Výtržnost

ROZRUCH V CENTRU MĚSTA ZPŮSOBILA ŽENA

Zdroj foto: 
archiv

LIBEREC   Dne 1. listopadu odpoledne se o pořádný rozruch na Husově ulici v Liberci postarala 56letá žena se psem. Krátce po jedné hodině odpoledne jsme na operační středisko přijalí oznámení od náhodného občana, že se v ulici Husova před základní školou nachází odstavené vozidlo Škoda Superb, které tvoří překážku v silničním provozu. Z vozidla měla vystoupit řidička se svým psem bojového plemene, kdy vozidlo ponechala otevřené a odešla směrem do Vítězné ulice, přičem se měla motat a jevit známky špatného zdravotního stavu.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MOČIL V PRAZE NA NÁMĚSTÍ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Hledaný sedmdesátiletý muž se nacházel na území Prahy 2. Ze strany strážníků byl kontrolován z důvodu znečišťování veřejného prostranství, kdy dvě hodiny po poledni močil na Karlově náměstí na elektrickou trafostanici. Na základě lustrace bylo zjištěno, že je vedený v evidenci hledaných osob. Samotným přestupkem se bude dále zabývat správní orgán, jelikož jej muž odmítl řešit. V ten samý den a téměř ve stejném čase prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Prahy 4 kontrolní činnost v bývalém objektu školky v ulici V Rovinách.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

RVAČKA NA DĚTSKÉM HŘIŠTI

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 25. října odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že na dětském hřišti v Ocelíkově ulici je mladý hoch, který fyzicky napadl jiné děti. Strážníky na místě kontaktovala učitelka a označila jim agresivní dítě. Chlapec se přiznal, že napadl skupinku dětí termoskou, klackem a trubkou. Protože jednoho hocha udeřil termoskou do břicha, byla na místo přivolána záchranná služba. Ta dítě odvezla k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Strážníci celou věc následně předali Policii ČR k dalšímu opatření.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

ZAVOLAL NA POLICII, TA HO SEBRALA

Zdroj foto: 
archiv

TEPLICKO  Někdy se může stát, že i oznamovatel skončí s pouty na rukou, jako tomu bylo v Teplicích. Na tísňovou linku zavolal po osmé hodině muž, že bydlí pod mostem v Teplicích, kam přišlo několik lidí a chtějí mu uklidit byt. Poté dodal, že je bezdomovec a pracovníci technických služeb mu chtějí odvézt jeho věci. To se mu nelíbilo a vyhrožoval, že pokud hlídka nepřijede a situaci nevyřeší, použije proti zaměstnancům bojové umění.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ŠEL PO SILNICI A DOSTAL POUTA

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 11. října večer projížděla autohlídka strážníků Úvalskou ulicí a povšimla si zde muže v tmavém oblečení, který se pohyboval v komunikaci tak, že kvůli němu musela zastavovat projíždějící vozidla. Strážníci tedy zastavili a vyzvali muže, ať jde na chodník. Dotyčný jim sdělil, že si pokouší zastavit taxík. Byl proto poučen, ať nevstupuje do vozovky. Když se strážníci odebrali ke služebnímu vozidlu, třiačtyřicetiletý muž opět vstoupil do vozovky a začal vysvětlovat, že jakmile zastaví taxík, řekne mu, že smrdí a po silnici běhá proto, že chytá broučky.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NECHTĚL VYSTOUPIT Z TRAMVAJE

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Spolupráce mezi městskou policií a dopravním podnikem funguje dlouho a dobře. Strážníci pomáhají nejen revizorům, ale především řidičům městské hromadné dopravy. Ne jinak tomu bylo i 12. října ve večerních hodinách, kdy řidič tramvaje linky číslo 9 přivolal na zastávku Spojovací pomocí tlačítka „TÍSEŇ“ hlídku městské policie. Strážníci hlídkového útvaru ve voze nalezli mladíka se známkami požití návykových látek a vyvedli ho ven. Údaje ke své osobě sdělil pouze ústně.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Výtržnost