Zbraň

AUTORITU SI ZVYŠOVAL PISTOLÍ

Zdroj foto: 
archiv

ORLICKOÚSTECKO J akékoliv spory by se měly řešit s chladnou hlavou, tím se však neřídil šestatřicetiletý muž na Letohradsku. Muž, po předchozí rozepři v sousedství, měl v nočních hodinách jednoho z letošních víkendů vytáhnout zpod bundy palnou krátkou expanzní zbraň - samonabíjecí pistoli značky Bruni Mod 92 ráže 8 mm, kterou chtěl zjednat nápravu a údajně mířil na osobu. Poté měl výhružku zdůraznit přiložením hlavně k pravému spánku napadené osoby. Ta se tomuto jednání aktivně bránila.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VYSTŘELIL Z PISTOLE

Zdroj foto: 
archiv

OLOMOUC   Dne 6. 9. krátce před jednadvacátou hodinou si hlídka pohotovostního a eskortního oddělení Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, provádějící běžný výkon služby a projíždějící ulici Velkomoravskou, povšimla dvojice muže a ženy a následně uviděla záblesk a uslyšela výstřel. Policisté okamžitě zastavili a za použití donucovacích prostředků muže zpacifikovali. Jak zjistili, jednalo se o plynovou pistoli, ze které měl 23 letý muž z Prostějovska vystřelit do vzduchu. Plynovou pistoli policisté zajistili.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA ULICI S PISTOLÍ V RUCE

Zdroj foto: 
archiv

JABLONECKO - Tanvaldští policisté v uplynulých dnech sdělili 25letému mladíkovi podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování. V minulém týdnu policisté z Obvodního oddělení v Tanvaldě ve zkráceném přípravném řízení sdělili 25letému muži podezření ze spáchání trestných činů nebezpečné vyhrožování a výtržnictví, kterých se dopustil 24. června letošního roku v Tanvaldě. Tehdy v podvečer kolem půl osmé hodiny pod vlivem alkoholu v pěší zóně v ulici U Školky několikrát vystřelili do vzduchu z plynové pistole.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V BARU SE STŘÍLELO

Zdroj foto: 
Policie

PRAHA   Krátce před půl čtvrtou ráno přijal operátor tísňové linky 158 informaci o výstřelu v útrobách jednoho z barů na Jižním Městě. Vzhledem k závažnosti oznámení na místo spěchalo hned několik policejních hlídek. Situaci nakonec řešili policisté z Oddělení hlídkové služby OŘP Praha IV, kteří dorazili jako první. Údajný střelec v tu chvíli seděl u stolu a klidně popíjel, s policisty se odmítal bavit. Ti jej nakonec s použitím donucovacích prostředků zadrželi a zajistili u něj i předmětnou zbraň – flobertku s několika náboji.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

OZBROJENÝ CESTUJÍCÍ NECHTĚL OPUSTIT BUS

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   V pátek krátce po půlnoci prováděli strážníci z Hlídkového útvaru, který má na starost bezpečnost v městské hromadné dopravě, kontrolní činnost v ulici U Plynárny. Tam je oslovil řidič autobusu s tím, že zajíždí s vozidlem do depa a v autobuse je spící muž, který nereaguje na jeho výzvy k opuštění dopravního prostředku. Strážníci muže probudili a při vystupování z autobusu si všimli, že muži z batohu kouká střenka dlouhého nože. Na dotaz strážníků, zda má u sebe nějakou zbraň, mladík odpověděl, že ne.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA POUŽITA V PRAZE

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Dne 2.2.2017, přibližně ve čtvrt na osm večer přijali policisté oznámení od muže, jehož známou měl násilník zadržovat v bytě v ulici Vršovická. O této skutečnosti informovala poškozená oznamovatele prostřednictvím sms. Na základě těchto informací vyrazily do Vršovic prvosledové hlídky policistů pohotovostní motorizované jednotky a speciální pořádkové jednotky. K těm se hned po příjezdu přihlásila poškozená, které se podařilo z násilníkova bytu utéct.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Zbraň