Výhrožování

URÁŽEL ÚŘEDNÍKY

Zdroj foto: 
archiv

PARDUBICE Třiadvacetiletý muž se včera dne 6. června 2017 v dopoledních hodinách dostavil na pardubický Úřad práce, kde mu úřednice sdělila, že nemá nárok na okamžitou pomoc a dostal od ní dotazníky k vyplnění. S touto možností mladík zřejmě nepočítal. Začal úřednici verbálně urážet, divoce gestikuloval a poslal ji do patřičných míst. Dotazníky, které obdržel, následně ve vzteku roztrhal a poházel je pod okny úřadu. Dále jeho naštvanost gradovala.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

POLICIE ZASAHOVALA V BANCE

Zdroj foto: 
archiv

UHERSKOHRADIŠŤSKO   Dne 2. března odpoledne vyjížděli policisté do peněžního ústavu v Uherském Hradišti. Ten totiž navštívil padesátiletý muž, který se choval agresivně a byl opilý. Muž přistoupil k přepážce s požadavkem vyplacení finanční částky. Žena za přepážkou mu ale sdělila, že to není možné z důvodu obstavení jeho účtu exekucí. Muž se začal rozčilovat a křičet. Své agresivní chování završil větou “tu bloncku postřílím i s děckama“, což vzbudilo v úřednici obavu a strach, že svou výhružku splní. Proto okamžitě zavolala na policii. Muž mezitím peněžní ústav opustil.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA FACEBOOKU HROZILA SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO   Policisté vyšetřují nebezpečnou komunikaci, která v minulém týdnu proběhla mezi dvěma nezletilými dívkami z České Lípy na sociální síti facebook. Obrátili se na ně rodiče děvčete, kterému její sokyně poslala přes facebook několik zpráv, ve kterých jí nejenom velmi vulgárně urážela, ale také jí opakovaně hrozila tím, že ji zabije, pokud nenechá na pokoji jistého mladíka. Na něj si ona sama činí majetnické právo.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYHROŽUJE MU ZNÁSILNĚNÍM

Zdroj foto: 
archiv

TEPLICKO   Povedenou známou má starší muž, který se už rok stýká s dvacetiletou ženou. Během návštěvy u něj v domě využila krátké nepřítomnosti poškozeného a ze skříně mu odcizila dvacet tisíc korun. Když ji telefonicky kontaktoval, krádež mu zapřela a dokonce mu měla říct, že pokud vše oznámí, obviní ho ze znásilnění. Muž se však nedal zastrašit a obrátil se na bílinské policisty, kterým se žena u výslechu ke krádeži peněz přiznala.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

PROPUŠTĚNÝ ZAMĚSTNANEC HROZÍ POMSTOU

Zdroj foto: 
archiv

ČESKOLIPSKO   Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování. Podezřelý je z něj 58letý muž, který se ucházel o zaměstnání v jedné firmě ve Stráži pod Ralskem. Sem byl přijat v únoru letošního roku na zkušební dobu, ale poněvadž, že se neosvědčil, firma s ním tento pracovní poměr ukončila. Od té doby začaly chodit některým zástupcům vedení podniku výhrůžné emaily a sms zprávy, které naznačují, že se muž se svým odmítnutím jen tak nehodlá smířit.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

SOUSEDŮM VYHROŽOVAL SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

KROMĚŘÍŽSKO   Minulý týden obvinili kroměřížští kriminalisté z trestného činu vydírání dvaačtyřicetiletého muže z Kroměříže, který opakovaně písemně vyhrožoval smrtí svým sousedům. Zaslal jim několik dopisů, v nichž stálo, že budou-li proti němu svědčit na policii, zemřou. Dopisy byly navíc plné vulgárních urážek a dalších výhrůžek. Vzhledem k tomu, že vzniklo důvodné podezření, že by obviněný mohl své výhrůžky splnit, podali kriminalisté návrh na vzetí do vazby na Okresní státní zastupitelství v Kroměříži. Soudce následně rozhodl o uvalení vazby.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Výhrožování