Vražda

ŽENA ZABILA MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO   Od nedělních večerních hodin kriminalisté Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Pardubického kraje spolu s policisty Územního odboru Ústí nad Orlicí prověřují okolnosti úmrtí jednačtyřicetiletého muže z jedné malé obce na Orlickoústecku. Šetřením bylo zjištěno, že muž se dostal do konfliktu s osmapadesátiletou ženou, u které občas přebýval.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OBVINĚN Z VRAŽDY

Zdroj foto: 
archiv

Moravskoslezské 1. oddělení obecné kriminality vede vyšetřování letošního čtrnáctého zvlášť závažného zločinu vraždy. Ke skutku došlo v podvečer 4. 8. 2017 v jednom z ostravských domů. Podezřelý muž měl opakovaně zaútočit na poškozenou a způsobit jí tak zranění, kterým později podlehla. Ataku měla předcházet verbální rozepře s partnerkou. Z místa činu pak 41letý podezřelý muž utekl a krátce nato byl zadržen policisty speciální pořádkové jednotky v dalším městě. Kriminalisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy, které budou následně zkoumat znalci.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYHODIL ŽENU Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

Kriminalisté od sobotního rána prověřovali podezřelé úmrtí 45leté ženy ze Slovenska, která vypadla z okna polabinského hotelu Harmony v Pardubicích. Dosavadní informace je přivedly na stopu vedoucí ke stejně starému muži z Rumunska. Ten je nyní podezřelý z toho, že zemřelou po předchozím konfliktu z okna v 6. patře strčil. Po několika hodinách proti němu zahájili trestní pro zvlášť závažný zločin těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVOJNÁSOBNÁ VRAŽDA V RODINĚ

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ VYSOČINA: Muže obviněného z vraždy soud poslal do vazby Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina vyšetřují od sobotního rána dvojnásobnou vraždu. V průběhu soboty zadrželi podezřelého pětadvacetiletého muže, kterého následně obvinili z dvojnásobné vraždy. V případě prokázání viny mu za zvlášť závažný zločin vraždy hrozí trest odnětí svobody v trvání patnácti až dvaceti let případně výjimečný trest.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BYLA UBODÁNA V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

Pražská kriminálka případ vyšetřuje jako zvlášť závažný zločin vraždy. Pražští policisté dne 20. července krátce před 20. hodinou vyjížděli do jednoho z bytů v ulici Vavřenova, aby prověřili telefonické oznámení o nálezu nehybného ženského těla. Okolnosti samotného nálezu však vedly k přivolání policejního lékaře a výjezdové skupiny kriminalistů. Na základě skutečností, zjištěných na místě činu, zahájil vyšetřovatel ještě v průběhu večera úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VÍKENDOVÁ VRAŽDA V KOLÍNĚ

Zdroj foto: 
archiv

V sobotu ve večerních hodinách výjezdová skupina středočeských kriminalistů vyjížděla k případu nálezu mrtvé ženy v Kolíně. Na místo byl přivolán také soudní lékař a nařízena byla soudní pitva. Její výsledky potvrdily, že devětačtyřicetiletá žena zemřela násilnou smrtí. Příčinou smrti byla četná bodnořezná poranění. Kriminalisté na místě zajistili stopy, které byly zaslány na expertízu. K případu jsme začali ihned shromažďovat veškeré informace, které jsme postupně analyzovali a vyhodnocovali.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Vražda