Vandalismus

SPREJUJE "RŮZNÉ OBRAZCE"

Zdroj foto: 
archiv

TACHOVSK. Policisté z obvodního oddělení Tachov pátrají po pachateli, který v posprejoval fasádu na třech stěnách trafostanice v Tachově. Pachatel fasádu opatřil na třech stěnách "různými nápisy a obrazci". Škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla vyčíslena na deset tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PONIČIL PADLÉHO VOJÍNA

Zdroj foto: 
archiv

J.Hradec – Suchdol nad Lužnicí   Neznámý pachatel v době od 22. září do 25.září na Suchdolsku, v katastrálním území Krabonoš v lesním porostu u hraničního kamene č.V55 rozebral tři větší kameny ze vzpomínkového pomníku padlého vojína, které následně odcizil společně s kamennou deskou s textem "Zde padl v boji s nepřítelem vojín Adam Ruso“, jenž byla na jednom z kamenů. Dále odcizil nezjištěné množství dřevěných latí z oplocení pomníku a poškodil kovové výztuhy. Jednáním neznámého vandala a zloděje vznikla škoda poškozené organizaci ve výši nejméně 8000 korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PROPAGACE FAŠISMU OBJASNĚNA

Zdroj foto: 
archiv

Mostečtí kriminalisté objasnili loňské případy, kdy neznámý pachatel v Mostě maloval nacistické symboly na veřejnosti. Vyšetřovatel mostecké policie nyní obvinil z provinění poškození cizí věci a projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka mladíka, kterému nebylo ještě 18 let a z přečinu poškození cizí věci a projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka 20letého muže z Mostu. Podle kriminalistů měl mladistvý v loňském roce v ulici Čsl.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NOČNÍ VANDALOVÉ ŘÁDILI V OC

Zdroj foto: 
Policie

CHOTÍKOV  Policisté z obvodního oddělení Třemošná vyjížděli minulou sobotu v časných ranních hodinách ke kurioznímu případu u obchodního domu v obci Chotíkov. Po příjezdu na místo se jim naskytla nezvyklá podívaná. Zatím neznámý pachatel se po zavírací době obchodního centra od 22.00 hodin dne 19.5.2017 do 06.00 hodin dne 20.5.2017 rozhodl „poklidit“. Po celém parkovišti obchodního domu rozmístil na každé parkovací místo, do každé toalety, na kovové sloupky u vstupu, a na hromadu písku před obchodem, nákupní vozíky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VANDAL POŠKODIL 45 STROMŮ

Zdroj foto: 
archiv

KLADENSKO Policisté obvodního oddělení Kladno Švermov od 25. Ledna 2017 prošetřují případ trestného činu poškození cizí věcí, které se dopustil dosud neznámý pachatel znehodnocením několika desítek kusů stromků v katastru lesního porostu v obci Vinařice na Kladensku. Na základě oznámení bylo zjištěno, že v době od 1.do 25. ledna letošního roku, pachatel poškodil nařezáním celkem čtyřicet pět kusů stromků modřínu opadavého. Svým jednáním způsobil nejen hmotnou škodu, která nebyla ještě vyčíslena.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NÁJEMNÍK ZDEMOLOVAL BYT

Zdroj foto: 
archiv

CHOMUTOV   žena 31let z Jirkova je podezřelá z trestného činu poškození cizí věci. V době, kdy od ledna 2015 žila v Jirkově, ulice Fr. Schmieda, poškodila zařízení bytu. Zmizely nejen parkety z podlahy, ale došlo i ke zničení dveří, zdiva, oken a kuchyňské linky. Majitel odhadl opravu na 34 tisíc korun. Uvedené jednání nyní vyšetřují policisté z místního obvodního oddělení.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Vandalismus