Vražda

VYHODIL ŽENU Z OKNA

Zdroj foto: 
archiv

Kriminalisté od sobotního rána prověřovali podezřelé úmrtí 45leté ženy ze Slovenska, která vypadla z okna polabinského hotelu Harmony v Pardubicích. Dosavadní informace je přivedly na stopu vedoucí ke stejně starému muži z Rumunska. Ten je nyní podezřelý z toho, že zemřelou po předchozím konfliktu z okna v 6. patře strčil. Po několika hodinách proti němu zahájili trestní pro zvlášť závažný zločin těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVOJNÁSOBNÁ VRAŽDA V RODINĚ

Zdroj foto: 
archiv

KRAJ VYSOČINA: Muže obviněného z vraždy soud poslal do vazby Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina vyšetřují od sobotního rána dvojnásobnou vraždu. V průběhu soboty zadrželi podezřelého pětadvacetiletého muže, kterého následně obvinili z dvojnásobné vraždy. V případě prokázání viny mu za zvlášť závažný zločin vraždy hrozí trest odnětí svobody v trvání patnácti až dvaceti let případně výjimečný trest.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

BYLA UBODÁNA V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

Pražská kriminálka případ vyšetřuje jako zvlášť závažný zločin vraždy. Pražští policisté dne 20. července krátce před 20. hodinou vyjížděli do jednoho z bytů v ulici Vavřenova, aby prověřili telefonické oznámení o nálezu nehybného ženského těla. Okolnosti samotného nálezu však vedly k přivolání policejního lékaře a výjezdové skupiny kriminalistů. Na základě skutečností, zjištěných na místě činu, zahájil vyšetřovatel ještě v průběhu večera úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VÍKENDOVÁ VRAŽDA V KOLÍNĚ

Zdroj foto: 
archiv

V sobotu ve večerních hodinách výjezdová skupina středočeských kriminalistů vyjížděla k případu nálezu mrtvé ženy v Kolíně. Na místo byl přivolán také soudní lékař a nařízena byla soudní pitva. Její výsledky potvrdily, že devětačtyřicetiletá žena zemřela násilnou smrtí. Příčinou smrti byla četná bodnořezná poranění. Kriminalisté na místě zajistili stopy, které byly zaslány na expertízu. K případu jsme začali ihned shromažďovat veškeré informace, které jsme postupně analyzovali a vyhodnocovali.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MUŽ ZABIL ŽENU

Zdroj foto: 
archiv

Muž měl 17. února napadnout o pět let mladší ženu s takovou razancí, že jeho útok nepřežila. K události došlo v zalesněném prostoru v katastru města Ostravy – Jihu, kde se s poškozenou fakticky zdržoval. Poté z místa odešel a kontaktoval policii. Po oznámení začali policisté s prověřování, muže zadrželi a ohledali místo činu. Zajištěné stopy nyní zkoumají znalci. Jelikož v době zadržení byl muž ovlivněn alkoholem, k jeho výslechu mohli kriminalisté přistoupit až v době, kdy byl způsobilý procesních úkonů.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZABILA SVÉHO PARTNERA

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKÝ KRAJ   Krajští zlínští kriminalisté vyšetřují vraždu osmapadesátiletého muže, kterého 17. září usmrtila nožem jeho o čtyři roky mladší družka. Incident se odehrál v jednom bytě v Holešově. Obviněná žena čeká na rozhodnutí o vazbě. Osmapadesátiletý muž žil se svojí čtyřiapadesátiletou družkou v jednom bytě v Holešově. Mezi druhy, kteří ve větší míře požívali alkoholické nápoje, delší dobu často docházelo k vzájemným hádkám, které doprovázely vulgárnosti a drobná fyzická napadání, přičemž agresory bývaly střídavě muž nebo žena.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Vražda