Požár

POŽÁR ZA MILION KORUN

Zdroj foto: 
HZS

Deset jednotek hasičů zasahovalo v pátek 02.12.2016 ráno u požáru staršího rodinného domku ve Starém Městě (okres Frýdek-Místek). Požár se obešel bez zranění, předběžná škoda na zničené střeše, zdech a interiéru byla odhadnuta na jeden milion korun. Příčina vzniku požáru je v šetření. Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v pátek po půl osmé ráno.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUOVÁNO 3000 OSOB

Zdroj foto: 
HZS

Ve čtvrtek 1. prosince v 19.46 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen požár ve skladu společnosti Amazon v Dobrovízi v okrese Praha-západ. Operační důstojník na místo události vyslal jednotku z centrální kladenské stanice a také dobrovolné hasiče z Hřebče, Hostouně a Hostivice. Po příjezdu jednotek k objektu byli už téměř všichni zaměstnanci venku a postávali v ochranných termofoliích v areálu firmy.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

LESNÍ TRAKTOR V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Čtyři jednotky hasičů dnes zasahovaly u požáru traktoru u obce Podolí v okresu Vsetín. Zprávu o hořícím převráceném traktoru, včetně stromů, u obce Podolí přijali hasiči 27. listopadu v 10:31 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Meziříčí a jednotkám dobrovolných hasičů obcí Kunovice, Podhradní Lhota a Podolí. Hasiči vyjeli celkem se třemi automobilovými stříkačkami a s jedním dopravním automobilem. Hořící traktor byl ve svahu u svážnice, což je cesta, po které se stahuje dřevo na určené místo.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

BOUCHLY V NĚM SAZE

Zdroj foto: 
HZS

Požár sazí v komínu 18.11. 2016 0:29 Jednotka HZS ÚK ze stanice Louny vyjela k požáru v obci Počedělice – Orasice okres Louny. Hořely saze v komínu. Hasiči je strhli pískem. Požár lokalizovali v 0:58 a zlikvidovali v 1:26. Komín vymetli.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ŽENU VYNESLI HASIČI

Zdroj foto: 
HZS

U požáru bytu zasahovali ve středu po poledni hasiči ze čtyř jednotek. Hořet začalo v obytném domě ve Svahové ulici v Karlových Varech. Požár zasáhl byt ve druhém patře, v době příjezdu hasičů na místo byla v okně hořícího bytu žena, která kvůli ohni a kouři nemohla z bytu utéct. Hasiči připravila pro záchranu ženy automobilový žebřík, zároveň v dýchací technice vstoupili do bytu dveřmi. Nakonec ženu zachránili snesením po schodech domu, poté si ji převzala záchranná služby.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

SHOŘELA CHALUPA I AUTO

Zdroj foto: 
HZS

Pět jednotek hasičů zasahovalo dne 11.11.2016 v pobeskydské obci Tichá (okres Nový Jičín) u požáru starší roubenky. Požár se obešel bez zranění, předběžná škoda byla odhadnuta na jeden milion korun. Příčina vzniku požáru je zatím v šetření. Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v pátek dopoledne po půl jedenácté. Do obce Tichá vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Nový Jičín, společně s ní čtyři jednotky dobrovolných hasičů - Tichá, Frenštát pod Radhoštěm, Kunčice pod Ondřejníkem a Kopřivnice.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár