Střelba

VYSTŘELIL Z PISTOLE V RESTAURACI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Zvuk výstřelu zaslechli pražští strážníci, kteří posléze zadrželi muže schovávajícího zbraň do kapsy svého kabátu. Ten uvedl, že ho napadl neznámý muž v restauračním zařízení. Toho se podařilo o chvíli později zadržet. Celou věci si na místě převzala Policie ČR. Ve středu dvě hodiny po půlnoci se na pražském Andělu ozval výstřel. Strážníci z Prahy 5, kteří zde konali běžnou hlídkovou činnost, spatřili dva zmateně se pohybující muže. Jeden z nich si právě schovával zbraň do kapsy kabátu. Hlídka oba okamžitě zastavila.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

MASAKR VE SLOVENSKÉ KRČME

Zdroj foto: 
archiv

SLOVENSKO   Tragická udalosť sa stala dne 8. prosince v klube Zara okolo pol jednej ráno, keď sa do podniku vrátil poľovník (myslivec)  Ján, ktorého odtiaľ predtým vyhodili, pretože bol podnapitý a správať sa neprístojne. „Odtiaľ prišiel sem k nám, ale vôbec nevyzeral opitý a už vôbec nebol agresívny. Dal si dva poháriky vínka,“ prezradila mladá žena z herne Aditor, odkiaľ sa Ján vybral na svoju vraždiacu púť. „Pred odchodom povedal, že on sa ešte vráti.

Zdroj článku: 
pluska.sk
Autor: 
redakce

PISTOLNÍK STŘÍLEL Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE   Dne 27. září zhruba dvě minuty před 15. hodinou byla na linku 158 oznámena střelba ve vnitrobloku činžovního domu nedaleko centra Pardubic. Na místo okamžitě vyjelo několik policejních hlídek včetně psovoda. Hlídky neprodleně začaly propátrávat místo oznámené události a v tom se ozval další výstřel, který přicházel z vyšších pater domu. Díky dobré a rychlé spolupráci mezi hlídkami vzájemně a operačním střediskem policisté zjistili, ve které bytové jednotce by se mohl střelec nacházet.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CHODEC STŘÍLEL PO ŘIDIČI NÁKLAĎÁKU

Zdroj foto: 
archiv

RAKOVNICKO Dne 11. září 2017 před čtvrtou hodinou odpolední došlo v Rakovníku v ulici Kuštova ke kurióznímu incidentu. Šestatřicetiletý muž z Rakovníka ve výše zmiňované ulici zastavil nákladní vozidlo s cisternou a důrazně se řidiče ptal, proč vjel do této části města. Třiatřicetiletý řidič (cizí státní příslušník) nehodlal s touto osobou diskutovat, tudíž se se svým automobilem rozjel. Na to reagoval rakovnický občan velice svérázně. Z pod bundy vytáhl svou volně prodejnou zbraň (tzv. flobertku) a několikrát vystřelil na kabinu nákladního vozidla.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

STŘELBA NA DĚLNÍKY

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Oznámení o střelbě v ulici Na Výsluní v Praze 10 jsme přijali pár minut před devátou hodinou ráno. S ohledem na obsah oznámení vyrazily na místo prvosledové hlídky, které jsou pro takové situace plně vybaveny. Po příjezdu na místo policisté našli jednoho dělníka, který měl na hlavě zranění, které ho dle záchranářů neohrožovalo na životě. Nicméně i tak byl zraněný následně zdravotníky převezen do nemocnice, dle dostupných informací, spíše z preventivních důvodů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYSTŘELIL NA KOLEGU V PRÁCI

Zdroj foto: 
archiv

KARLOVARSKO Dne 9. července 2017 přišel v nočních hodinách do zdravotnického zařízení v Karlových Varech 33 letý muž, který zde pracuje. Vešel do místnosti pro zaměstnance, kde se v té době mimo jiné nacházel i 25 letý zaměstnanec, se kterým měl zřejmě nevyřízené účty. Toho měl nejprve slovně napadnout a poté vyndal flobertový revolver a po poškozeném vystřelil směrem na dolní končetiny. Poté odešel z místa pryč. Poškozenému muži způsobil lehčí zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Střelba