Požár domu

CHALUPA V PLAMENECH

Zdroj foto: 
HZS

Osm hasičských jednotek ze dvou krajů se ve večerních hodinách dne 15.10.2017 podílely na likvidaci požáru střechy a objektu – rodinného domku ve Staré Libavá (Norberčany) na Olomoucku. Oznámení o hustém kouři z přízemní části domu a viditelných plamenech ze středy přijala linka tísňové pomoci HZS Olomouckého kraje krátce před půl sedmou v podvečer.Operační středisko k místu ihned vyslalo profesionální hasiče požární stanice Šternberk, místní dobrovolné hasiče Norberčany a dále Moravský Beroun, Domašov nad Bystřicí.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

VYKOUŘENÝ DŮM V PRAZE

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   Dne 15. října v  04:47 hodin zasahovaly jednotky z centrální a strašnické stanice u ohlášeného kouře v činžovním domě v ulici Jičínská v Praze 2. Průzkumem bylo zjištěno, že hoří jedna místnost v bytové jednotce v přízemí domu.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE BYTOVÉHO DOMU

Zdroj foto: 
HZS

Dne 13.10. 2017 8:39 Šest hasičských jednotek vyjelo k požáru domu na Národní ulici ve Varnsdorfu. Hořel trám v ložnici v podkroví dvoupodlažního domu. Všichni obyvatelé domu byli venku. Hasiči požár lokalizovali v 9:18 a zlikvidovali v 10:30. Předběžně odhadnutá škoda 300 tisíc Kč. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

V PANELÁKU HOŘELO

Zdroj foto: 
HZS

Dne 11.10. 2016 14:39 Dvě hasičské jednotky vyjely k požáru bytu ve čtvrtém patře sedmipatrové budovy v ulici Karla Čapka na sídlišti v Krupce – Maršově. Při příjezdu hasičů na místo, vycházel z balkonu ve čtvrtém patře kouř. Hasiči se vydali do budovy pro obyvatele nad bytem, ve kterém hořelo. Vynesli z budovy tři děti a vyvedli staršího člověka. Na místo dorazila Zdravotnická záchranná služba pro jedenáct lidí, kteří se nadýchali kouře. Hořel odpad v neobydleném bytě. Hasiči požár lokalizovali v 15:21 a zlikvidovali v 15:47.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

EVAKUACE BYTOVÉHO DOMU

Zdroj foto: 
archiv

Dne 2. října 2017 byl v 1:04 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár v bytovém domě ve Zlatých Horách na ulici Polská. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jeseníku a dobrovolní hasiči ze Zlatých Hor a Mikulovic. Na místo byli vysláni také hasiči z polských Glucholaz. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří na společné chodbě staršího bytového domu. Požár nebyl velkého rozsahu, zakouřil však celý dům. Dva jeho obyvatelé dům opustili před příjezdem hasičů, dalších šest osob hasiči evakuovali.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

ZATOPILI V KRBU A VYHOŘEL JIM DŮM

Zdroj foto: 
HZS

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly dne 22.9.2017 dopoledne v Kozlovicích (okres Frýdek-Místek) u požáru podkroví rodinného domku, který se obešel bez zranění. Za předběžně odhadovanou škodu 900 tisíc korun může vadná obezdívka krbu. Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v pátek v 9 hodin. Do Kozlovic vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Frýdek-Místek, společně s ní tři jednotky dobrovolných hasičů - Kozlovice, Metylovice a Frýdlant nad Ostravicí.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Požár domu