Zvíře

HONILA KOZY NA BARRANDOVĚ

Zdroj foto: 
MP Praha

PRAHA   Dne 29. 11.2017 odpoledne byla vyslána hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 do Lohniského ulice na pražském Barrandově, kde běhaly dvě kozy. Hlídka zvířata zajistila a přivolala na místo Odchytovou službu. Ta kozy následně převezla do útulku městské policie v Praze - Troji.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NAŠEL SE PES

Zdroj foto: 
archiv

Na značně podvyživeného psa ve velmi špatném zdravotním stavu, kterého někdo uvázal ke stromu, upozornila všímavá žena v pátek ráno přímo pracovníky útulku pro opuštěná zvířata městské policie.Do ulice na Na plácku v Praze 5 proto okamžitě vyrazili zaměstnanci odchytové služby, kteří zde nalezli psa přivázaného ke stromu, který měl na sobě látkové černé kšíry a béžové vodítko. Vedle něj pak ležely tři misky, očkovací průkaz, léky na epilepsii a dopis.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

NAŠLY SE KOZY

Zdroj foto: 
archiv

CHODSKÁ LHOTA  Dne 1. července v sedm hodin ráno přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o tom, že byly nalezeny dvě kozičky. Oznamovatelka je nalezla v lesním porostu mezi obcemi Chodská Lhota a Štefle. Nedaleko lomečku slyšela ze křoví vycházet zvuky, které jí připomínaly dětský pláč. Šla se podívat blíž a našla dvě kozičky, které reagovaly na její zavolání a následovaly ji až domů, kde je zavřela do chlíva. Nevěděla, komu patří, a tak zavolala policii.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

VE VODĚ PLAVAL KANEC

Zdroj foto: 
archiv

Zlín   Dne 1. dubna v 10:10 hodin byli profesionální hasiči požádání o pomoc při vytažení těla uhynulého zvířete z koryta řeky Dřevnice u ulice Podvesná. Podle prvotní informace se jednalo o uhynulé tele. Po příjezdu na místo bylo upřesněno, že se nejedná o tělo telete, ale kance. Podle stavu bylo zřejmé, že se tělo ve vodě nacházelo už delší dobu. Hasiči spolu s pracovníkem veterinární asanační společnosti kance z vody vytáhli na břeh a naložili ho na přistavené vozidlo.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

V PANELÁKU NAŠLA HADA

Zdroj foto: 
archiv

ZLÍNSKO  V pátek odpoledne přijali policisté na lince 158 oznámení od vyděšené třiatřicetileté ženy ze Zlína o tom, že ve sklepních prostorách v bytovém domě leží pod schody had a syčí. Žena policistům po příjezdu na místo řekla, že si v domě hrály její děti, když náhle uviděly hada, kterak natahuje hlavu a syčí na ně. Policisté nepoznali, o jakého hada se jedná, místo zajistili, had se naštěstí nehýbal. Nejdříve se snažili vypátrat majitele hada. Nikdo z obyvatel domu se však k němu nehlásil.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

ZA SMRT PSŮ HROZÍ VĚZENÍ

Zdroj foto: 
archiv

PROSTĚJOVSKO  Dne 5. ledna v dopoledních hodinách přijali policisté z obvodního oddělení Němčice nad Hanou oznámení od 57 letého chovatele o tom, že na polní cestě v katastru obce Němčice nad Hanou našel uhynulé své dva pejsky, kteří se mu ve čtvrtek, 1. května dopoledne, během výcviku v katastru obce Tvorovice, zaběhli. Našel je až v pondělí, ale již bohužel uhynulé. Jednalo se o dvě fenky německého krátkosrstého ohaře. Jedna byla ve věku 7 měsíců a v hodnotě 12 tisíc korun, druhé ve věku 16 měsíců a ve věku 60 tisíc korun.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Zvíře