Senior

SENIOR OKRADEN VE VÝTAHU

Zdroj foto: 
archiv

TEPLICKO   Policisté dopadli zloděje, který v neděli dopoledne odkradl v Teplicích téměř 90letého seniora. V panelovém domě společně s ním nastoupil do výtahu a během jízdy mu z kapsy vesty ukradl peněženku, ve které měl poškozený finanční hotovost a platební kartu. S její pomocí se pak pachatel pokusil v teplickém supermarketu zaplatit za cigarety. Karta však už byla zablokovaná, takže pokladní mu ji nevrátil a pachatel se dal na útěk.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZAZVONILY U SENIORA A CHTĚLI NA WC

Zdroj foto: 
archiv

HRANICKO Od včerejšího dne se hraničtí policisté zabývají případem krádeže a porušování domovní svobody. V dopoledních hodinách se dvě neznámé ženy dostaly do rodinného domu osmdesátiletých seniorů pod záminkou vykonání potřeby. Jedna z nich šla na toaletu a druhá prošla přes chodbu do kuchyně, kde z kredence odcizila finanční hotovost 8 400 Kč. Pak společně z domu odešly.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NUTILI SENIORA ODEVZDAT PENÍZE Z BANKOMATU

Zdroj foto: 
archiv

MOST  Podvodník sliboval zednické práce, inkasoval jen zálohy. Na dva povedené filuty narazil v úterý dopoledne jeden senior z Litvínova. Toho neznámí muži oslovili na parkovišti u litvínovského supermarketu, kde mu nabízeli k prodeji zboží, které senior odmítl. Dvojice se však nenechala odbýt a jejich dotěrnost narůstala. Senior nasedl do svého auta a chtěl odjet pryč, dvojice mu do auta hodila parfémy a hodinky s tím, že jsou za 40 tisíc korun. Tuto částku požadovali prý na cestu do Košic. Muž následně odjel na poštu a tam ho dvojice svým vozem sledovala.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NEZACHOVAL SE SPRÁVNĚ

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOV Dne 6. června 2017 před jedenáctou hodinou dopoledne došlo ve Školní ulici v Prostějově k dopravní nehodě osobního automobilu, který při jízdě poškodil zaparkované vozidlo. K dopravní nehodě došlo tak, že řidič s osobním automobilem značky Fiat v jednosměrné ulici jel v protisměru. Když se potkal s protijedoucími automobily, pokusil se jim vyhnout přejetím k pravému okraji. Při tom však neodhadl boční odstup a svým vozidlem poškodil zaparkovaný automobil značky Škoda. Poté však pokračoval v jízdě a z místa nehody odjel.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

U MRTVÉ SENIORKY ZADRŽENA PODEZŘELÁ OSOBA

Zdroj foto: 
archiv

KLADENSKO  Dne 22. května 2017 v dopoledních hodinách bylo na linku158 přijato oznámení, že v rodinném domě v jedné obci na Kladensku byla nalezena osmdesáti čtyřletá seniorka, která nejevila již známky života. Na základě oznámení byly ihned vyslány policejní hlídky na místo k prověření tohoto skutku. Jako první se na místo činu dostavila prvosledová hlídka oddělení hlídkové služby územního odboru Kladno.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FALEŠNÝ PŘÍBUZNÝ SI ODNESL TISÍCE

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC    Olomoučtí kriminalisté přijali včerejšího dne oznámení o podvodném jednání ze strany dosud neznámé osoby vůči 86leté seniorce, k němuž mělo dojít 6. 5. v pozdních večerních hodinách v Olomouci. Seniorku měl telefonicky krátce po dvaadvacáté hodině kontaktovat muž, který se představil jako její vnuk. Pod smyšlenou legendou po ní požadoval finanční pomoc pro svého kamaráda, s tím, že tento měl mít autonehodu a že pro peníze posílá svého kamaráda. Paní tomu uvěřila, vyšla před dům, kde neznámému muži předala 7 000 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Senior