Znásilnění

ZNÁSILNĚNA SVÝM PŘÍTELEM

Zdroj foto: 
archiv

CHEBSKO Dne 30. září 2017 policisté z Územního odboru Cheb zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže pro podezření ze spáchání zločinů Týrání osoby žijící ve společném obydlí a Znásilnění, dále z přečinů Porušování domovní svobody, Omezování osobní svobody a Nebezpečné vyhrožování. Trestných činů se měl muž dopustit formou „domácího násilí“ na své přítelkyni od přelomu roku 2013/2014 do letošního září, kdy věc byla oznámena policistům. Žena ve věku osmadvacet let dlouhodobě snášela fyzické napadání, slovní útoky a vyhrožování smrtí.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZNÁSILŇOVAL DÍVKY VE SKLEPĚ

Zdroj foto: 
archiv

PRAHA   Kriminalisté Krajského ředitelství police hlavního města Prahy pracují na objasnění případu znásilňování dětí. Konkrétně stíhají čtyřicetiletého muže, který podle obvinění v pěti případech znásilnil dívky ve věku mezi 9 až 14 lety. Tři z těchto znásilnění se odehrála mezi lety 1999 až 2002 v Praze. Další dva případy kriminalisté evidují ve Středočeském kraji. V případě znásilnění v Praze muž postupoval vždy podle obdobného scénáře. S vytipovanou dívkou nastoupil do výtahu v domě, proti její vůli s ní sjel do sklepa a tam ji znásilnil.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

MUŽ ZNÁSILNIL MUŽE

Zdroj foto: 
archiv

ŠUMPERSKO   Až deset let odnětí svobody hrozí 50letému muži z malé obce na Šumpersku, který je obviněn ze spáchání přečinů vydírání se zbraní a znásilnění. Obviněný muž k sobě domů pozval v polovině září 23letého mladíka. Ubytování mu nabídl výměnou za pomoc při opravě domu. Hned po nastěhování mladíkovi zakázal vycházet ven a začal mu vyhrožovat se zbraní v ruce. V případě, že by se pokusil o útěk, neváhal by ho zastřelit. Následnou noc mladíkovi nasypal neznámou látku do pití, aby usnul.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZNÁSILNĚNÍ SE NEKONALO

Zdroj foto: 
archiv

KROMĚŘÍŽSKO  Sdělení podezření ze spáchání trestného činu křivé obvinění si ve středu vyslechla dvaadvacetiletá žena. Ta počátkem roku oznámila kroměřížským policistům, že ji znásilnil jednašedesátiletý muž. K události mělo dojít v domě údajného násilníka. Žena k němu přišla večer na návštěvu a on ji měl osahávat na intimních partiích. Když se bránila, dal jí facku a ona ho poté kopla do rozkroku. Pak využila jeho chvilkové indispozice a z domu utekla. Událostí se ihned po oznámení začali zabývat kriminalisté.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

NA ŽENĚ VYKONAL POHLAVNÍ STYK

Zdroj foto: 
archiv

Jablonec n/N   Na začátek měsíce září nebude mít dobré vzpomínky 39letá žena, která po seznámení s neznámým mužem přišla málem o život. V osudný den, 2. září 2016, přijela žena do Jablonce nad Nisou, kde se chtěla ubytovat. Nějaký čas strávila v centru města, kde se potkala s neznámým mužem. Společně s ním seděla v jedné z restaurací, kde popíjeli alkohol. Poté oba odjeli autobusem k prodejně Penny Market, kde v pití alkoholu pokračovali. Když se začalo stmívat, muž ženu fyzicky napadl a proti její vůli na ní vykonal pohlavní styk.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

HLEDÁME SVĚDKA ZNÁSILNĚNÍ

Zdroj foto: 
Policie

Detektivové Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy prošetřují případ možného znásilnění nezletilého chlapce, kterého se dopustil zatím neznámý pachatel v sobotu 10. října 2015 v podvečerních hodinách v lesoparku v blízkosti ulice Podvinný mlýn v Praze 9. V této souvislosti pátráme po důležitém svědkovi, který se pohyboval poblíž tohoto místa a také na trase metra linky B mezi stanicemi Černý most a Vysočanská. Tohoto důležitého svědka zachytily kamery a zároveň se policistům podařilo sestavit jeho identikit.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Znásilnění