Požár auta

HASIČI Z LETIŠTĚ RUZYNĚ VYJELI K ZÁSAHU

Zdroj foto: 
HZS

V 07:24 hodin dne 05.10.2017 zasahovaly jednotky pražských hasičů ze stanice Petřiny a HZS Letiště Václava Havla v Lipské ulici v Praze 6 u požáru kamionu. Případ se stal ve směru z Prahy, před sjezdem do ulice Aviatická. Doprava v místě události kolabovala, hasiči tak měli velmi komplikovaný příjezd na místo. Kamion byl v době příjezdu první jednotky zasažen v plném rozsahu. Hasiči na likvidaci plamenů nasadili dva proudy vysokotlaké vody a zasahovali v dýchací technice. V 07:32 hodin byl požár lokalizován a mohl tak být zprovozněn jeden jízdní pruh.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

UŽÍVAL SI LÁZNÍ A HOŘELO MU AUTO

Zdroj foto: 
HZS

Operační důstojník hasičů přijal dne 23. září v 7:17 hodin hlášení o požáru osobního vozu na ulici Hradská ve Zlíně, hned pod Stadionem mládeže. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín. Družstvo hasičů vyjelo s jednou cisternovou automobilovou stříkačkou. Po příjezdu na místo požáru hasiči uviděli hořící automobil Renault. Plameny začaly ohrožovat sousedící zaparkované vozidlo Ford a Seat. Hasiči požár uhasili jedním vysokotlakým proudem vody. Po uhašení plamenů termokamerou hledali skrytá ohniska hoření.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NĚKDO V PRAZE ZAPÁLIL AUTO

Zdroj foto: 
HZS

Dne 13.09.2017 v 00:45 hodin zasahovali hasiči z holešovické stanice v ulici Na Balkáně na pražském Žižkově. Hořel tam osobní automobil. Hasiči na likvidaci požáru použili tlakovou vodu. Plamenným hořením bylo vozidlo zcela zničeno. 1 Tisk_Pů004.JPG Za další hodinu vyjela jednotka ze Strašnic opět na Žižkov, tentokrát k požáru dodávky a osobního vozu. Obě vozidla byla zaparkována v ulici Biskupcova. Hasiči požár dostali pod kontrolu pomocí tlakové vody za několik minut.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

UVIDĚLI OHOŘELÉ TORZO

Zdroj foto: 
HZS

Dne 15. srpna ve 21:42 hodin vyslal operační důstojník jednotky profesionálních hasičů centrální stanice Zlín a dobrovolných hasičů města Slušovice na místo hlášeného požáru osobního vozidla u obce Dešná. V průběhu jízdy na místo zásahu bylo hasičům upřesněno, že se hořící vozidlo nachází na louce a příjezd je možný pouze po úzkých lesních cestách. Jako první na místo dorazili dobrovolní hasiči ze Slušovic. Osobní vozidlo zn. Fiat bylo požárem zasaženo v celém rozsahu a bylo zřejmé, že na záchranu je pozdě.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

UCPANÝ TUNEL V PRAZE

Zdroj foto: 
HZS

Ve 13:59 hodin dne 02.08.2017 vyjely dvě jednotky hasičů do Strahovského tunelu k požáru osobního vozidla. Událost se stala v jeho ústí směrem od tunelu Mrázovka na smíchovské straně. Jednotky z Petřin a Smíchova dostaly požár pod kontrolu pět minut po příjezdu na místo. Hasiči zasahovali v dýchací technice, v tunelu byl spuštěn systém odvětrávání. Během zásahu byl tunel v obou směrech zcela zastaven. V 14:45 byl obnoven provoz v troubě A, tedy ve směru od Strahovského tunelu do tunelu Mrázovka. Hořelo v přední části osobního vozidla, plameny napáchaly škodu za 30.000 korun.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

KOMBAJN V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem vyjela k požáru kombajnu na poli u obce Židovice okres Litoměřice. Doutnala sláma a prach v motorovém prostoru kombajnu. Hasiči motorovou část propláchli. Škoda nebyla stanovena. Kombajn zůstal funkční.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár auta