Sebevražda

SEBEVRAŽDA SKOKEM Z BALKONU

Zdroj foto: 
archiv

Jako první na místo hlášené události dorazili 22. února v 16:16 hodin profesionální hasiči ze stanice Otrokovice. Jednotka byla na místo vyslána na základě žádosti Policie ČR jako asistence při záchraně muže, který vyhrožoval skokem z balkonu v sedmém patře bytového domu na ulici Nábřeží. Po domluvě s policisty se dva z otrokovických profesionálních hasičů – lezců přesunuli spolu s policejním vyjednavačem na balkon v dalším podlaží, kde připravili kotevní bod pro případné slanění.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

FOTO: OTŘESNÁ SCÉNA NA NÁDRAŽÍ

Zdroj foto: 
pluska.sk

SLOVENSKO   Na nádraží ve městě Filakovo rychlík přejel sebevraha. Muž popíjel v nádražním bufetu, obsluhy se zeptal kdy jede nejbližší rychlík a těsně před jeho příjezdem si lehl na koleje. Vlak muže usmrtil. Událost proběhla rychle, před zraky mnoha cestujících.

Zdroj článku: 
pluska.sk
Autor: 
redakce

PODEZŘELÁ SEBEVRAŽDA NA KONCI ROKU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 30. prosince, krátce po 19. hodině byla policie informována o výjezdu zdravotnické záchranné služby k vážně zraněné 38leté ženě ze Žižkova, která posléze i přes maximální péči záchranářů zraněním podlehla. S ohledem na skutečnost, že zemřelá měla po těle bodnořezné rány, na místo vyrazila krajská výjezdová skupina kriminalistů a policejní lékař. Vyšetřovatelé během následujících hodin provedli důkladné ohledání bytu, zajistili veškeré možné stopy a důkazy a vyslechli svědky nešťastné události.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MUŽ SKOČIL POD VLAK

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO Ráno, dvacet minut před šestou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o střetu muže a vlaku na železniční trati v katastru obce Svor část Rousínov v mezistaničním úseku Svor – Jedlová. Provedeným šetřením na místě události bylo zjištěno, že se jedná o 43letého muže z Českolipska, který bohužel na místě události zemřel. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva. Okolnosti této tragické události i nadále šetří kriminalisté z Oddělení obecné kriminality v České Lípě. Zatím vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o sebevraždu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZASTŘELIL SE

Zdroj foto: 
archiv

MLADOBOLESLAVSKO   Velká pátrací akce se rozjela dne 13. ledna po přijetí oznámení o pohřešování muže, u kterého byl předpoklad, že spáchá sebevraždu. Do akce byly nasazeny téměř všechny hlídky v terénu, psovod i policejní vrtulník s termovizí. Zasahující policisté pročesávali terén v okolí Krnska, Pískové Lhoty a Jizerního Vtelna, kde byl nakonec šestapadesátiletý muž vypátrán vrtulníkem. Po příjezdu na místo byla muži okamžitě zasahujícími policisty poskytnuta první pomoc, neboť bylo zjištěno, že má muž střelné poranění.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

O VÁNOCÍCH VYPADLA Z BALKONU

Zdroj foto: 
archiv

Záchranáři ZZS MSK zasahovali dne (25.12) v ranních hodinách u pádu z výšky v obci Bystřice na Frýdecko-Místecku. Operačnímu středisku byla událost nahlášena krátce před půl jednou hodinou v noci. Podle prvotních informací mělo dojít k pádu ženy (ročník 1955) z balkonu ve výšce asi 4 – 5 metrů. Na místo události bezprostředně vyjela lékařská posádka ze stanoviště v Třinci. Zasahující záchranáři ošetřovali ženu v kritickém stavu, která utrpěla poranění hlavy a mozku.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Sebevražda