Skok

ŽENA SI PORANILA PÁTEŘ

Zdroj foto: 
archiv

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli 30. července večer u vážně zraněné pacientky na Bruntálsku. Před dvacátou hodinou bylo krajské operační středisko záchranářů informováno prostřednictvím tísňové linky o události v Nových Heřminovech. Na pomoc neprodleně vyjela posádka rychlé zdravotnické pomoci, která se vracela z jiného zásahu a pohybovala se právě nedaleko. K misi vzlétl rovněž vrtulník LZS z Ostravy. Sedmatřicetiletá žena si přivodila vážné zranění páteře poté, co skočila do bazénu a narazila hlavou o jeho dno. Z vody jí pomohl svědek události.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

POSLEDNÍ SKOK DO VODY

Zdroj foto: 
archiv

PLZEŇ   Dne 2. června okolo druhé hodiny odpolední jsme na tísňovou linku obdrželi oznámení o tom, že do Košuteckého jezírka ze skály vysoké zhruba deset metrů skočil muž. Na hladinu jezírka bohužel již nevyplaval. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Vodní nádrž začal okamžitě propátrávat policejní potápěč. Zhruba kolem třetí hodiny tělo muže nalezl a z vody vytáhl. Okamžitě byla zahájena jeho resuscitace, která bohužel nebyla úspěšná.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

FOTO: SKOK Z OKNA OPRAVDU PROVEDL

Zdroj foto: 
HZS

PRAHA   Dne 22. 11. 2015 v 20:29, byly vyslány jednotky hasičů k případu osoby hrozící skokem z okna. Muž následně opravdu skočil. Hasiči zraněnou osobu vyprostili z těžko přístupného terénu a předali zdravotníkům.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

PORANĚNÍ PÁTEŘE PO SKOKU DO VODY

Zdroj foto: 
archiv

Letní teploty přinášejí záchranářům již také typické sezónní události. Mezi ně patří mimo jiné zranění utrpěná v souvislosti s pobytem u vody. ZZS MSK zasahovala v neděli 8.6. odpoledne u dvou osob, které utrpěly zranění při skocích do vody. K oběma musely vyjet lékařské posádky záchranné služby, k jedné z událostí letěl i vrtulník LZS. První případ byl operačnímu středisku nahlášen před šestnáctou hodinou. Šestadvacetiletý muž v Ostravě skočil po hlavě do řeky pod splavem, kde bylo jen okolo metru vody.

Zdroj článku: 
ZZS
Autor: 
redakce

Skok do Niagarských vodopádů se přežít nedá, přesto se stal zázrak

Zdroj foto: 
Youtube.com

NIAGARSKÉ VODOPÁDY: Spáchat sebevraždu skokem do Niagarských vodopádů se rozhodl mladý muž v pondělí.

Zdroj článku: 
BBC News
Autor: 
Katastrofy.com
Prihlásit se k odběru RSS - Skok