Požár auta

V PRAZE HOŘELA AUTA

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   Tři minuty po půlnoci dne 16.03.2018 vyjela jednotka hasičů ze strašnické stanice k požáru osobních vozidel v ulici Manželů Dostálových v pražských Kyjích. Plameny zasáhly dva automobily a část travního porostu na ploše 50 x 30 metrů. Hasiči požár lokalizovali v 00:34 hodin pomocí 1 C proudu. Požárem byla zničena dvě vozidla, další dvě poškodilo sálavé teplo. Škoda byla odhadnuta na dva miliony korun.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

RENAULT NAŠLI V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

V neděli v 08,17 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí k ohlášenému požáru osobního vozidla v obci Lavičky na Žďársku. Hasičům se podařilo požár velmi rychle lokalizovat a následně i zlikvidovat. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majiteli osobního vozidla Renault Laguna vznikla požárem škoda v předběžné výši 50 tisíc korun. Požár zapříčinila technická závada na elektroinstalaci vozidla.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NA ULICI HOŘELO AUTO

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   Dne 24.02.2018 v 06:18 hodin zasahovali hasiči z petřinské a centrální stanice u požáru osobního automobilu v Bělohorské ulici v Praze 6. Pomocí 1 C proudu dostali hasiči požár vozidla, které bylo zasaženo v plném rozsahu, pod kontrolu za 5 minut po příjezdu na místo. Sálavým teplem bylo poškozeno vedle stojící vozidlo a kryt lampy veřejného osvětlení. Příčina požáru, který způsobil škodu 500.000 korun, se vyšetřuje.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

V AUTOBAZARU HOŘELA AUTA

Zdroj foto: 
HZS

Dne 6. února v nočních hodinách zasahovala profesionální jednotka ze stanice Strakonice v Řepicích v místním autobazaru u požáru dodávky. Informaci o požáru obdrželo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje v 1:39 hodin. Požár zcela zničil dodávku, ale zároveň se postupně rozšířil až na několik dalších aut. Zasahující hasiči požár zlikvidovali krátce po druhé hodině ranní. Výši vzniklé škody vyšetřovatel HZS stanovil předběžně na 500 000,-, příčina vzniku požáru je v šetření.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

FOTO: Z AUTA NEZBYLO NIC

Zdroj foto: 
HZS

Dne 8. 2. 2018 1:49 Jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov vyjela k požáru v Šluknově – Císařský. Hořelo zaparkované osobní auto. Při příjezdu jednotky na místo události bylo už v plamenech. Hasiči požár lokalizovali v 1:39 a zlikvidovali v 1:42. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

MAJITELI ZBYLY OČI PRO PLÁČ

Zdroj foto: 
HZS

Dva muži jeli po komunikaci mezi Vizovicemi a Slušovicemi, když ucítili kouř uvnitř vozidla. Proto zastavili a vystoupili z auta ven. Tam si všimli, že kouř jde i z prostoru motoru. Proto zavolali na tísňovou linku hasičů. Ihned k požáru vozidla vyjela s cisternovým vozidlem jednotka profesionálních hasičů ze Zlína a s dalším cisternovým vozidlem dobrovolní hasiči z Vizovic. V době příjezdu na místo hlášené události bylo celé vozidlo v plamenech. Hasiči s využitím dýchací techniky za pomoci vysokotlaku a dalšího proudu vozidlo během krátké chvíle uhasili.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár auta