Senior

JEL V PROTISMĚRU A ZABIL ČLOVĚKA

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Přibližně půl hodiny po půlnoci jsme přijali oznámení o tom, že po Cínovecké ulici v Praze 8 jede vozidlo v protisměru. Na místo byly vyslány nejbližší policejní hlídky, dálnice ve směru na Prahu byla uzavřena a ke spolupráci byla přizvána letecká služba. Policejní hlídky následně našly vozidlo havarované na úrovni Kostelecké ulice, kde se čelně střetlo s jiným vozidlem. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky, kteří přijeli na místo, museli u jednoho z vozidel rozbít okno, aby se do něj mohli dostat a vyprostit řidiče.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SLOVENSKÁ STAŘENKA PŘEMOHLA ŠMEJDA

Zdroj foto: 
archiv

SLOVENSKO   Poriadna kuriozita! To, čo vyviedla 80-ročná Alžbeta falošnému lekárovi ho bude ešte poriadne mrzieť. Prípad so zaujímavou zápletkou mal prekvapivý koniec. Jeho dej sa odohral v okrese Lučenec. Celé sa to začalo už otrepanou fintou na dôchodcoch. Neznámy muž zatelefonoval starenke a predstavil sa ako lekár. Do telefónu jej povedal, že jej syn havaroval a nemôže rozprávať. „Ďalej povedal, že dievča, ktoré jej syn zrazil môže zomrieť a z dôvodu, že nehodu neoznámi pýtal 500 eur.

Zdroj článku: 
topka.sk
Autor: 
redakce

OPĚT ZAFUNGOVALA FINTA NA SENIORY

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO  V úterních odpoledních hodinách se sedmdesátiletá žena z Nového Jičína stala obětí podvodu. Tato pustila do svého bytu neznámého muže a ženu, kteří se jí představili jako zástupci energetické společnosti. Důvěřivé ženě poté namluvili, že za uplynulé období dluží za spotřebu energií 28 tisíc korun. Poškozená bohužel údajnému dluhu uvěřila, a i když takto vysokou finanční částkou v danou chvíli nedisponovala, předala dosud neznámým pachatelům jako zálohu více jak sedm tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIORKA OKRADENA NA ULICI

Zdroj foto: 
archiv

MOST   Neznámý pachatel odcizil seniorce peněženku. Ta šla po chodníku ulicí Marie Pujmanové, když k ní do těsné blízkosti přistoupil neznámý muž a na něco se jí ptal cizí řečí. Až po jeho odchodu důchodkyně zjistila, že jí z kapsy kabátu zmizela portmonka. V ní měla poškozená finanční hotovost a osobní doklady. Případem krádeže na osobě se zabývá mostecká policie.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SENIOR NUTIL SENIORKU K NEVĚŘE

Zdroj foto: 
archiv

SLOVENSKO   LUČENEC   Policie obvinila z nebezpečného vyhrožování a ublížení na zdraví 65 letého důchodce. Po hádce napadl svoji 69 letou manželku a žádal od ní přiznání k nevěře. Manželku tloukl kladivem a vyhrožoval smrtí. Manželka se ve strachu k nevěře (údajně fiktivní) přiznala. Důchodce po příjezdu policie skončil v cele.

Zdroj článku: 
pluska.sk
Autor: 
redakce

JEDNÍM TELEFONÁTEM ZÍSKAL 380 TISÍC

Zdroj foto: 
archiv

HRADECKO Minulý týden jsme na operačním středisku na lince 158 přijali oznámení o podvodu na seniorce, která předala neznámému muži své celoživotní úspory ve výši 380 tisíc korun. Třiasedmdesátiletá žena z Hradce Králové přivolaným policistům popsala svůj případ: Krátce po poledni jim doma zazvonila pevná linka, na které slyšela "Ahoj babi, víš, kdo volá?" Měl to být její vnuk, kterého však po hlase nepoznala. Hlas ji přišel cizí, ale muž na druhém konci drátu ji utvrdil, že má angínu. Řekl jí, že nemá mobil, je u právníka a stala se mu nepříjemná věc.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Senior