Výtržnost

OBNAŽOVAL SE NA VEŘEJNOSTI

Zdroj foto: 
archiv

KRÁLOVÉHRADECKO  Dne 6. 3. 2018 zahájili policisté úkony trestního řízení kvůli výtržnictví, ze kterého důvodně podezřívali 46 letého muže z Královéhradecka. Bylo totiž zjištěno, že se měl téhož dne dopoledne (v cca 9:10) v blízkosti točny autobusu v ul. Pod Strání v Hradci Králové dopustit hrubé neslušnosti tím, že se zde veřejně obnažoval. Na jednání podezřelého muže správně upozornil náhodný nezletilý svědek, díky kterému se o případu včas dozvěděli i policisté. Ihned proto vyjeli na místo a podezřelého muže, který se zde stále nacházel, zajistili.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MLADÁ ŽENA BUDILA VEŘEJNÉ POHORŠENÍ

Zdroj foto: 
archiv

SVITAVSKO  Slušné chování na veřejnosti vůči ostatním lidem zřejmě nic neříká ženě a muži ze Svitavska. Osmadvacetileté ženě vrchní inspektor svitavských policistů sdělil ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu výtržnictví, jelikož se nevhodného chování měla dopustit na veřejnosti opakovaně, hrozí jí v případě prokázání viny až tříletý trest odnětí svobody. Podezřelá měla koncem uplynulého měsíce v nočních hodinách v jednom z barů ve Svitavách odcizit láhev alkoholického nápoje.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

RVAČKA DVA NA DVA

Zdroj foto: 
archiv

NOVOJIČÍNSKO Dva dosud nezjištění pachatelé v pondělí 1. ledna 2018 okolo 4.00 hodin, v jednom z barů v Novém Jičíně, měli po předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout dva muže ve věku 38 a 43 let. Oba napadení muži utrpěli zranění, se kterými byli převezeni k lékařskému ošetření do nemocnice. Pachatelé se v tomto případě dopustili hned dvou trestných činů, a to přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za které jim hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA UBYTOVNĚ BUDILA VEŘEJNÉ POHORŠENÍ

Zdroj foto: 
archiv

SUŠICE Dne 22. listopadu 2017 po dvacáté hodině třiadvacetiletá žena z Janovic nad Úhlavou doslova "řádila" na ubytovně v Sušici. Silně opilá poškozovala cizí majetek, ohrožovala tak sebe i okolí a vzbuzovala veřejné pohoršení. Na základě přijatého oznámení na místo vyjela hlídka policistů z Obvodního oddělení Sušice. Policisté ženu zajistili a vyzvali k dechové zkoušce. Ta byla s výsledkem pozitivním 2,12 promile alkoholu v krvi. Žena byla proto eskortována do protialkoholní záchytné stanice v Plzni.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VÝTRŽNOST NA POŠTĚ

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO  Dne 28. listopadu 2017 policisté z Obvodního oddělení Aš sdělili podezření sedmatřicetiletému muži podezření ze spáchání přečinů Nebezpečné vyhrožování a Výtržnictví. Trestných činů se měl muž dopustit dne 28. listopadu 2017 v ranních hodinách v budově pošty v jedné z obcí na Chebsku. Pracovnice pošty muži sdělila, že mu nebude vyplacena složenka z důvodu pozbytí její platnosti.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA TRZÍCH V PRAZE VYHROŽOVAL SMRTÍ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Strážníci předali policistům muže, který vyhrožoval pracovníkům ochranky farmářských trhů. Hlídka městské policie u něj nalezla dva nože. V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že na farmářských trzích na Kubánském náměstí se údajně pohybuje muž ozbrojený nožem a vyhrožuje ochrance smrtí. Na trzích se v tu chvíli nacházelo velké množství lidí, včetně dětí z nedaleké školy.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Výtržnost