Prsten

NEMOHL SE ZBAVIT PRSTENU Z RUKY

Zdroj foto: 
HZS

O pomoc při odstranění prstenu z prstu muže, na oddělení chirurgické ambulance Městské polikliniky, byli hasiči požádáni 3. června v 12:14 hodin. Na speciální zásah byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Meziříčí. Muž hasičům sdělil, že si chtěl prstýnek vyzkoušet, ale neodhadl sílu svého prstu. Marně se snažil prsten sejmout vlastními silami. Nepomohly ani zaručené a dobře míněné rady. Prst ale začal otékat. Muž proto přišel na chirurgickou ambulanci. Prsten se ale přes všechnu snahu zatvrzele bránil sejmutí.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PRSTEN MU MUSELI SUNDAT HASIČI

Zdroj foto: 
HZS

Dva profesionální hasiči z nedaleké stanice HZS MSK Ostrava-Fifejdy byli v úterý 24.9.2013 večer hlavními aktéry záchrany silně hnisajícího prostředníčku levé ruky dospělého muže, který po několika dnech trápení v soukromí překonal bolest a hlavně strach a přišel do zdejší Městské nemocnice Ostrava úpěnlivě požádat o rychlou pomoc. Muž nosil u nás velmi oblíbený prstýnek z chirurgické oceli, který vydrží větší zatížení než ty z drahých kovů, ale v případě otoku masa pod prstýnkem jej jedinec nedokáže sám sundat a trpí až do vyhledání odborné pomoci.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PRSTÝNEK MU SUNDALI AŽ HASIČI

Zdroj foto: 
archiv

Sundání prstýnku. 4.4. 19:49 Hasičská jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem vyjela do Masrykovy nemocnice v Ústí nad labem, kde bylo třeba sundat prstýnek z ruky dítěte. Hasiči opatrně za pomoci nářadí prstýnek odstranili.

Zdroj článku: 
HZS Ústeckého kraje
Autor: 
redakce
Prihlásit se k odběru RSS - Prsten