Senior

NEZACHOVAL SE SPRÁVNĚ

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOV Dne 6. června 2017 před jedenáctou hodinou dopoledne došlo ve Školní ulici v Prostějově k dopravní nehodě osobního automobilu, který při jízdě poškodil zaparkované vozidlo. K dopravní nehodě došlo tak, že řidič s osobním automobilem značky Fiat v jednosměrné ulici jel v protisměru. Když se potkal s protijedoucími automobily, pokusil se jim vyhnout přejetím k pravému okraji. Při tom však neodhadl boční odstup a svým vozidlem poškodil zaparkovaný automobil značky Škoda. Poté však pokračoval v jízdě a z místa nehody odjel.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

U MRTVÉ SENIORKY ZADRŽENA PODEZŘELÁ OSOBA

Zdroj foto: 
archiv

KLADENSKO  Dne 22. května 2017 v dopoledních hodinách bylo na linku158 přijato oznámení, že v rodinném domě v jedné obci na Kladensku byla nalezena osmdesáti čtyřletá seniorka, která nejevila již známky života. Na základě oznámení byly ihned vyslány policejní hlídky na místo k prověření tohoto skutku. Jako první se na místo činu dostavila prvosledová hlídka oddělení hlídkové služby územního odboru Kladno.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FALEŠNÝ PŘÍBUZNÝ SI ODNESL TISÍCE

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC    Olomoučtí kriminalisté přijali včerejšího dne oznámení o podvodném jednání ze strany dosud neznámé osoby vůči 86leté seniorce, k němuž mělo dojít 6. 5. v pozdních večerních hodinách v Olomouci. Seniorku měl telefonicky krátce po dvaadvacáté hodině kontaktovat muž, který se představil jako její vnuk. Pod smyšlenou legendou po ní požadoval finanční pomoc pro svého kamaráda, s tím, že tento měl mít autonehodu a že pro peníze posílá svého kamaráda. Paní tomu uvěřila, vyšla před dům, kde neznámému muži předala 7 000 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

GANG PŘEPADL SENIORKU

Zdroj foto: 
Policie

Dnem 4. května tohoto roku pracují kriminalisté čtvrtého policejního obvodu na objasnění případu loupeže, která se stala okolo osmé hodiny večer v Tádžické ulici v Praze 10. Devětasedmdesátiletou ženu, která se vracela z nákupu, na ulici přepadl zatím neznámý pachatel. Ženě se pokusil vytrhnout kabelku, přičemž ji povalil na zem a po chvilkovém zápase se tašky zmocnil a z místa utekl. Při přepadení nedošlo ke zranění ženy a škoda byla vyčíslena na několik set korun. Ještě před přepadením kamery zachytily dva mladíky, kteří jsou v souvislosti s tímto případem hledáni.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIOR ZEMŘEL NA RYBÁCH

Zdroj foto: 
archiv

Český Krumlov   V sobotu odpoledne vyjížděli lipenští policisté k tragické události. Poblíž osady Lojzovo Paseky pravděpodobně utonul zhruba sedmdesátiletý rybář z Prahy a to v Lipenské přehradní nádrži. Při zakrmování ryb přepadl senior z loďky do vody. Svědci události jej okamžitě vytáhli a zahájili oživovací pokusy, bohužel přivolaný lékař zdravotnické záchranné služby konstatoval smrt. Lékař na místě vyloučil cizí zavinění. Podle lékaře mohl mít senior zdravotní komplikace již na lodi a v jejich důsledku spadnout do vody.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT VE VÝTAHU

Zdroj foto: 
HZS

Ve čtvrtek 4. května 2017 pět minut před polednem vyhlásilo operační středisko poplach hasičům v Přešticích a vyslalo je do Dobřan do ulice Chotěšovská, kde se se dvěma osobami utrhl domácí výtah a propadl až do šachty ve sklepě. Současně na místo neštěstí vyjela i místní jednotka SDH. Hasiči poskytli zdravotnickým záchranářům žebřík, aby se ke zraněným dostali. Muž utrpěl mnohačetná poranění. Lezecká skupina hasičů ho po stabilizaci ze šachty vyprostila ve vakuových nosítkách a transportovali ho do sanitky. Žena přes veškerou snahu lékařů zemřela.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Senior