit poškozenému majiteli vozidla škodu dle odborného vyjádření v celkové výši přes 23 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Poškození cizí věci