Vloupání

VŠÍMAVÝ I MIMO SLUŽBU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Podivného chování muže, pohybujícího se v blízkosti zaparkovaných aut, si před svým domem všiml strážník v době svého osobního volna. Muž nakonec vlezl do jednoho z aut. Pohotový strážník ho zadržel a předal Policii ČR. Vynikající práci odvedl strážník sloužící na Praze 2. Ten si ve svém osobním volnu chvíli po silvestrovské půlnoci všiml mladého muže, který se pohyboval kolem zaparkovaných aut před jeho domem v pražské Uhříněvsi. V jeden okamžik i do automobilů kopal, proto ho z okna svého bytu napomenul.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

KURIÓZNÍ DŮKAZ O VLOUPÁNÍ

Zdroj foto: 
archiv

LITOMĚŘICKO  Kuriózní případ vloupání z konce měsíce srpna se nyní podařilo objasnit litoměřickým kriminalistům. Tehdy neznámý pachatel vnikl na pozemek rodinného domu na Roudnicku, kde odcizil volně uložený žebřík. Poté se přesunul na pozemek sousední budovy a za pomoci kradeného žebříku vyšplhal na střechu. Před vniknutím do půdních prostor se zul a sundal si ponožky. Následně vstoupil do úklidových prostor, odkud po vypáčení dveří odnesl plastový kbelík a čisticí prostředky.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CHTĚL SI ASI ZABAGROVAT

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC   Z trestného činu krádež ve stadiu pokusu je podezřelý 59 letý muž z Prostějovska, který se v neděli 13. 8. v pozdních odpoledních hodinách pokusil na ulici Rooseveltově v Olomouci vloupat do pásového bagru. Za pomocí nářadí, které nalezl v nezajištěné plechové krabici, patřící k bagru, rozbil sklo na spodním okně bagru a pokusil se do něj dostat. Při této nekalé činnosti byl přistižen policejní hlídkou. Do kabiny tak nestačil vniknout, a ani nic odcizit. Svým jednáním způsobil škodu poškozením v zatím přesně nezjištěné výši.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DOMA JE ČEKALO PŘEKVAPENÍ

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC   Z trestných činů krádež a porušování domovní svobody je podezřelý zatím neznámý pachatel, který se někdy v rozmezí od 29. 7. do 9. 8. oknem vloupal do jednoho z bytů v domě na ulici Okružní v Olomouci, části Nová ulice. Pravděpodobně využil toho, že obyvatelé byli v té době na dovolené. Z bytu, kromě jiného, odcizil notebook zn. Apple Macbook i s nabíječkou, dálkový klíč od firemního vozidla, svazek klíčů od bytu a od vstupních dveří do domu, dálkový ovladač od garáže, troje dámské hodinky a několik kusů šperků.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V POSTELI NAŠEL NEZNÁMÉHO MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

KAŠPERSKOHORSKO Ve středu 14. června letošního roku přijali policisté v 7.25 hodin oznámení, že v rekreační chalupě na Kašperskohorsku si ustlal v posteli neznámý muž. Policisté z obvodního oddělení v Kašperských Horách vyjeli do obce u Strašína a před osmou hodinou ráno zadrželi čtyřiadvacetiletého muže ze Strakonic. Muž v úterý večer vytlačil a rozbil skleněnou výplň v okně rekreační chalupy a chtěl uvnitř přespat. Ráno přišel uživatel do domu a našel ve své posteli cizího muže.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

CHALUPÁŘE NAVŠTÍVIL ZLODĚJ

Zdroj foto: 
archiv

Český Krumlov – Mirkovice  Českokrumlovští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci, krádež vloupáním ve stádiu pokusu a porušování domovní svobody. Dosud neznámý pachatel se v přesně nezjištěné době od 2. do 20. dubna 2017, po vypáčení vstupních bezpečnostních dveří, dostal do jedné z chalup v katastru obce Mirkovice. Celou chalupu prohledal, ale nic neodcizil. Poškozením majetku způsobil škodu odhadem za 7 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Vloupání