Vražda

PŘI RVAČCE ZABIL MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

Vrchní komisař odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje obvinil vtěchto dnech ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví 33 letého muže, který se v současné době zdržuje v Hradci Králové. Podle obvinění dne 23. 2. 2018 odpoledne v bytě jednoho domu na Moravském Předměstí v Hradci Králové napadl fyzicky po předchozí slovní rozepři svého 44 letého známého, který ho pozval k sobě na návštěvu. Na muže fyzicky zaútočil pomocí úderů a kopů, čímž mu způsobil rozsáhlá zranění v podobě mnohačetných tříštivých zlomenin po celém těle.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POKUS VRAŽDY DÍTĚTE

Zdroj foto: 
archiv

Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy pracují na objasnění případu pokusu vraždy šestitýdenního dítěte, ke kterému došlo v pondělí 19. února v podvečerních hodinách v Čiklově ulici v Praze 4. Oznamovatel nalezl dítě položené na betonové podestě před vchodem do neobývaného domu v uvedené ulici. Dítě vzal ihned domů do tepla a zavolal na tísňovou linku, aby oznámil, co se stalo. Případem se začali zabývat kriminalisté z prvního oddělení pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy ve stádiu pokusu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VRAŽDA NOVINÁŘE KTERÝ KRITIZOVAL VLÁDU

Zdroj foto: 
archiv

SLOVENSKO   VEĽKÁ MAČA - Text převzat z deníku topka.sk Obrovské nešťastie sa stalo v noci na dnes. Vo Veľkej Mači zomreli po streľbe investigatívny reportér portálu Aktuality.sk Ján Kuciak (†27) a jeho priateľka Martina. Mladý pár mal zastreliť zatiaľ neznámy páchateľ vo Veľkej Mači v okrese Galanta. Ako informuje televízia Markíza, policajtov privolala rodina, ktorej sa Ján s priateľkou dlhšie neozývali. Keď muži zákona spoločne s hasičmi otvorili krátko pred polnocou dvere, čakal ich najhorší pohľad. V kaluži krvi ležali dve bezvládne telá.

Zdroj článku: 
topla.sk
Autor: 
redakce

OBJASNĚNA BRUTÁLNÍ VRAŽDA

Zdroj foto: 
archiv

ÚSTECKÝ KRAJ - AKTUALIZACE 29. 1. 2018 Krajští policisté pokračují ve vyšetřování zvlášť závažného zločinu vraždy, ke kterému došlo na Žatecku. Včera byla soudem uvalena vazba na dva muže, které policisté dopadli a v sobotu z tohoto zločinu obvinili. Oznámení o nálezu těla mladého muže nezjištěné totožnosti bylo přijato na lince 158 ve čtvrtek, 25. ledna 2018, před polednem. Na základě prvotního podezření, které směřovalo k násilné smrti, policisté okamžitě začali usilovně pátrat po pachateli. Zároveň prováděli důkladné šetření k zajištění důkazního materiálu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVĚ VRAŽDY MAJÍ JEDNOHO PACHATELE

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ    V pátek 2. prosince 2017 přijali krátce po páté hodině odpoledne na tísňovou linku 158 oznámení o nálezu muže bez známek života v půdních prostorách opuštěného domu v areálu bývalého nádraží ČD v České Lípě. Hlídka jela oznámení občana prověřit. V objektu byl skutečně nalezen na půdě muž bez známek života. Přivolaný lékař již mohl konstatovat pouze smrt. Muže prohlédl a zjistil na těle zranění, které si nemohl způsobit sám. Policistům se podařilo později muže ztotožnit. Jednalo se o 52letého muže bez domova.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŽENA ZABILA MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO   Od nedělních večerních hodin kriminalisté Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Pardubického kraje spolu s policisty Územního odboru Ústí nad Orlicí prověřují okolnosti úmrtí jednačtyřicetiletého muže z jedné malé obce na Orlickoústecku. Šetřením bylo zjištěno, že muž se dostal do konfliktu s osmapadesátiletou ženou, u které občas přebýval.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Vražda