Rvačka

NEVĚRA SKONČILA HROMADNOU RVAČKOU

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO    Alkoholový večírek, v němž hrála prim nevěra dvou jeho aktérů, skončil vzájemnou rvačkou, příjezdem policistů, různě závažným zraněním všech zúčastněných a nakonec vazebním vězením nejagresivnějšího muže. Pěstmi a kopanci způsobil třicetiletý muž ze Zlína svému sokovi, třiačtyřicetiletému muži, těžké zranění a jen shodou šťastných okolností nedošlo k závažnějšímu, život ohrožujícímu zranění. Policejní komisař obvinil agresora ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DISCO RVAČKA

Zdroj foto: 
archiv

V munulém týdnu policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 19letému mladíkovi podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví, kterých se dopustil krátce před půlnocí 29. října letošního roku. Tehdy před vchodem na diskotéku Střelnice fyzicky napadl stejně starého mladíka, a to ranou pěstí a kopem kolenem do obličeje. Tím mu způsobil zranění, jehož léčení v tuto dobu i nadále trvá. Podezřelému nyní za spáchání uvedených trestných činů hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SVÉMU SOKOVI UKOUSL ČÁST PRSTU

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO   Policisté z obvodního oddělení v Karlových Varech – město sdělili podezření ze spáchání přečinů Nebezpečné vyhrožování a Výtržnictví 31 letému místnímu muži. Nebezpečného vyhrožování se měl dopustit v době od března do září, a to tím, že opakovaně vyhrožoval své bývalé přítelkyni tím, že jí dostane do vězení a také fyzickým napadením nožem. Výtržnictví se měl dopustit 1. 9. 2014, kdy na ubytovně v Karlových Varech napadl 26 letého muže. Údery pěstí svalil muže na zem a ten mu v nutné obraně ukousl část prstu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

RVAČKA CIZINCŮ NA UBYTOVNĚ

Zdroj foto: 
archiv

TACHOV – Dva silně podnapilí muži při hádce poškodili postel, pak chtěli ještě vyházet věci z okna. Oba nadýchali přes 3 promile alkoholu. Tachovští policisté se zabývají přestupkem proti majetku, který se stal v sobotu v noci v jedné tachovské ubytovně. Na jednom z pokojů se pohádali dva muži ve věku 32 a 39 let, při které došlo k poškození postele. Recepční oba cizince tedy vyzvali, aby ubytovnu opustili, přičemž jí muži vyzvali, že odejdou až poté, co vyhodí veškeré věci z okna.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

LETÍ KOMETA, RVAČEK PŘIBÝVÁ

Zdroj foto: 
archiv

Přelet komety Panstarrs má zřejmě neblahý vliv na psychiku. Během těchto dní je možné ( za dobrého počasí ) pouhým okem vidět přelet komety Panstarrs nad naším územím. Jenže tento astronomický úkaz má zřejmě neblahý vliv na psychiku člověka. Včerejší incident, který se odehrál po 14té hodině na ulici Školní, nebyl totiž jediný.

Zdroj článku: 
MP Zlín
Autor: 
redakce

RODINNÁ RVAČKA SKONČILA V NEMOCNICI

Zdroj foto: 
MP Brno

Ve čtvrtek v nočních hodinách byli operačním střediskem vysláni strážníci z Jednotky psovodů do Rušné ulice v Bosonohách, kde mělo docházet k fyzickému napadení mezi příbuznými. Hlídku MP po příjezdu na místo kontaktovala jednačtyřicetiletá žena, která sdělila, že mezi jejím bratrem a synem došlo k fyzickému napadení. Při bližším šetřením strážníci zjistili, že šestnáctiletý syn měl zranění v obličeji, přičemž si stěžoval si na bolest hlavy. K celé události mladík uvedl, že mezi matkou a strýcem proběhl konflikt, jen však ve verbální rovině.

Zdroj článku: 
Městská policie Brno
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Rvačka