Utonutí

VE VODĚ PLAVALA MRTVOLA

Zdroj foto: 
archiv

V díře v ledu u stavidla vodní nádrže v Horním Slavkově našli v pátek v podevečer kolemjdoucí čepici a bundu, které připomínaly lidské tělo. Okamžitě vše oznámili na tísňovou linku, přivolaní policisté a hasiči potvrdili, že se jedná o utonulou osobu. Policejní potápěči za asistence hasičů provedli vytažení těla staršího muže ven z vody. Co bylo příčinou utonutí zjišťuje kriminální policie.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

MRTVÝ MLADÝ MUŽ PLAVAL V ŘECE

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO   Dne 2. listopadu krátce před jednou hodinou odpoledne jsme přijali oznámení o tom, že v řece Dřevnici leží zřejmě člověk. Policisté ze Zlína, kteří byli na místě jako první, přivolali policejní potápěče z Brna. Potápěči vytáhli osobu na břeh. Zjistili, že se jedná o devětadvacetiletého muže z obce na Zlínsku. Přivolaný lékař konstatoval úmrtí a nezjistil cizí zavinění.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

TRAGÉDIE U RYBNÍKA

Zdroj foto: 
archiv

CHRUDIMSKO  V minulém týdnu  došlo k utonutí dvouletého dítěte v Dolním Třešňovci na Lanškrounsku a včera se už schylovalo k další tragédii u rybníka Voletice u Luže na Chrudimsku. Rodiče zde ztratili z dohledu pětiletého chlapce a nevěděli, zda se neutopil v rybníce. Složky IZS okamžitě vyjely na místo události a jistě se všem po pěti minutách ulevilo, když otec dítěte zatelefonoval, že chlapce našel ve stanu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SMRT RYBÁŘE

Zdroj foto: 
archiv

K přehradě Seč vyjížděli na Velký pátek v 16.41 hodin místní profesionální a dobrovolní hasiči. Dvě osoby byly na břehu po tonutí. Hasiči ihned se zdravotnickou záchrannou službou prováděli resuscitaci u jedné osoby, ale lékař po chvíli konstatoval u muže smrt. Druhá osoba byla při vědomí. Na místo byl přivolán i vrtulník Letecké záchranné služby. Dva rybáři měli být na loďce a jeden z nich se údajně postavil. Loďka se měla nahnout a následně převrátit. Muži se ocitli ve vodě a loď se začala potápět.

Zdroj článku: 
HZS
Autor: 
redakce

V ŘECE PLAVALA MRTVOLA

Zdroj foto: 
archiv

VSETÍNSKO: Policejní potápěči vytáhli z řeky Bečvy mrtvého muže. Krátce po sedmé ráno dne 30. března přijali policisté oznámení o bezvládném těle v řece Bečva poblíž centra Vsetína. Na místo ihned vyjeli pořádkoví policisté k zajištění okolí a kriminalisté. K práci ve vodě byli povoláni policejní potápěči. Ti tělo bez známek života z řeky vytáhli. Přivolaný lékař bohužel konstatoval smrt muže. Kriminalisté zjistili, že se jedná o čtyřiašedesátiletého muže ze Vsetína. Předpokládají, že tělo bylo ve vodě i několik dní.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V ŘECE PLAVAL UTOPENEC

Zdroj foto: 
archiv

KOLINEC Policisté na tísňové lince v neděli 6. listopadu tohoto roku dopoledne přijali oznámení od občana, že v řece Ostružná v Kolinci se nachází tělo muže, jenž nejevil známky života. Na místo se dostavili policisté a byla zjištěna totožnost zemřelého šedesátiletého muže ze Sušicka. Prvotním ohledáním bylo cizí zavinění vyloučeno a zřejmě se jedná o nešťastnou náhodu. K objasnění příčiny úmrtí muže byla nařízena soudní pitva. Případ převzali policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Utonutí