Poškození cizí věci

NECHTĚLA MU DÁT

Zdroj foto: 
archiv

JIHLAVSKO   Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů šestadvacetiletému muži z Telčska, který v obci nedaleko Jihlavy fyzicky napadl svoji bývalou přítelkyni a zničil vybavení jejího bytu. K činu došlo v druhé polovině dubna. Muž byl kolem jedenácté hodiny dopoledne na návštěvě v bytě své bývalé přítelkyně, kde mezi nimi došlo k hádce. Po slovní rozepři muž o rok mladší ženu fyzicky napadl, udeřil ji do oblasti hlavy, až upadla a zranila se. Poté muž začal demolovat vybavení bytu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAÚTOČIL GOLFOVOU HOLÍ

Zdroj foto: 
Policie

CHEBSKO  Policisté na Obvodním oddělení v Chebu sdělili 41 letému místnímu muži podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci. Trestných činů se měl podezřelý muž dopustit na konci měsíce ledna ve večerních hodinách v Chebu. Zde měl přinesenou golfovou holí poškodit vozidlo, které vyjíždělo ze dvora domu. Opakovanými údery do vozidla měl rozbít zadní skleněnou výplň okna, fólii a část karoserie vozidla. Svým jednáním měl způsobit poškozenému majiteli vozidla škodu dle odborného vyjádření v celkové výši přes 23 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKODIL PRACOVNÍ STROJE

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC  Škodu přesahující 100 000 korun způsobil zatím neznámý pachatel, který někdy v rozmezí od 29. 4 do 2. 5. poškodil tři pracovní vozidla, která byla zaparkovaná v prostoru výstavby rodinných domů v Olomouci, části Holice. Na vozidle Tatra rozbil sklo bočního okna a na obou vnějších zpětných zrcátcích, na pracovním stroji zn.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA SILNICI SE POTKALI DVA SOBCI

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO  Sdělení podezření z trestného činu poškození cizí věci si vyslechl třiatřicetiletý muž z Ostravy, který při své cestě mezi Brumovem-Bylnicí a Návojnou úmyslně čelně narazil do vozidla Audi A6 nákladním vozidlem Iveco. Nikomu z řidičů se nic nestalo. Škoda na obou vozidlech se vyšplhala na více než tři sta dvacet tisíc korun. Začátkem března projížděl muž z Ostravy pracovně různými městy, posledním z nich byla obec Brumov-Bylnice. Těsně před obcí ho předjela dvě vozidla, Honda a Audi, která se vzápětí zařadila před něj.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TELEVIZOR LETĚL Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO - události Příslušníci policejního orgánu ve Frenštátu pod Radhoštěm v uplynulých dnech zahájili úkony trestního řízení pro přečin poškození cizí věci. Tohoto trestného činu se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že na počátku měsíce dubna letošního roku vyhodil z druhého patra penzionu ve Frenštátě pod Radhoštěm barevný televizor značky Sencor. Svým jednáním způsobil poškozené společnosti škodu přesahující 9 tisíc korun. V případě dopadení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POŠKOZENÍ LETADLA

Zdroj foto: 
Policie

PARDUBICE – Policisté z Obvodního oddělení Pardubice 2 evidují poškozený herní prvek dětského hřiště, který připomíná letadlo. Oznámení se na policejní služebnu dostalo až po opravě tubusu, proto nedošlo k tzv. ohledání místa a poškozené věci. Ze strany oznamovatele jsme však získali několik fotografií, které vzniklou škodu zachycují. Zda jsou na vině děti, nebo někdo dospělý, to zatím nejí zřejmé. Dle fotografií plastový díl nejspíš někdo prořezal, vynaložené náklady na opravu se vyšplhaly na více než 11.000 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Poškození cizí věci