Požár auta

NA ULICI HOŘELA TŘI AUTA

Zdroj foto: 
HZS

Dne 15. června 2017 v 14:15 hodin vyhlásilo operační středisko poplach hasičům v Plzni na stanici Střed a vyslalo je do Sídliště Doubravka k požáru 3 osobních aut. Požár vznikl pravděpodobně v důsledku technické závady na elektroinstalaci v motoru jednoho z nich a rychle se rozšířil i na další dvě zaparkovaná auta. Hasiči vozidla uhasili pomocí dvou vysokotlakých proudů. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Požár napáchal škody odhadem za bezmála 300 tisíc korun, uchráněné hodnoty se pohybují kolem 130 tisíc.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

TOYOTA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Dvě jednotky hasičů likvidovaly dne 11. června požár osobního vozidla u obce Jarcová na Vsetínsku. Událost byla na tísňovou linky krajských hasičů oznámena v 17:23 hodin. Na místo požáru byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a dobrovolní hasiči z obce Jarcová. Požár, který zasáhl motorový prostor osobního vozidla zn. Toyota, hasiči zlikvidovali pomocí vysokotlakého proudu. K rozšíření do interiéru vozidla nedošlo. Při události nebyl nikdo zraněn. Příčinou vzniku požáru byla technická závada.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ŠKODA OCTAVIA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Profesionální hasiči ze stanice Český Krumlov likvidovali dne 9. června od 6:33 hodin společně s velešínskou dobrovolnou jednotkou u Velešína, části obce Holkov požár osobního automobilu značky Škoda Octavia. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu, likvidaci velitel zásahu nahlásil v 7:03 hodin. Výši vzniklé škody vyšetřovatel HZS stanovil na 30 000,-, hasiči svým rychlým zásahem uchránili majetek v hodnotě 20 000,-. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

MAJITELI VRÁTIL OHOŘELÝ VRAK

Zdroj foto: 
HZS

Hlášení o požáru auta v motorovém prostoru v části obce Solanec pod Soláněm přijali hasiči dne 4. června v 12:22 hodin. K uhašení plamenů byla vyslána jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotka dobrovolných hasičů obce Hutisko-Solanec. Obě jednotky vyjely s dvěma automobilovými stříkačkami. V době příjezdu hasičů už bylo celé vozidlo Ford Mondeo v plamenech. Hasiči nasadili k uhašení požáru jeden vysokotlaký proud vody a jeden útočný proudu vody C.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

AUTO ZNIČENO V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Požár zcela zničil 23. května osobní auto na silnici na konci obce Hrušková na Sokolovsku. V době příjezdu hasičů na místo bylo již celé auto v plamenech, hasiči provedli likvidaci požáru, z vozidla ale už zbyl pouze ohořelý vrak. Podle vyšetřovatele požárů je příčinou technická závada v motorové části vozidla, vzniklá škoda je 30 tisíc korun. Hasiči na místě asistovali odtahové službě, poté se postarali o úklid komunikace v místě požáru.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PEKAŘI SE VZŇALA DODÁVKA

Zdroj foto: 
HZS

U požáru dodávky převážející pečivo zasahovali hasiči ze tří jednotek. Dodávka začala hořet za jízdy na silnici č. I/6 u odbočky na Čichalov na Karlovarsku. I když řidič stihl s autem zastavit na autobusové zastávce u silnice, kvůli zásahu hasičů byl provoz na silnici po nezbytně nutnou dobu zcela zastavený. Požár se z motorové části rozšířil na celou kabinu a zasáhl i úložné prostory. Hasiči oheň zlikvidovali během několika minut po příjezdu na místo, požár stihl zničit celou kabinu.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár auta