Střelba

PISTOLNÍK STŘÍLEL Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE   Dne 27. září zhruba dvě minuty před 15. hodinou byla na linku 158 oznámena střelba ve vnitrobloku činžovního domu nedaleko centra Pardubic. Na místo okamžitě vyjelo několik policejních hlídek včetně psovoda. Hlídky neprodleně začaly propátrávat místo oznámené události a v tom se ozval další výstřel, který přicházel z vyšších pater domu. Díky dobré a rychlé spolupráci mezi hlídkami vzájemně a operačním střediskem policisté zjistili, ve které bytové jednotce by se mohl střelec nacházet.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CHODEC STŘÍLEL PO ŘIDIČI NÁKLAĎÁKU

Zdroj foto: 
archiv

RAKOVNICKO Dne 11. září 2017 před čtvrtou hodinou odpolední došlo v Rakovníku v ulici Kuštova ke kurióznímu incidentu. Šestatřicetiletý muž z Rakovníka ve výše zmiňované ulici zastavil nákladní vozidlo s cisternou a důrazně se řidiče ptal, proč vjel do této části města. Třiatřicetiletý řidič (cizí státní příslušník) nehodlal s touto osobou diskutovat, tudíž se se svým automobilem rozjel. Na to reagoval rakovnický občan velice svérázně. Z pod bundy vytáhl svou volně prodejnou zbraň (tzv. flobertku) a několikrát vystřelil na kabinu nákladního vozidla.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

STŘELBA NA DĚLNÍKY

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Oznámení o střelbě v ulici Na Výsluní v Praze 10 jsme přijali pár minut před devátou hodinou ráno. S ohledem na obsah oznámení vyrazily na místo prvosledové hlídky, které jsou pro takové situace plně vybaveny. Po příjezdu na místo policisté našli jednoho dělníka, který měl na hlavě zranění, které ho dle záchranářů neohrožovalo na životě. Nicméně i tak byl zraněný následně zdravotníky převezen do nemocnice, dle dostupných informací, spíše z preventivních důvodů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYSTŘELIL NA KOLEGU V PRÁCI

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO Dne 9. července 2017 přišel v nočních hodinách do zdravotnického zařízení v Karlových Varech 33 letý muž, který zde pracuje. Vešel do místnosti pro zaměstnance, kde se v té době mimo jiné nacházel i 25 letý zaměstnanec, se kterým měl zřejmě nevyřízené účty. Toho měl nejprve slovně napadnout a poté vyndal flobertový revolver a po poškozeném vystřelil směrem na dolní končetiny. Poté odešel z místa pryč. Poškozenému muži způsobil lehčí zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

STŘELBA V MĚSTSKÉM PARKU

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC Dne  23. 5. krátce po půlnoci jsme přijali na linku 158 oznámení o střelbě na ulici Vídeňské v Olomouci s tím, že muž, který má střílet, je na místě. Na místo události byla okamžitě vyslána policejní hlídka, která muže, podezřelého z uvedeného jednání, zadržela na ulici Havlíčkově v Olomouci a převezla do policejní cely. Plynová pistole byla u něj nalezena a zajištěna. Jak policisté zjistili, jednalo se o 34letého muže z Olomoucka. Provedli u něj také dechovou zkoušku, která byla pozitivní, a naměřili kolem 1,8 ‰ alkoholu v dechu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V PRAZE SE STŘÍLELO

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Od sedmadvacátého dubna prošetřují kriminalisté prvního oddělení druhého policejního obvodu událost, ke které došlo na Jiráskově mostu. Konkrétně deset minut po šestnácté hodině tam posádka BMW střílela po dvou mladících. Napadení tou dobou procházeli po levém chodníku ve směru z Prahy 5 na Prahu 2. Když byli přibližně v polovině mostu, tak kolem nich projíždělo šedostříbrné BMW, u kterého byla stažena všechna okénka. Navíc byl z interiéru vozu slyšet hlasitá hudba a všeobecný hlahol posádky auta.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Střelba