Senior

SENIORKA DALA BEZDOMOVCI 95 TISÍC KORUN

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO Karlovarští kriminalisté dne 14. února zahájili trestní stíhání pětačtyřicetiletého muže, kterého obvinili z přečinu Podvod. Jestli si mají na něco dávat senioři pozor, tak je to kromě jejich zdravotního stavu také zacházení s penězi anebo důvěra v cizí osoby. Právě důvěru šestaosmdesátileté ženy zklamal a využil pětačtyřicetiletý muž, který prohraboval popelnice. V tu chvíli, kdy žena venčila svého psa, se jí uvedený muž měl zeptat, zda by mu nepůjčila 70 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽÁRLIVÁ SENIORKA POŠKODILA MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

JABLONEC NAD NISOU   V uplynulých dnech vrchní inspektor z Oddělení hospodářské kriminality v Jablonci nad Nisou zahájil trestní stíhání 63leté ženy jako obviněné ze spáchání trestného činu křivé obvinění, kterého se dopustila v lednu letošního roku.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIOR SE STAL OBĚTÍ

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO Policisté z Otrokovic přijali oznámení od sedmdesátiletého muže z Otrokovic, kterého okradl cizí muž o batoh pod legendou, že mu batoh pomůže odnést z obchodu domů. Připravil ho tím o větší obnos peněz, které měl senior u sebe. Starší muž nakupoval v pátek 2. února v 9.00 hodin v Otrokovicích na sídlišti Trávníky v prodejně Albert. Poté, co si nákup uložil do batohu, vyšel ven a chtěl si dát batoh na záda, protože se pohybuje pomocí berlí. V tom okamžiku k němu přistoupil mladší muž a nabídl se, že mu s nákupem pomůže.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TYTO FINTY NA SENIORY ZABÍRAJÍ

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOVSKO   Dne 7. února 2018 před polednem navštívila v místě bydliště v obci na Prostějovsku pětaosmdesátiletého muže dosud neznámá žena. Pod smyšlenou legendou vrácení přeplatku za spotřebu vody se vloudila k muži až do bytu. Během další komunikace odvedla jeho pozornost a následně toho využila k odcizení finanční hotovosti 35 tisíc korun z peněženky ležící na stole. Než muž ztrátu peněz zjistil, odešla žena z domu neznámo kam.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIOR FYZICKY UBLÍŽIL SVÝM PŘÍBUZNÝM

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO Krajští kriminalisté z Odboru obecné kriminality zahájili 1. 2. 2018 trestní stíhání 86 letého muže z Aše a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Senior měl v podvečerních hodinách dne 31. 1. 2018 v bytě v Aši po předchozí slovní rozepři zaútočit na 3 členy své rodiny s nožem v ruce. Svoji ženu měl nejprve napadnout slovně a fyzicky a po chvíli na ni měl zaútočit s nožem v ruce, čímž jí způsobil vážná bodnořezná poranění v horní části těla.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OŠETŘOVATEL OKRADL SENIORA

Zdroj foto: 
archiv

SOKOLOVSKO Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 34 letého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže. Té se měl dopustit v únoru loňského roku v Sokolově. Ze svého postavení ošetřovatele měl využít svolení ke vstupu do bytu a přespání u 71 letého majitele, o kterého se měl starat. V době kdy muž v bytě usnul, prohledal obviněný byt a odcizil odtud finanční hotovost, peněženky, různé písemnosti a další věci. Následně z bytu odešel. Svým jednáním poškozenému muži způsobil škodu ve výši kolem 24 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Senior