Zvíře v ohrožení

PO DÁLNICI ŠLA KOZA, OSEL A KŮŇ

Zdroj foto: 
Policie

SOKOLOVSKO   Dne 25. ledna 2018 krátce po 23:00 hodině bylo přijato na tísňovou linku oznámení, že po dálnici D6 u hřbitova v katastru Nové Sedlo, ve směru na Karlovy Vary jdou domácí zvířata. Na místo byla vyslána policejní hlídka z Obvodního oddělení Loket, která na místě zjistila, že po dálnici běhá kůň, osel a koza. Na pomoc k odchytu přijely i hlídky z Chodova a z Horního Slavkova. Policisté zjistili majitele, kterému zvířata utekla. Ten však byl mimo domov. Na místo byla vyžádána asistence Záchranné a odchytové služby pro zvířata.

Zdroj článku: 
Policie
Autor: 
redakce

DVĚ OVCE A BERAN NA NÁDRAŽÍ

Zdroj foto: 
archiv

Dne 29. května odpoledne nalezli strážníci z Prahy 9 poblíž Lednické ulice v pražských Kyjích dvě ovce a berana. Zvířata si vesele cupitala k místnímu nádraží. Aby nedošlo ke střetu zvířat s projíždějícími vlaky, hlídka na místo přivolala odchytovou službu, která je převezla do útulku v Troji, kde čekají na svého majitele.

Zdroj článku: 
MP Praha
Autor: 
redakce

Koně z jímky na odpadní vodu dostali ven až hasiči

Zdroj foto: 
HZS Vysočina

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE: Tři jednotky hasičů zasahovaly ve středu ráno u záchrany koně, který nešťastnou náhodou spadl do jímky v areálu zemědělského družstva sídlícího v Moravských Budějovicích.

Zdroj článku: 
HZS Vysočina
Prihlásit se k odběru RSS - Zvíře v ohrožení