Pracovní úraz

DĚLNÍK ZEMŘEL PŘI PRÁCI

Zdroj foto: 
archiv

Písek – Čimelice   Dne 15. března po poledni přijali policisté oznámení od pracovníka, že v zadní části skladové haly firmy v Čimelicích nalezl tělo muže bez známek života. Na místo činu vyjížděli policisté místního obvodního oddělení a následně také výjezdová skupina služby kriminální policie i písečtí hasiči, kteří provedli vyproštění těla ze špatně přístupného místa v objektu. Kriminalistický technik ohledal místo nálezu a zajistil stopy. Provedeným šetřením kriminalisté zjistili, že jde o cizince - dělníka(1972).

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BAGR SPADL Z MOSTU

Zdroj foto: 
ZZS

Zdravotnická záchranná služba MSK zasahovala dnes, v sobotu 10. března ráno, u vážně zraněného muže na Novojičínsku. Ve čtvrt na šest ráno přijali operátoři ZZS tísňové volání z města Příbor. Na udané místo ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z Nového Jičína a k misi byl vyslán vrtulník letecké záchranné služby. Dvaatřicetiletý muž se nalézal uvnitř bagru, pod kterým se zřítil most a se strojem spadl z výšky okolo pěti metrů. V okamžiku příjezdu záchranářů byl postižený mimo stroj a při vědomí.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

TĚŽKÝ PRACOVNÍ ÚRAZ

Zdroj foto: 
archiv

Děčín  27. 2. 2018 7:38 Jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín vyjela do průmyslového obvodu Křešice v Děčíně. Kde v opravně lodí spadl muž ze šestimetrové výšky do lodi. Hasiči zraněného muže vytáhli pomocí kladky a předali jej Zdravotnické záchranné službě.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PRACOVNÍ ÚRAZ NA STAVBĚ

Zdroj foto: 
HZS

Dne 10.02.2018 zasahovali od 08:08 hodin hasiči ze smíchovské a strašnické stanice v ulici Mozartova v Praze 5. Na stavbě došlo k zavalení dělníka vrtnou soupravou. Hasiči na jeho vyproštění použili hydraulické zařízení. V 08:32 hodin byla osoba vyproštěna a předána ZZS.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

SMRTELNÝ PRACOVNÍ ÚRAZ

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO Sedmatřicetiletý muž dne 26. listopadu odpoledne podlehl velmi vážnému zranění, které utrpěl při rekonstrukci rodinného domu v jedné z obcí na Letohradsku. Osudným se mu pravděpodobně stala padající zeď, která ho zavalila. U zemřelého jsme nařídili soudní pitvu. Okolnosti a příčinu smrtelného úrazu policie prověřuje.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT NA RUZYŇSKÉM LETIŠTI

Zdroj foto: 
archiv

Smrtelný pracovní úraz se stal v pátek na Letišti Václava Havla v Praze. Pracovník provádějící údržbu spadl z křídla letadla a zemřel. Případ vyšetřuje policie. 

Aktuální pohyb letadel vidíte na webu http://www.sledujto.cz/

Zdroj článku: 
tn.cz
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Pracovní úraz