Požár budovy

V PRAZE HOŘEL HOTEL

Zdroj foto: 
HZS

Pražští hasiči z centrální, holešovické a strašnické stanice zasahovali od 07:22 hodin dne 02.10.2017 v ulici Milíčovská v Praze 3 u požáru v hotelu. Po příjezdu první jednotky na místo (za šest minut od ohlášení) byl zjištěn požár v pokoji v 1. patře čtyřpodlažního hotelu. Hasiči pracovali v dýchací technice a na likvidaci plamenného hoření použili 1 C proud. Část hasičů se soustředila na záchranu hotelových hostů. Ze zakouřeného hotelu bylo postupně zachráněno 13 osob pomocí vyváděcích masek. Osm osob bylo předáno do péče ZZS.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

POŽÁR ŠKOLY V PRAZE

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   V 02.58 hodin dne 21.09.2017 zasahovali hasiči z krčské a centrální stanici v ulici Zelený pruh v Praze 4. Došlo tam k požáru dvou plastových kontejnerů na tříděný odpad, od kterého se plameny rozšířily na zateplení fasády střední technické školy.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

POŽÁR KOSTELA

Zdroj foto: 
archiv

11.8. 2017 11:01 Sedm hasičských jednotek vyjelo k požáru v ulici U kostela v Mostě. Hořela stříška na věžičce pravoslavného kostela. Hasiči požár lokalizovali vodním proudem z výškové techniky v 11:24. Do areálu kostela vnikli skrze plot. Železný kříž na věžičce byl pevně ukotvený, nebylo nutno jej sundávat. Likvidace požáru byla ohlášena po prověření termokamerou v 12:21. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ROUBENKA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS potary.cz

7.8. 2017 0:53 Šest hasičských jednotek vyjelo k požáru roubenky v Krásném Buku okres Děčín. Požár zasáhl celou roubenku. Hasiči zevnitř vynesli jednoho popáleného člověka a jednoho mrtvého. Na místě zasahovala Letecká záchranná služba. Na likvidaci požáru byly nasazeny tři vodní proudy. Požár byl lokalizován v 1:34. Po té probíhaly dohašovací práce. Příčina vzniku požáru a škoda se vyšetřuje.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE BYTOVÉHO DOMU

Zdroj foto: 
HZS

Jednotka profesionálních hasičů z Kroměříže a dobrovolné jednotky z Chropyně a Kroměříže zasahovaly včera v odpoledních hodinách u nahlášeného požáru elektroinstalace v několikapatrové budově na ulici Úprkova v Kroměříži. K události došlo krátce před třináctou hodinou odpolední. Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo zjištěno, že požár elektroinstalace zasáhl především první nadzemní podlaží, a spojenými stupačkami se rozšířil i do plechové šachty vyšších pater.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

HOŘELA ŠKOLA

Zdroj foto: 
HZS

Deset minut před půlnocí dostalo operační středisko hlášení o požáru kontejneru v ulici U Lékárny na Zbraslavi. Na místo vyslalo jednotku hasičů z Radotína, poté i hasiče ze Smíchova, Modřan, centrály a jednotky sboru dobrovolných hasičů ze Zbraslavi a Řeporyj. Oheň z kontejneru totiž přeskočil i na střechu nízké budovy. Požár ve vnitrobloku hasiči hasili dvěma vodními proudy a jedním proudem z automobilového žebříku. Na místo byli povoláni i chemici z Petřin s velkými i malým chemickým vozem.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár budovy