Požár auta

UCPANÝ TUNEL V PRAZE

Zdroj foto: 
HZS

Ve 13:59 hodin dne 02.08.2017 vyjely dvě jednotky hasičů do Strahovského tunelu k požáru osobního vozidla. Událost se stala v jeho ústí směrem od tunelu Mrázovka na smíchovské straně. Jednotky z Petřin a Smíchova dostaly požár pod kontrolu pět minut po příjezdu na místo. Hasiči zasahovali v dýchací technice, v tunelu byl spuštěn systém odvětrávání. Během zásahu byl tunel v obou směrech zcela zastaven. V 14:45 byl obnoven provoz v troubě A, tedy ve směru od Strahovského tunelu do tunelu Mrázovka. Hořelo v přední části osobního vozidla, plameny napáchaly škodu za 30.000 korun.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

KOMBAJN V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem vyjela k požáru kombajnu na poli u obce Židovice okres Litoměřice. Doutnala sláma a prach v motorovém prostoru kombajnu. Hasiči motorovou část propláchli. Škoda nebyla stanovena. Kombajn zůstal funkční.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Z KARAVANU JE VRAK

Zdroj foto: 
HZS

K požáru karavanu vyjížděly dvě jednotky hasičů, profesionální z Moravské Třebové a dobrovolná ze Starého Města, v sobotu 15. července v 4.56 hodin. Jednalo se o vrak karavanu. Příčiny i výše škody jsou nyní zjišťovány vyšetřovatelkou hasičů.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

RODINA V HOŘÍCÍM AUTĚ

Zdroj foto: 
HZS

3.7. 2017 12:23 Jednotka HZS ÚK vyjela k požáru na dálnici D8 mezi tunely u Krásného Lesa ve směru na Německo. Hořelo osobní auto. Rodina, která ve voze cestovala, jej opustila včas a bez zranění. Požár zasáhl auto celé, hasiči jej zlikvidovali v 12:45. D8 byla po dobu zásahu ve směru na SRN uzavřena. Příčinou vzniku požáru byla technická závada. Škoda byla předběžně odhadnuta na 25 tisíc Kč.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

NA ULICI HOŘELA TŘI AUTA

Zdroj foto: 
HZS

Dne 15. června 2017 v 14:15 hodin vyhlásilo operační středisko poplach hasičům v Plzni na stanici Střed a vyslalo je do Sídliště Doubravka k požáru 3 osobních aut. Požár vznikl pravděpodobně v důsledku technické závady na elektroinstalaci v motoru jednoho z nich a rychle se rozšířil i na další dvě zaparkovaná auta. Hasiči vozidla uhasili pomocí dvou vysokotlakých proudů. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Požár napáchal škody odhadem za bezmála 300 tisíc korun, uchráněné hodnoty se pohybují kolem 130 tisíc.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

TOYOTA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Dvě jednotky hasičů likvidovaly dne 11. června požár osobního vozidla u obce Jarcová na Vsetínsku. Událost byla na tísňovou linky krajských hasičů oznámena v 17:23 hodin. Na místo požáru byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a dobrovolní hasiči z obce Jarcová. Požár, který zasáhl motorový prostor osobního vozidla zn. Toyota, hasiči zlikvidovali pomocí vysokotlakého proudu. K rozšíření do interiéru vozidla nedošlo. Při události nebyl nikdo zraněn. Příčinou vzniku požáru byla technická závada.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár auta