Výtržnost

RVAČKA DVA NA DVA

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO Dva dosud nezjištění pachatelé v pondělí 1. ledna 2018 okolo 4.00 hodin, v jednom z barů v Novém Jičíně, měli po předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout dva muže ve věku 38 a 43 let. Oba napadení muži utrpěli zranění, se kterými byli převezeni k lékařskému ošetření do nemocnice. Pachatelé se v tomto případě dopustili hned dvou trestných činů, a to přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za které jim hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA UBYTOVNĚ BUDILA VEŘEJNÉ POHORŠENÍ

Zdroj foto: 
archiv

SUŠICE Dne 22. listopadu 2017 po dvacáté hodině třiadvacetiletá žena z Janovic nad Úhlavou doslova "řádila" na ubytovně v Sušici. Silně opilá poškozovala cizí majetek, ohrožovala tak sebe i okolí a vzbuzovala veřejné pohoršení. Na základě přijatého oznámení na místo vyjela hlídka policistů z Obvodního oddělení Sušice. Policisté ženu zajistili a vyzvali k dechové zkoušce. Ta byla s výsledkem pozitivním 2,12 promile alkoholu v krvi. Žena byla proto eskortována do protialkoholní záchytné stanice v Plzni.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VÝTRŽNOST NA POŠTĚ

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO  Dne 28. listopadu 2017 policisté z Obvodního oddělení Aš sdělili podezření sedmatřicetiletému muži podezření ze spáchání přečinů Nebezpečné vyhrožování a Výtržnictví. Trestných činů se měl muž dopustit dne 28. listopadu 2017 v ranních hodinách v budově pošty v jedné z obcí na Chebsku. Pracovnice pošty muži sdělila, že mu nebude vyplacena složenka z důvodu pozbytí její platnosti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA TRZÍCH V PRAZE VYHROŽOVAL SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Strážníci předali policistům muže, který vyhrožoval pracovníkům ochranky farmářských trhů. Hlídka městské policie u něj nalezla dva nože. V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že na farmářských trzích na Kubánském náměstí se údajně pohybuje muž ozbrojený nožem a vyhrožuje ochrance smrtí. Na trzích se v tu chvíli nacházelo velké množství lidí, včetně dětí z nedaleké školy.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NEBERE LÉKY A DĚSÍ LIDI V PARKU

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA      Dne 22. listopadu odpoledne bylo přijato oznámení od vystrašené ženy, která se obávala napadení v tunelu vedoucím k parku Divoká Šárka. Na místo se okamžitě rozjela hlídka strážníků z Prahy 6, kde jim oznamovatelka popsala celou událost a předala popis muže, který jí svým chováním vyděsil. Kousek od místa události strážníci zadrželi osobu odpovídající popisu. Její jednání bylo dosti nestandardní a vykazovalo známky psychické poruchy.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

KURIÓZNÍ DŮVOD K HOSPODSKÉ RVAČCE

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO   Policisté z Vizovic sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví teprve jednadvacetiletému muži ze Slušovic, který před měsícem fyzicky napadl v restauraci ve Slušovicích jiného muže a zranil ho. V případě odsouzení hrozí mladému, dosud netrestanému, muži trest odnětí svobody až na tři roky. Konflikt dvou mužů vznikl kvůli zdánlivé maličkosti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Výtržnost